Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Voćnjak,povrtnjak,cvijetnjak pod ružinim prolazom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 20:31
Hana, mi smo isto otpilili stari orah i od dna stare bačve smo napravili ploču, pofarbali učvrstili sa velikim vijkom u sredini i sad je super. Do stolića mi je ljuljačka. Anaida ga je nazvala stolić-gljivić. Pogledaj na mojoj haciendi.
Vrijedna si, vrijedna, nema šta stalno si u akciji Clap
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 21:51
Hana mi smo napravili u vikendici slično. Noga za stol od odrezane trešnje, stolna ploča od izrezanog stabla nekog iz šume, a stolice od bora i evo kako izgleda.
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:34
Hana asperule orientalis je predivan,odakle si ga narucilai koliko visoko raste?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:48
hvala Korijenko i Triša i ja imam takvu neku ideju,samo još da MM nagovorim... a kak preko vikenda nisam imala pristup netu (opet mi je crknul komp,moram konačno kupiti drugismile228)
 
 
onda sam se zabavljala sa još malo lukovica pa evo što je još posađeno (druga tura)
 
 
 
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:53
Gio asperula je sa b-and-t-world-seeds, naraste oko 50cm
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 17:53
Stol i stolice su super za Ambijentu.
život je more
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 18:51
je,super izgledaju!
 
a ovo je posijano-i ostavljeno na negrijanoj verandi, pa kak im bude.Druge polovice paketića čekaju proljeće za svaki slučaj
 
    digitalis
 
  delphinium zalil
 
  ramonda natalii
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 19:59
hana izbor ti je predivan,sledece godine ima da se sareni.
A ovo na zadnjoj slici je predivno,cvet lici na af.ljubicicu
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Studeni 2008 u 21:43
ima svega, ali par boja i nijanse tak da se nadam da neće biti prešareno jer to ne volim kao i crveno cvijeće- svatko voli drukčije,ja više volim smirene boje
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 19:04
danas mi je bio jako lijepi početak dana Big%20smile stigla je pošiljka od Lantane i to doslovce Pošiljka - hvala Lantana još jednom! Ima svakakvih prekrasnih biljaka,puno dodanih koje nisam ni tražila i sad sutra imam akciju sađenja i smještanja jer nisam to stigla prije posla, dakle slatke brige
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 19:09
Hana stvarno si vrijedna, već si nešto posijala, i mene svrbe prsti najrađe bih i ja, ali kamo ću to sve staviti - zbilja imam premalo mjesta, ali ću sa zadovoljstvom pratiti tvoje biljkice.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:41
upravo mi je prijatelj javio da je nabavio sjeme Aloe ferox!!!!!!!! Sad samo da dođe za Božić i donese,jedva čekam
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2008 u 23:14
triša,dijelimo problem.. Confused
hana kod tebe će stvarno svega biti Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2008 u 18:08
danas mi je stiglo sjeme od Silvek- hvala puno! Iduće godine nema krize ni gladi da samo to posijem i posadimSmile. Po čitavom gradu sam tražila supstrat za sijanje po preporuci Bake Bee ali ni pod razno. Još me prodavačica blijedo gledala,tobože pa tko sad nešto sije? Kak sam bila ljuta......... sad možda uspijem naručiti preko naše cvječarne a ako ne onda ne znam. Uglavnom katastrofa,hoće trgovci zaraditi a nemaju osnovno za prodaju AngryCensoredCensored
Na vrh
Horti View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1187
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Horti Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 10:26
Daj Hana, javiiii se!
Jel niklo išta od kasnojesenske sjetve? Siješ li štogod sada? Jesi još kakvog sjemena pribavila?
Tak sam znatiželjna, sad me Embarrassed.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 11:07
gdje se da nabaviti ovaj Allium gore?
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 19:57
Tija taj alium je kupljen u Vž u cvječarni,nije rijedak bude ga često.Samo ga znaju zametnuti među lukovice pa ako baš ne gledaš moreš ga propustiti
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:07
Hana što se sije ili sadi ovih dana - ups, vidim da te je to već i Horti pitala.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 20:38
Triša ništa posebno,još mi je rano i čekam malo jače sunce. Ovak se biljčice izduže i budu mi boležljive kasnije pa radije čekam. Sad samo radim popis koje hoću nabaviti - od bake Bee,Biserke i Felixa. Oni imaju fenomenalne biljke pa se teško odlučiti
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2009 u 22:12
Hana Ti si iz Vža?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.