Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tražim :)
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tražim :)

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
ababic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 13 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ababic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2007 u 09:55
Evo, ja se predstavila u ispravnom topicu. Geek
 
Budem pokušala pronaći hrvatske nazive ovih biljaka, a ako ne uspijem: smijem staviti linkove s fotkama?
Uh, odoh na pravila Foruma. Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 23:03
Dobro nam dosla
a ne zamjeramo mi nista
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 21:43
Eee konačno mogu reć da ja imam mesožderke.Kad pregledaš slike i postove vidjet ćeš šta imam pa se čujemo.
A ovo kaj si napisala,poima nemam kaj je(nisam učila latinski,daj zagorski )Dok skužim kaj još tražiš javim ti se.A moš vidjet po slikama jel kaj od tog ja imam.
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 21:35
Ma nema problema, mozes pisati prvi post gdje god hoces, vazno je da si tu sa nama. A ako se hoces predstaviti, pogledaj pod temu "Nevezano za cvijece", tamo imas podforum "Predstavite se". smile78

Ažurirao aurora2 - 13 Rujan 2007 u 21:36
Na vrh
ababic View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 13 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ababic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2007 u 21:20
Pozdrav svima! Ovo je moj prvi post na forumu koji pratim već neko vrijeme. Tražila sam topic o predstavljanju, ali ga nema. Ili ima, pa nisam skužila. Embarrassed
 
 
Uglavnom, tražim slijedeće biljkice, pa bih bila zahvalna ako netko ima:
Sophora Japonica
Anemone Multifida
Allium Senescens
Typhonodorum Lindleyanum
Asteraceae
Brugmansia
Moraceae Maclura pomifera
Juniperus x media
 
i mesožderke.
Embarrassed
 
Hvala i nadam se da mi ne zamjerate što mi je prvi post u oglasniku. Hug
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.