Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trazim...
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trazim...

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Trazim...
    Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:53
može, može! koja sjemenčica i za nas ?
volimo sve novo i neobično! ne treba ih puno...imamo sreće pa nam skoro sve isklija!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:46
Čekaj... Prvi put vidjeh sada ovu biljku preko Googlea na fotki...
To je ovo:



Zanimljivo izgleda, pa ako bi mi htio poslati nekoliko sjemenčica??
Je li to biljka za van ili unutra? Na slici je u tegli, pa pretpostavljam za je za unutra...
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2008 u 19:27
Evo da napokon nesto i ja nudim.Sjemenke su iz Italije,ne znam kako klijaju,danas sam posadio svoj dio a visak darujem.Imam ih malo,ali ako netko hoce,zasto ne!
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 20:40
Kupujem sve vrste auricule(sve boje).Ponude na PP.
 
Na vrh
sunčica View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunčica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Ožujak 2008 u 23:26
Moze li mi netko pomoci gdje mogu nabaviti obični božur (paeonia officinalis)? Jedan sam vec pokusala zasadaiti - ali bezuspjesno, zasadila sam ga preduboko. Ali zelim pokusati ponovo.
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:13
 ni ja ništa ne vidim ,   ali zato moja mama ima  nekoliko vrsta ljiljana ona ih je donesla iz nemače još davnih dana i jezini su ogromni - znam da ih podupire sa poštapalicom da joj se ne slome . i zove ih kingi valjda zbog veličine . po zimi ih nevadi van  ostaju u zemlji . akod nas bogami bude jake zime .smile66 
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 21:07
Ah,sory,nesto mi je bilo sa kompjuterom.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2008 u 20:56
Plant,već sam ti rekla,ne brisati slike iz photobucketa(zato ih tu nema).Viš da ti lijepo piše tamo di bi slika trebala bitiWink
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Veljača 2008 u 19:46
Oprostite na fotkama,nesto mi nije u redu sa kompjuterom...
Na vrh
aglaja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 561
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aglaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 22:53
I meni nije bila jasna Vrtlaricina 'opomena' (sad sam se okurazila da to i napisemWink), ali ne vidim Plantlovetove fotke, pa ne znam sta prikazuju. Koliko vidim Pomme dor je na njih reagovala kao na ljiljane. Da li vi vidite Plantloverove fotke?

Aglaja
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 20:57
Vrtlarice,ne mješamo ih no kako je plant tražio lukovica ljiljana i amarilisa,tako smo raspravljali o jednim i drugimWink
Na vrh
vrtlarica View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 113
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vrtlarica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2008 u 17:10
Ljudi bez uvrede ali miješate amarilise i ljiljane ljiljani su pvo što je sasha stavila na sliku a amarilisi su 1-2 ili tri velika cvijeta koji zaste iz lukovice na debeloj stabljici i u podnožju ima 2 - 3 duga lista a po stabljici ni jednog lista! 
Na vrh
AB100 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Studeni 2007
Status: Offline
Bodovi: 120
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AB100 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 14:55
ja imam rozoga ali ga držtm u velikoj tegli smile79
AB100
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 00:28
Ma da.Dobila sam ga davno,davno(dok sam još bila lijepa i mlada...i s mamom živjelaLOLLOL)i sad sam ga konačno kod sebe preselila. Nekako je nestao nakon 2-3 godine. Uopće nije nicao u proljeće i mislili smo da ga ni nema više.Onda se pojavio opet i sad je imao dosta mladih pa sam si ga donjela(od doma-domaLOL)
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 00:19
Procito sam negdje da je od tvoje mame,je li to istinaQuestion
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 00:11
Žuti je poseban po svemu a najviše po načinu kako sam ga dobila.Ajme,to ne smijem ni reći,no vjeruj mi stvarno je poseban.Nije kupljena lukovicasmile198
Na vrh
Plantlover View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Siječanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Plantlover Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2008 u 00:07
Zuti mi je najljepsiThumbs%20Up,prvi je takoder posebno lijep zbog cudnih prasnikasmile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2008 u 23:45
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2008 u 23:38
Ajme,ko zna di su slike mojih ljiljana. Imam ovaj narančasti,neki crveni,bijeli,a da ne "cmizdriš" plant imam i žutiWink(odo vidjet di su slike )
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2008 u 23:32
Predivni su ljiljani ti!!!
 
Meni je najdraži bijeli ljiljan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.