Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  123 159>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
    Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 22:52
Draga Rubensice da, trebala bi se potruditi da malo oživim moju temu. Nastojati ću. Hvala ti što si posjetila moju stranicu. WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2015 u 12:56
Ja setam u nadi da ce uskoro koja proljetna slicica osvanuti i ovdje
“Nije dovoljno samo živjeti!” – reče leptir, “Potrebno je imati malo sunca, malo slobode i malo cvijeća!” (H.C.Andersen)
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Prosinac 2014 u 23:37
I pampas i ruže i kuglice - predivno Clap
život je more
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 10:54
Mene su razveselile nove fotkice kuglica, ružica i pampasice diva. smile55
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 10:50
Ooo Jagoda, nisam baš puno bolja od tebe po pitanju stavljanja slika. Wink.
Kod mene u vrtu više nema niti jedne ruže a sve ukrasne trave već su potpuno suhe. Nisam ih još porezala jer su i takve baš fora.
Kalikarpa je predivna, često sam ju viđala u MBM za kupit ali svaki put ju preskočim. Problem je što moram nać pravo mjesto za nju a imam već 4 razna grmića u vazama koji "čekaju" svoje mjesto....
Pooozzz... smile167
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 03:13
Moja pampas trava dobivema od drage Korjenčice ove je godine ogromna i ima puno metlica...


sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 03:09
Evo i malo novih ruža...














sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2014 u 03:02
Ajme ne mogu vjerovati da tako dugo nisam bila tu... Nemam opravdanja. Svaku veče kad sjednem za komp planiram da ću malo pisati i malo stavljati slike....Međutim ulovi me 2 ujutro na nekim istraživačkim temama na netu i opet ništa od moje teme..Večeras sam tu malo ranije i eto krenula sam pisati...¸Evo biti će i nekoliko slika...

Razne kuglice; kalikarpa, kurika, biserak








sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 02:17
Hvala Mira, hvala Bugica..smile76
sutra je novi dan
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Veljača 2014 u 02:01
Mašem ti, mašem i ovdje draga smile113
Rijeka

Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 08:30
Draga Jagodo, samo da se javim da sam prošetala tvojim prelijepim vrtom smile214. S veseljem i nestrpljenjem čekam proljeće i nove slikice tvog cvijeća, onih slasnih voćkica, a bugenvilla posebno ( što mogu kad ih obožavam?!) smile71 smile56 
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 00:20
Originalno poslano od člana miska miska napisao:

Čestitke i od mene(malo kasnim)
i čestitke za prekrasno cvijeće!Uživala sam u šetnji


Miška hvala na čestitkama. Obzirom da si relativno nova, a u potpisu ti je da si sa Kvarnera, možeš se pridružiti Riječkoj ekipi na nekoj od slijedećih Riječkih kava.WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 00:17
Originalno poslano od člana anabistrica anabistrica napisao:

Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Malo sam zapostavila moju stranicu 


Ma kaj malo! Skroz na skroz si je zapostavila. Nadam se da ćeš nadoknaditi kad krene proljetno buđenje. Ja osobno jedva čekam perunike.


Anabistrica dobro si napisala. Primam kritiku i obećajem da ću se popraviti i više posjećivati moju stranicu. Proljetne slike će svakako biti tu. Ti čekaš perunike, ali i ja im se posebno veselim...WinkWink  Do onda naći ću nešto zanimljivo što je sada aktuelno...TongueTongueTongue
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2014 u 00:11
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

draga naša guruice...da li ja to na ovoj slici vidim u pozadini mamuzicu


Draga Ajma, dobro si primjetila mamuzica je u pozadini. Imam ih po cijelom vrtu, same se zasijavaju. Sad u jednoj vazi u kućnom vrtu imam i bijelu. Morati ću i nju seliti u vrt da bude više boja..smile78
sutra je novi dan
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2014 u 23:14
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Malo sam zapostavila moju stranicu 


Ma kaj malo! Skroz na skroz si je zapostavila. Nadam se da ćeš nadoknaditi kad krene proljetno buđenje. Ja osobno jedva čekam perunike.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 21:37
Hvala vam svima na čestitkama!!!smile76. Malo sam zapostavila moju stranicu Unhappy, ali aktivirati ću je ponovo i pokazati vam kako je u mome vrtu...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
miska View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Travanj 2013
Lokacija: Kvarner
Status: Offline
Bodovi: 8574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miska Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2014 u 18:09
Čestitke i od mene(malo kasnim)
i čestitke za prekrasno cvijeće!Uživala sam u šetnji
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2014 u 17:57
čestitke draga  i od mene,eto da nije bilo CIF-a bila bih uskračena za jedno divno prijateljstvo
Na vrh
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2014 u 01:21
Dosla sam prekontrolirati da li je vlasnica to i ucinila !      
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2013 u 00:38
Kiša je prestala, granulo je sunce, prošeći po vrtu s fotićem Wink
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.