Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Ivnin dnevnik
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Ivnin dnevnik

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
Korisnik
Poruka
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:50
Ne mogu da se ne pohvalim Wink:
krenuli oxalisi




schizanthus posijan i u zemlji i u posudi, ovaj u posudi je krenuo


caesalpinia, tri prekrasne zdrave biljčice

tak se šepuri da nisam mogla odoljeti i da jednog solo slikam


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Travanj 2010 u 21:56
Konačno znam ime Wink LAMIASTRUM GALEOBDOLON


Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 08:46
krasni oxalisi će ovo biti, billježim se sa štovanjem.ClapClapClap
Ceasalpina - prosvijetli nas, tj.mene, koja nažalost, ne znam kakva je to biljka.CryCryCry
identificirana ljepotica je krasna, opet ti je malo zadrhtala rukica od ponosa na nju.WinkWinkWink
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 10:34
moji oxalisi sa ovakvim listekima još nisu izašli...u vrtu su pa stalno gledam kad će
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 11:47
"Gljiva":Saro, to je to!

Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 13:53
To je gljivaShockedShockedShocked?
 Nisam znala da u mojem Zagorju i takvih vrsta ima
Bog i priroda nas zaista daruju svakakvim čudesima.
Pričekaj dok zađe sunce pa ju još jednom pofotkaj, super jeClapClapClapClapClap
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 14:08
Ma to zovu gljiva, ali je to nametnik i raste na drvetu kak sam ja skužila a koje joj je točno ime ne sjećam se Embarrassed! Pa ti si bar bila planinar, morala si to viđati i ne boj se niš ti nije to posebno pa da raste zato u tvom Zagorju Wink LOL ali rekla sam ti da zna izgledati efektno e pa sad odluči, ne da mi se stalno slikuckati Confused.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 15:54
To zovu"guba"
stefi ja bi ježaaaaaaaaaaa.Ivna poima nemaš kak je ježić koristan i ne radi štetu(osim kaj je uredno dolazil i mačkima svu hranu pojel prije njihLOL)Ajme,prekrasan ježić Stefki.Valjda se bu"moj"i ove godine vratil k meni.Tebi,Ivna bum guštera donesla,za kamenjar,da se sunčasmile191
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 16:18
Daaaa, guba smile42! Ah, plavuša Cool! Nikakve nemani NE želim u svom vrtu, jasno Angry?! I da, Konte, ni moji oxalisi u vrtu do danas nisu krenuli, jutros sam primjetila da jedan tjera van, prema tome slijedeći vikenda bi te mogli dočekati Hug. Sara, caesalpinia je prekrasno drvo , grm koje raste po Dalmaciji, slučajno sam dobila sjeme ne znajući ni sama što je to, kad sam vidjela oduševila se, totalno.
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 16:42
Originalno poslano od člana ivna ivna napisao:

Ma to zovu gljiva, ali je to nametnik i raste na drvetu kak sam ja skužila a koje joj je točno ime ne sjećam se Embarrassed! Pa ti si bar bila planinar, morala si to viđati i ne boj se niš ti nije to posebno pa da raste zato u tvom Zagorju Wink LOL ali rekla sam ti da zna izgledati efektno e pa sad odluči, ne da mi se stalno slikuckati Confused.
 
 
Znam ja da je to guba, ja sam to napisala u tom stilu, zato što si je ti nazvala gljivom. A v Zagorju su samo vrganji i lisičke gljive!!!
MOŽE!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 16:57
bravo,bravo,stol i roštilj su majstorski sređeni! nakon onog nevremena jel se supjelo spasit sto sjemenkica ili is je kiša sve odnjela?
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 17:12
Hvala Rose na pohvalama i na upitu naravno, ma izgleda da ipak jest nešto ostalo, niče polako ali pošto je kod nas temperatura još uvijek nikakva za ovo doba godine, jedino što niče jaaaako dobro jest korov a ja ne smijem niš dirati jer ne znam što čupam, korov ili cvijeće Wink LOL!Moram čekati još malicko, a strpljen - spašen Approve!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 17:22
nadam se da nije korov već cvijeće. drzim fige da to malo sto je ostalo nikne i jedva čekam vidjet cvijeće u najboljem ruhu!
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 20:48
Joooj kak si ti zločesta, pa mali ježičak ti nebu nikaj..on ti samo koristi u vrtu, još ak mu daš i klopu..
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 21:18
E pa nek sam zločesta Approve! Ne, ne i ne smile52!Neću nemani u svom vrtu Approve!Hm, moš mislit, još da ga i hranim, nema šanseeee smile102
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 22:33
Rose, uvijek me netko zapriča Embarrassed, hvala na lijepim željama, vidjet ćemo što će bit, nadam se uskoro Wink.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 23:12
jež nije neman..on je koristan u vrtu Tongue neznalico Tongue
ali ne boj se...on se neće pokazati samo tako..više voli inkognito šetati vrtom i tamaniti nemani Wink
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
ivna View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 2773
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2010 u 23:14
 Meni ti je to sve isto, ja se svega bojim smile96
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:30
kaj je s tanjuračom, di je zapelo?
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2010 u 09:34
Dala si mi dobru ideju, ja našla na tavanu staru reparu, ofarbala i sada još treba samo cvijeće posadit..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 89101112 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.