Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Razmjena i nabavka materijala
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Razmjena salveta i nabavka materijala
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Razmjena salveta i nabavka materijala

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 89>
Korisnik
Poruka
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:46
Originalno poslano od člana leonarda leonarda napisao:

...naravno
 

samo odaberi i salji na pp. adress......ja u petak saljem tj.sutra

 

morat cu poslikati i ostale uzorke...imam ih puno......


Leonarda...vidim ja da ćemo opet nas dvije novu rundu đoranja

Jedva čekam nove uzorke
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:48
Pa daj stavi ih danas da vidim šta imaš ( da ne moraš slati dva putasmile96)
smile42 Ma vidi ti mene što sam zločesta!!!
 
Ali evo ti jedna velika
 
smile79
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:48
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Leonarda, da li se može dobiti jedna salvetica to jest ona sa ružama desna u srednjem redu???
Slika ti je tu gore malo iznad!

[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot27.gif" height="83" width="83" align="absmiddle" alt="smile143" />


Proljeće....te ruže su dušu dale za shabby chic
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 13:51
Hippy, daj prestani!!!!!!smile206
 
Znaš li da je večeras radionica a je ne idem....smile185
 
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 14:03
s tim ruzama sam to i napravila....na drvenoj kutiji.....smile72...
...budem stavila...ali puno kasije.....
svima smile186
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 14:04
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Hippy, daj prestani!!!!!![IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot84.gif" height="46" width="51" align="absmiddle" alt="smile206" />
 

Znaš li da je večeras radionica a je ne idem....[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/emot65.gif" height="66" width="66" align="absmiddle" alt="smile185" />

 


Sve sam ti lijepo napislala u jednom od ovih silnih topica.....probaj sama.....stigneš na drugi tečaj
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 14:39
Probat ću ja milion posto, ali drukčije je kada si tamo pa vidiš...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 14:42
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Probat ću ja milion posto, ali drukčije je kada si tamo pa vidiš...


u potpunosti se slažem sa tobom, zaista....znam po sebi

Ali za probu uzmi neku staru kutijicu ili recimo tacnu....tak sam ja isprobavala


Na tečaju sam u biti sve naučila....ostalo mi je još nešto što bi htjela naučiti i za to čekam Vesnu da napravi radionicu
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 16:42

...evo nekih uzoraka koji su mi za čenđanje.....

The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 16:48
...proljeće....ako imas jos ja bih  uzorak kale....evo ja imam na crnoj podlozi ali malenog uzorka........Big%20smile
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
*Lela* View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 15
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje *Lela* Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:07
Leonarda i tvoje su mi došla salvete. Predivne su i one, zar nisam to već prije napisala? LOLLOL
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:11
Ninočka - ako si na Pešći imaš Ofertisimu i na placu na Volovčici, na kraju placa preko puta Slavije... mala, natrpana, svašta se nađe!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:13
Dakle toliko ste me zarazile da ću morati početi kupovati salvete, a baš i nemam taj običaj, osim naravno u djetinjstvu kad su mi kćeri sakupljale salvete, ali to je bilo onda.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2008 u 21:49
Triša, pošalji adresu na pp, nema smisla da kupuješ salvete... za crijepove i pločice znamo da imaš, kistove isto tako , znači malo lijepila ...sretno
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:06
drage curke, morat cu vas razocarati ali moje salvete su jutros dozivjele stravicnu sudbu. naime, drzim sve u kutiji koja se nalazi u ormaricu. kutija je kartonska i lijepa, na njoj su stajali oni umaci za sladoled i iz nekog rrazloga cokolada je probijena i curi vec danima. uspjela sam spasiti tek nekoliko s uzorkom piceka, cvijetnu i jednu s bozicnu s medvjedicem (ima ih po cca 5-6 i te su bile na dnu pa su neostecene). ostale su koma. idem danas u konzum po obnovu zaliha, no ako netko slucajno ima suncokrete, trebala bi ih do 15.9. jer me sestricna zamolila da joj napravim nekoliko razlicitih na plocicama (nabavila mi je plocice u 4 razlicite velicine).
 
placam koliko god trazite, ali sad sam lagano ocajna i tuzna. sama sam si krifa, ali tak je kad namjestas stan i jos nisu sve stvari sjele gdje bi trebale stajati :(
 
placam kafu, postarinu otkupninu samo help i fala svima :(
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:14
Originalno poslano od člana Ninochka Ninochka napisao:

drage curke, morat cu vas razocarati ali moje salvete su jutros dozivjele stravicnu sudbu. naime, drzim sve u kutiji koja se nalazi u ormaricu. kutija je kartonska i lijepa, na njoj su stajali oni umaci za sladoled i iz nekog rrazloga cokolada je probijena i curi vec danima. uspjela sam spasiti tek nekoliko s uzorkom piceka, cvijetnu i jednu s bozicnu s medvjedicem (ima ih po cca 5-6 i te su bile na dnu pa su neostecene). ostale su koma. idem danas u konzum po obnovu zaliha, no ako netko slucajno ima suncokrete, trebala bi ih do 15.9. jer me sestricna zamolila da joj napravim nekoliko razlicitih na plocicama (nabavila mi je plocice u 4 razlicite velicine).
 

placam koliko god trazite, ali sad sam lagano ocajna i tuzna. sama sam si krifa, ali tak je kad namjestas stan i jos nisu sve stvari sjele gdje bi trebale stajati :(

 

placam kafu, postarinu otkupninu samo help i fala svima :(


Ninochka, ja sam sve dupliće suncokreta poslala Šefi
...ali sigurna sm da ih im u Chemacu jer ih tamo stalno kupujem... i to nekoliko motiva...
ne moraš kupiti cijelo pakiranje....cure ti mogu izvaditi iz paketa, na komad....
I da, mislim da su oko 2,00 kn / komad - 10 % nakon radionice   
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 12:16
kad smo bile u utorak na radionici kupila sam paket, zato bih se i zatukla ko tuka jedna glupa. idem tamo ali se bojim da ih nece biti. 15.9. mi je blizu i fakat idem u potragu. idem u mercator u dva pa cu vidjeti i tamo. joj joj.....i onda ti musko veli "kaj se nerviras, bas si sada slatka umrljana cokoladom" a tebi se pusi iz usiju zbog vlastite nesmotrenosti :)
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2008 u 20:48
Ninočka šalji pp odmah sa adresom ili se javi gdje te mogu ovaj vikend sresti da ti malo olakšam život!
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 16:04
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Ovako Ninochka moraš mi poslati adresu na PP ako želiš da ti pošaljem onu lijepu salveticu.A što se tiče ofertisime ja često odem na staru Samoborsku, jer tamo ti je najveća ofertisima i stvarno nema šta nema, a sve skoro pa besplatno. Tek na kasi skužiš da si potrošio brdo love...
To ne možeš fulati, ako ideš prema Samoboru onda ti je s desne strane.
 
 
joj hvala hvala. zakon ;)
 
stara samoborska mi je mjesto krstarenja, inace nabavila kalice u subotu u konzumu :) skoro pa se penjala po policama da ju dohvatim s najgornje police :) no nasao se kavalir pa mi ju je skinuo. :) a na pm ti saljem adresu pa se mozemo razmjenjivati (zarazile ste me decoupageom, sad cekam staklo u srijedu pa u nabavku tanjurica i zdjelica za rad). :)
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2008 u 17:46
A vas dve to u nabavu kod nas u Ofertisimu, u Bestovje... na putu za Sv. Nedelju i Samobor od Podsusedskog mosta.
Ovo sam napisala samo za one koji ne kuže u kojem je dijelu! Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1011121314 89>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.