Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Duda-Lave -moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Duda-Lave -moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133>
Korisnik
Poruka
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 10:40
hvala svima na obilasku Big%20smile
sijeme šališ se ajama oš da ti to procvate za 50g pa to se pikne grančica u zemlju...čujemo se na pp
a što se tiče imena u žutom lončiću nemam iskreno pojma znam da je neka kalanhoja e sad koja Confused..već dugo cvate
kupila sam novu biljčicu ali još nema cvijeta liči po lišću i rastu na vrstu fuksije ,mama joj ima hrpu nježno žutih cvijetova kad procvate stavim slikicu Big%20smile možda ju već neko najvjerojatnije ima
odoh sad čistit i vraćat pitare na svoje mijesto jučer je kod nas bilo malo škakljivo vrijeme ali hvala bogu bez tuče 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 11:25
Uživala sam šetajući tvojim vrtom,svaka biljka ti je krasna,a one dvije,tvoja kćer sa poklonom, su me raznježile.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2012 u 23:24
Jako lipo, puno cvića, Love ko manekenka s malim ljubimcem, baš sam guštala!Clap
život je more
Na vrh
belica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2012
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 2763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje belica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 06:22
dobro jutro, vidiš kako si nas odmah razveselila divnim slikama. Baš mi je drago, jer zaista imaš divan vrt za pokazati.
Samo si me sad razniježila s pesekom, pesekoljubac sam od malih nogu. Toliko mi je sladak da bih ga najradije u torbu stavila i bjež kući s njim. Mogu zamisliti sreću tvoje malene kad ga je dobila.
Inače džungla je super, verbene, pust. ruže, božuri, kalanhoa, ma zaista nema potrebe izdvajati.
belica,zagreb
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 11:03
Lave je preslatka u ovoj bijeloj haljinici okružena cvijećem i medenim pesekom...baš je pravi GromWink!
A vrt, kaj da velim, oduševljena sam kako ti se sve lijepo rascvalo i zgusnulo, baš sam sretna zbog tebe, znam kako si dugo čekala da ti vrt dobije željeni oblik...čudim se kak su gazanije postale sve nekako isteConfused...lijepo ti izgedaju hoste i heuchere, jedva čekam da ukomponiraš nove...salvija je ipak nendmašna, zar ne? Lijepo si ukomponirala onaj dio s bijelim prkosima, to je novo? Crvena verbena super izgleda u vrtu, da si ju bar ja mogu priuštiti u mojem vrtu...no valjda budem jednog dana, kada ću bit u penziji i moći zalijevati...
pusa
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Svibanj 2012 u 13:45
Wink thx
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 11:58


Moram ti se pohvaliti, i moj crnac sve više lići na tvoga !!!  Iako još nemogu prebrojati tpčkice na njemu, bit će tu negdje !!  Dobro, tvoj će biti više crn,  tvoje sunce ipak više peće od našega !!!

Ne mogu staviti sliku jer kad slikam točkice, na kraju ispadne mutna slika !!

Prekrasno ti je sve ušarenilo se, kod tebe će uskoro i kamen procvijetati !!  Ove slike tvog rascvijetanog dvorišta su obrisale one slike biljčica koje je ubila zima  !!!

Lijepi pozdrav tebi, a tvojem cvijetiću i malom potrčku smile78   !!!!

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 12:17
sve ti je prekrasno,al Lave je ipak najljepsasmile78ljepotici
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Svibanj 2012 u 16:39
Free baš mi drago za tvog crnca ..ma vidiš moramo biti katkad i hrabre "nekom odfikarit glavu" 
rosa2  hvala na posijeti
...da moj cvijetić mi je ipak najljepši a novopridošli zvrk i za prvi put uništio jedan paradajz ali evo polako učimo ne dirat u vrt i cvijeće malo mu fali šetnje ma bojim se da idemo s njim okolo dok se još jednom ne cijepi a evo ima i kod nas dosta kuna i lisica pa me sve to polako plaši da ne dobije neku boleštinu ovako se igra na velikom balkonu i okolo kuće bude se još strpio
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 19:43

Cvijeće ti je prekrasno, ali Lave i njezin novi mali prijatelj su nenadmašni.
Drago mi je da je dobro stigao do vas. Trebalo je izdržati Miru i njezin tempo, a još je tako mali.....LOL
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 19:49
Krasno cvijeće, lijepo ti je u vrtu a  ovaj cvjetić je presladak sa svojim ljubimcemSmile
 
Rijeka

Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 20:24
Originalno poslano od člana Anastazija_ Anastazija_ napisao:


Cvijeće ti je prekrasno, ali Lave i njezin novi mali prijatelj su nenadmašni.
Drago mi je da je dobro stigao do vas. Trebalo je izdržati Miru i njezin tempo, a još je tako mali.....LOL
 
  e moja Anastazija kako ga je Mira počela bedinat pa skoro je osta kod nje LOL 
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 20:32
Draga Mira bez tebe bi nam bilo teško doć do ljubimca uz tvoju svesrdnu pomoć sada svima nama uveseljava život makar moram priznat uhvatim se da stalno govorim cijeli dan ne ne ne ne ne ne malo peseku ,malo kčerki a malo i mužu  
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 20:33
haha očete jedan turistički ja to velim vic jer nemrem vjerovat da mi to ljudi kažu...dakle došli meni austrijanci neki dan i danas mi vele da nešto moram učinit jer oni nemogu spavati jer jasmin izvana miriši ...e da nemoš povjerovat
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2012 u 21:05
Vrt ja krasan, bujan, a princeza je zaista šarmerica. A austrijancima treba za večeru dati čili papričica da im oslabe njuh.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 16:32
da imaš pravo al teško je svima udovoljit zar ne ne kaže se bezveze 100 ljudi 100 čudi....
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 20:24
možda da im na prozorsku policu staviš stapeliju, mislim da se tak zove onaj sukulent s predivnim, ali smrdljivim cvijetomWink...
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2012 u 21:20
ma bi ja al nema prozorske police hehe
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2012 u 22:08
Predivan ti je vrtek ! Toliko toga se racvalo od zadnje kavice smile71
Onaj mali secerko je i na slikici premedeni.A i  Lavandica je prava cura smile186
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2012 u 18:37
Duda smile79
Rijeka

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 130131132133>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.