Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj dekupaž
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj dekupaž

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
Korisnik
Poruka
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 14:52
Došla sam s posla i prvo trk da vidim kaj ste novog namackale.
Uz to kaj sam uživala u prekrasnim radovima....tanjur sa klimtom mi je baš prekrasan i mislim da ću si posudit ideju,slika,baš bi mi pasala na zid u boravku,okvir,boca,super,cipele,baš kak su cure rekle išla bi neka ružica,ja bi stavila ili neki bršljan ili kućnu sreću,kantica mi je naravno zapela odmah za oko,skoro sam zaboravile kutiju,i ja bi malo šablonicu naglasila jače sa bojom..i na kraju,komentari...nasmijala sam se do suza,uopće ne trebam čitati viceve.Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:43
piramidal fala ti na riječima pohvale smile79a šta se tiče komentara ma kakvi vicevi ,kako uživam u stvaranju tako a ako ne i više u ovim druženjima
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:46
cure moje tek sam sad skužila da sam pustila korjenje smile96uopće nisam primjetila kad se to desilo
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 18:49
davno si ti pustila korjenje samo niko od nas nije primjetio..........čestitam smile73
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 20:28
jel me netko trazio, tj. spominjaoLOL?file moglo bi se rec da me fjaka uhvatila,no cini mi se da popusta polakoWink..kuha se kod mene,kako nije,i to svaki dan,ali samo u loncu,od dekupiranja nista jos..ali pocinju me prsti svrbit,i sve pogledavam u kutiju sa salvetama..ne pantin kad san je otvorila..
cestitke na puscenom korijenjusmile82smile79

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2010 u 23:02
jako dobr klimt i sve ostalo,a cipele fantastične...s njima na počasno mjesto!!smile94 i dobro sam se nasmijala,nema više zezancije,samo vrhunska prezentacijasmile188.jadna ja još nisam savladala slikanje bez odbljeska,a sad još i mašnice smile48.da ne zaboravim...sadako slika je preeeedivna!!!i ja bi je radoEmbarrassed
Na vrh
tatjana_s View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 09 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 202
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjana_s Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 17:03
tanjuri, kutije, cipele vrti mi se u glavi od ljepotesmile93
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 19:49
cure imate smile78od mene
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:28
Raste trava zelena,zelena...., Sve nas pokopa sa cipelama,super ideja i izvedba!A ja taman danas govorim tj.pišem kako lunjam po trgovinama tražeći salvete,kutije i te "naše" stvari  i kažem-neću valjda po parfumerijama i po izlozima cipele gledati a evo večeras svratih malo do tebe i između tvojih lijepih radova bome gledam i cipele!Odlična si!
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 20:32
Radovi su odlični.Sve je jako lijepo.Ali cipele su odlična ideja.Super.....
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2010 u 21:09
 slavica i danci fala vam ja sad cvjetam zbog pohvala
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 10:25
File ,draga kod tebe se vidim priča i priča...ja ću kratko,boca za maslinovo ulje je baš posebna a portretić dame sa cracle okvirom baš me podsjetio na božični swap i tvoj krasni poklon!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2010 u 15:18
fantastični radovi!
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2010 u 20:20
Draga nemoj spavati na lovorikam,zaslužuješ ti sve pohvale ali stavljaj radove ,mi bi htjeli još!
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 09:03
sad ću ja sad samo što nisam smile78
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 15:01
Moram te i ja pohvaliti, pregledala sve od prve stranice i kažem - odlično, maštovito i posebnoSmile
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2010 u 22:24
...ajme, ovdje je baš veselo... a kako i ne bi, od ljepote tvojih radova čovjeku se zavrti u glavi smile39...sve mi je super, na cipele sam se odvalila, a i meni je ko i Maslini za oko zapela predivna, predivna zlaćana boca s motivom drvca masline i ofkors, predivna Sadako slika.... savršeno smile141smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 20:44
evo mene sa onom kutijom koja mi nije legla i koju sam htjela pošmirglati i dok je ona čekala novo ruho jedna je osoba hitno trebala kutijicu za vjenčanje i to sutra ujutro i šta sad ,poslušala ja savjet anastazije i još malao potufkala zlatnom one izdignute djelove a u unutrašnjosti potufkala zlatnu ružicu i ode kutijica prema novoj vlasnici
a sada nešto neuspješno šta je išlo pod vodu ali bi voljela kad bi mi oni iskusniji objasnili zašto mi se to dogodilo
e sad vi meni recite zašto mi je ispod konja izbila boja,a moram reći da sam bila zadovoljna kako sam to sve razradila i izvela ,ali na greškama se uči pa vi mene podučite pliz
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 20:47
kutijica je prekrasna,njezna,... tanjur je takoder predivan,jednostavan ,izbor motiva odličan. smile141
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 20:56
Super je kutijica, totalno drukčiji štih sad ima, odličan poklon za vjenčanje, tj. spremalica za kuvertu ili što već Thumbs%20Up
Tanjur je očito rađen s puno truda i nema šanse da bi ja tako nešto oprala, dosad ništa svoje nisam išla skroz isponova Confused
Vjerojatno te smeta što ti je bijela podloga prošla kroz salvetu ili što?
S obzirom na motive i dodatke, baš je nekako imao neki drevni štih,
po meni šteta ako je otišao u povijest...Embarrassed
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1213141516 27>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.