Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - vrt uz more
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


vrt uz more

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14151617>
Korisnik
Poruka
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:22
gioiaa,vjerujem da su i tebe iznenadile ove snježne slike!

Mi smo se prvi dan veselili,ali sada je ovo već previše!

sniga ima 30 cm,puše orkanska bura,iz kuće ne možemo izaći! Sve je blokalo,dučani poluprazni,dostavljači ne mogu robu dovesti..Zaledile cijevi,nemamo vode,hvala Bogu bar struje ima,stvarno ne mogu vjerovati što nas je snašlo!

lovro,da to sam ja slike poslala,tv i internet to mi je sada jedina razonoda,vani se ne može izaći!
jako mi je žao zbog vrta,mislim da mojim limunima i mandarinama nema pomoći iako smo ih pokrili agrotekstilom.

Nadam se da će uskoro bar snijeg prestati padati!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 14:00
 Da, bojim se da će ovaj snijeg i led ostaviti trajne posljedice u vrtovima, ali šta se može, sva šteta u tom billa! 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 14:57
Brrrr....koliko snijega kod tebe.
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 15:10
Lijepe morsko-snježne slike! Clap
život je more
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 18:27
Krasno je vidjeti snijeg tako blizu mora......uživajmo¨!Tongue
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 15:44
Ivančica baš mi je žao šta vas je snašlo!!!Confused Ok, neka ga padne malo, ali ne ovako da sve odjednom stane...

Mi smo se već navikli da ga bude svake zime, ali svejedno jedva čekam da se otopi i da nam konačno dođe proljeće. Smile
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 16:13
lijepo je vidjeti na slikama, ali nije mu ovdje mjestoConfused(snijegu), bit će šteta sigurno na biljkama
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 20:35
gdje god krenem svuda snjeg
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Veljača 2012 u 22:20
I ja sam bila kod tebe i oduševljeno sam pregledala od prve do ove stranice,,,zadivio me tvoj vrt i svi oni detalji u njemu...i ja isto tako obožavam ukrase,patuljčiće,figurice u vrtu pa sam vrlo često i neshvaćena od strane komšiluka ali to mi je tako slatko....tvoj vrt me zaista oduševio i šaljem veeeeliku pusu tvom slatkom psiću smile79
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:15
Velik pozdrav svima iz još uvijek snježnog Murtera! Snijeg više ne pada,ali je jako hladno -3 i sve je poleđeno! Baš mi nedostaje proljeće...
tikvić,mali kaktus,lantana,bergenia,proljeće,mari5510,blue sky,forzicija 2005,hvala vam na posjeti!
forzicija,ja sam još dijete u duši iako mi je 30 i ne mogu odoliti vrtnim patuljcima,ukrasnim detaljima...Svaki put kad odem u neki centar obavezno nešto novo dođe sa mnom. A moj Ogi,da on je ipak nešto posebno,i njemu se to sve jako sviđa (za grickanje).
Još jednom lijep pozdrav svima...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:23

Skakuće li Ogi po snijegu? Jel ga sada prvi put vidio ili ste već imali susre sa snijegom?

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 11:44
Anaida,bilo je i lani i preklani snijega ali ne ovako puno i samo dan-dva! Ogi obožava snijeg,to šta on radi po snijegu je nevjerojatno,ali je mene strah pustiti ga puno vani,bojim se jer bude sav od snijega,a vani je tako hladno! Inače,Ogi je ako beba od 2 mjeseca stigao iz Gornje Vrbe pokraj Sl.broda. Sad će mu još malo biti 5godina.
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 12:37
  smile79 pa on je moj susjed
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2012 u 17:05
Hahaha baš si me slatko nasmijala jer dok sam čitala ovo što si napisala za kupovinu svakakvih drangulija za vrt kao da sam ja to pisala...a i moj ljubimac isto tako voli da pogricka sve što poredam po vrtu pa čak i da smrska keramičke patuljke pa ja onda neznam da li da plačem ili da se smijem od muke hehehe Smile
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2012 u 13:38
enrikova nona, ti imaš ovakvog psića u susjedstvu ili si ti možda iz Gornje Vrbe?

forzicija,potpuno te razumijem, i moj Ogi zna biti jako zločest pogotovo šta se tiče kopanja u vrtu...
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2012 u 07:34
Simpatiko mali, baš je sladak.. I moj Fifi zna ponekad malo kopat po vrtu, ali oprostim mu Smile Kaj ćemo kad su nam takva radost ti naši čupavci.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Ksan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 29 Siječanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 1303
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ksan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 08:37
Šetala sam ovim prekrasnim vrtom i nauživala se mora i prekrasnog cvijeća, dobro bilo je tu i snijega ali sad je sigurno opet prekrasno.

Bilo bi lijepo vidjeti nove slikice
''Nema ljepše nade od one što je nikla iz tuge i nema ljepših snova od onih što ih rađa bol.'' - IVAN CANKAR
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2012 u 12:53
ivančice flower,
evo i mene u ovoj predivnoj vali.
Uživam u ovakvom pogledu, kućici sa kamenom, vrtom punog cvijeća usprkos škrtoj zemlji. Clap
Predivne ruže imaš, jezerce, rumanije (šeboji) - ljubičasta i žuta, koje me sjećaju na djetinjstvo.
A ljubimac Ogi - slatkić!
Puno pozdrava i smile78do slijedeće šetnje, kada se nadam kojoj ljetnoj sličici.
Na vrh
ivančica flower View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 21 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 416
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivančica flower Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 08:48
Velik pozdrav svimaa!

Dugo me nije bilo na ovoj temi pa da je malo obnovim..

Ovih dana sam bila vrijedna,bilo je jako puno posla u vrt pa da stavim par slikica .









[/URL]













Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2013 u 10:26
Draga Ivančice, drago mi je da si se ti nama vratila, pregledala sam sve stranice tvoje teme, i naravno kao i svima najprije mi zastao  dah, vrt kraj mora, kako je to romantično. Puno si postigla sa vrtom od one početne pustoši, a jezerce me je posebno oduševilo.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 14151617>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.