Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Slavujev vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Slavujev vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171172173174175 282>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 5 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 10:03
Bajkovite slike u tvojem vrtu oduzimaju dah...toliko se zagledam u svaku sliku da zaboravim na sve oko sebe...cvijeće ti je očaravajuće!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 15:29
Prekrasan vrt. Krumpirka na jesen selite ili preživljava zakopan vani?
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Rujan 2014 u 16:19
A ja sam se zaljubila u taj divovski aster... smile89
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 21:31
Originalno poslano od člana rubensica rubensica napisao:

Prekrasan vrt. Krumpirka na jesen selite ili preživljava zakopan vani?
Hvala ti rubensica i dobro došla u moj vrt!Heart
Krumpirka svake jeseni vadim i spremam u podrum.
Nije neki problem jer nema veliko korijenje.Prezimi u potpunom mraku i sa vrlo malo zalijevanja.
Ako ima svjetla onda i preko zime rastu zelene grančice a to ga iscrpljuje zbog čega ljeti slabije cvjeta.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 21:40
temzi

bugica

smile79
Nekoliko slika za dušu...mokrih i pokislih...
...možda uz njih naučimo "kako plesati na kiši"!



















Na vrh
lucy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 02 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2541
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lucy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Rujan 2014 u 22:41
Doista, slike za dušu, da uroniš i zalijepiš se za njih k'o kišne kapi za penisetum.
Sutra je novi dan.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 09:36
i ja sam plesalapo kisi jucer...morala sam malo...smile80
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 19:17
Koliku radost može donijeti, i uljepšati ove kišne dane, jedan paketić sa nekoliko biljčica, znamo samo mi koji obožavamo vrt i svaki cvijetić u njemu.
Mene je danas oduševila forumska cvjetna prijateljica, koja mi je uz biljke poslala i pismo!


i nešto novo u mom vrtu
smile84
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 19:19
Sve vas pozdravljam buketićem budleja

Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 20:45
Posvećeno predivnom buketu budleja !

Ja sam ljubazna riječ
Izgovorena i ponavljana
Glasom Prirode;
Ja sam zvijezda što pade s
Modrog svoda na zelenu prostirku.
Ja sam dijete Zemlje
S kojom je Zima zanijela;
Koju je Proljeće na svijez donijelo; Ja
Uzgojena sam u krilu Ljeta i
Spavam u postelji Jeseni...

(Pjesma cvijeta, Kahlil Gibran)

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
rubensica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2013
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rubensica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2014 u 23:20
Gledam vase lijepe biljcice, nasla sam ih i na oglasima ali niti mogu nesto odgovoriti niti poslati poruku. Sto god probam pise da mi nije dozvoljeno :([EMAIL= ][/EMAIL]
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 08:46
sinocni ja nisam mogla sve je stekalo...savujcek moj prkrasan paketic si dobila...bas jepo...ti ces to znati usaditi i uljeosati svoj raj jos vise...smile79
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 08:48
pjesma je odicna..Winkrajski vrtovi
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 11:10
Puno puta prošećem ovim cvjetnim rajem,ali ne ostavljam trag.Svaki put me ponovo razvesele prekrasne slike i nešto novo pročitam o nekoj biljci.Uživala sam jer kod mene je stalno kiša i mračno pa su me ove lijepe boje bar malo vratile u ljeto kojeg kod mene nije bilo.
Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 22:37
rajski vrtoviHeart



Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 22:38
JosipaNuHeart


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 22:40
CamelliaHeart


Na vrh
SlavujVk View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt - Ljeto 2013

Pridružen: 13 Studeni 2012
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 5466
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (2) Hvala(2)   Citiranje SlavujVk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 23:08
Iz knjige "Prosvjetljenje"
Put šamanskog iscjeljivanja
Dr. Alberto Villoldo

Sunce se probija kroz krošnje, a kapi rose na paukovoj mreži preda mnom blistaju poput dragulja.
Priroda me jutros poučava kako je smrt presudna za život jer ga hrani.
Jedan pauk u dolini Amazone prede srebrnu čahuru oko svog plijena koji se uzalud pokušava osloboditi.
Tog jutra je ulovio noćnog leptira pa žurno prelazi amo-tamo predući te vežući svoju žrtvu poput Liliputanaca koji užurbano vežu Gulivera svojom majušnom užadi.
Kad je žrtva čvrsto vezana, pauk joj ubrizgava otrov koji razgrađuje sva njezina tkiva te je iznutra pretvara u tekućinu, a potom počinje sisati život iz svog plijena.
Pauk ima nekoliko takvih "obroka" pohranjenih u svojoj mreži.
Kad god mu je potrebna hrana, hranilicom nalik igli probuši čahuru svojeg plijena i pojede bjelančevine koje fermentiraju u njoj.
Nakon gozbe ostanu samo prazne ljušture koje su nekad bili plavokrili noćni leptiri i žuti bumbari.

"Pauk je jedini koji se ne zaplete u svoju mrežu. To je svijet u kojemu živimo, prijatelju, svijet grabežljivaca i plijena, u kojem ljudi isisavaju jedni druge.
Postoji i drugi svijet, svijet stvaratelja, o kojem vi ne znate ništa."


Na vrh
Nisa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
Najljepši cvijet u cvijetnjaku 2017

Pridružen: 16 Ožujak 2013
Lokacija: Drinovci
Status: Offline
Bodovi: 3089
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (1) Hvala(1)   Citiranje Nisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 23:16
Uljepšala si mi večer svojim buketićom i pričom Heart
Samo Bog može činiti nemoguće, ali ti možeš činiti moguće.
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2014 u 23:19
hvala slavujka nasa...hvala...Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 171172173174175 282>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.