Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Atmosferske ljepote
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Atmosferske ljepote

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 24>
Korisnik
Poruka
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 10:11
Maca čeka svog mornara!!!Wink
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Kolovoz 2011 u 12:08
ClapThumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Kolovoz 2011 u 23:32
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 18:17
Lovro jako lijepa sličica, tek sam je sada vidjela.
 
Imam je jednu prekrasnu, ne znam kako je ovako ispala, ali mislim da se malo pobrinula i priroda.
 
Veličanstven Krčki most u noći!
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 19:39
Triša super slika krčkog mostaClapClap...
Imam ja nekoliko zgodnih slika na tu temu sa putovanja na Brač.
 
Duga na autoputu za Split...
 
 
Bol...
 
 
Zlatni rat i Hvar sa Vidove gore
 
 
Vjetroelektrane na Dalmatini...
 
 
Sumrak
 
 
sutra je novi dan
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 23:19
Jagoda odlična je duge, naravno i druge slike su super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Prosinac 2011 u 23:23
Krasne fotografije, ali ovaj put me osvojila Trišina noćna fotografija. Clap
život je more
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 01:44



Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 02:23





























Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 02:52
Silvy prekrasne slike snježne Opatije. Kad je to bilo? Predpostavljam da ne zoveš snijeg ovim slikama...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 03:17
Originalno poslano od člana jagoda jagoda napisao:

Silvy prekrasne slike snježne Opatije. Kad je to bilo? Predpostavljam da ne zoveš snijeg ovim slikama...WinkWink


jagoda,

Kako je počelo; za ovo doba toplo vrijeme, mogla bi nas zima i iznenadit,
       smile66 a ima vremena do travnja.

Slike Opatije pod snijegom - 25.01.2010. (Mislim da kad dođeš na sliku, da piše datum - ako sam stavila).
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 08:54
Zgodne sličice Opatije pod snijegom, možda bi pasale u temu Opatija, koja je već dugo zanemarena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 09:51
Prekrasne slike. I ova tema je nekako zanemarena.
Neke slike mogu i tu i na određenu temu, jer ih je predivno gledati.Pa može i dva putWink
 
Mda, Jagoda... 2009. 19.12., 2010. 21.12.... tko zna što nas čeka oko tih datuma ove godine?
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 10:28
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Zgodne sličice Opatije pod snijegom, možda bi pasale u temu Opatija, koja je već dugo zanemarena.


Hvala, Triša, baka,

nisam znala kamo da ih stavim Shocked .

Krčki most je predivan, a i ostale sličice Clap.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 20:53
S nevjericom sam gledala ove krasne Silvyne slike Opatije pod sniježnim prekrivačem, bila oduševljena Trišinom noćnom slikom krčkog mosta, ali srce mi je zaigralo kada sam vidjela Silvynu sliku opatijskog arboretuma, ono oblo veliko kamenje ispred paviljona posloženo u krug!!! U njega sam se zaljubila 2009, u razgledavanju Opatije s prijateljicama iz Rijeke s jednog drugog foruma!!! Tada bih bila najrađe jedog ponijela doma!! Kćer od prijateljice se bavi obradom ovakvog kamenja, ali ....ubi me transport!! Ali, tko zna, jednog dana, sigurno će jadan završit u mom vrtu!!   
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2011 u 21:06
Silvy majstorice, fotografije su izvanrene, a i rijetko viđeni prizori. Svaka čast! Clap
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 17:01
S mojim fotićem koji baš nije "prva liga" a pokazuje i znake starenja, sam pokušala dočarati jutrošnju čaroliju... kako je sunce obasjalo Učku i otjeralo oblačine
 
 
 
 
Nakon vedrog dana, počeli su se navlačiti oblaci, naravski prvo "kapa" iznad Učke... ostalo još svijetliBig%20smile
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 18:17
Kako ovdje ima krasnih slika!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2011 u 18:22
koje divne fotke
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Prosinac 2011 u 17:27
 
 
Zalazak 26.12.2011. u Rijeci
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1718192021 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,264 sekundi.