Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kupovina sobnog cvijeća?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kupovina sobnog cvijeća?

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
zvonkica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvonkica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 20:11
Najviše volim kupiti sjeme ili još bolje sama ga nabavim ili pokupim negdje usput  ... pa u malu vazicu i na prozor ! I onda svaki dan zagledam je li se što
dogodilo ??? I tako već od kraja veljače pun prozor malih lončića! Inače kod nas imamo nekoliko vrtnih centara,rasadnika pa nije problem nabaviti cvijeće i povrće.Najviše ga kupujem na Viškovu kraj Rijeke , da ti pamet stane, prodaje se čak i kamenje za ukras. Samo vreća kunica i imaš svega!smile85
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
cvetlin View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 714
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvetlin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2009 u 20:30
sobne biljke ne kupujem ..žicam pelcere i onda se veselim , a trajnice za vrt na placu od bakica...najjeftinija varijanta  jednogodišnje susjedama kradem sjeme a dobro neku karticu sjemenkii kupim  a i naš Botanički ima rasprodaje i to je zbilja isplativo.. eto ima nas više škrtica koje hoće lijepe vrtove i stanove hihi
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 12:48
u trgovackim centrima i rasadnicima (u pevec ne idem iz prostog razloga sto je odvratan, nabacan i totalno su neuljudni radnici), preferiram bauhaus i baumax- ipak njemac moze nasilit radnika da radi i pristojno se ponasa i mogu se snaci u tim ducanima. Naravno nes i uzicamLOL
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 23:39
kupujem cvijece gdje stignemmm..nedavno sam kupila u pevecu 3 teglice... znam da su na snizenju jer bi ih bacili,jadne ljubicice i jedan ukrasni(neznam ime)...uvijek se  sazalim nad takvim cvijecem i kupim koji...mogu reci da mi je vecina oporavljena...  iponasaju se koma,,,ne zanima ih nista i onda jadno cvijece pati...ili ga preokrenu pa gaze po njemu..koma... eto ja razdizila malo,sorry...  uglanom kupim gdje mi se sta svidi...
Na vrh
hamara View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3204
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hamara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Travanj 2009 u 17:14
gdje naletim na nešto dobro i povoljno...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2009 u 19:01

Sobno cvijeće ne kupujem!

Dobivam na poklon!Big%20smileLOL

Nabacim želju, pa....Wink
Na vrh
vikica46 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 21 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vikica46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Lipanj 2009 u 22:14
Ja kupujem pretežno u OBI-ju. Tamo imaju prekrasan izbor i jako dobre uvjete.
Ljudi dođu malo prošetati u njihov vrtni centar za odmorit dušu!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.