Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kaktusi i ostale biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kaktusi i ostale biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 77>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
lorica10 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 740
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lorica10 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 22:49
smile94,smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 23:05
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

To,to sam čekala da pokažešClap
šteta što nisam imala aparat spreman ,izgleda i zmijice vole moje kaktuse,neki dan lijepo jedna mala zmija sjela na čuvarkuću koju si mi ti poslala paučinastu..fino zasjela na nju u teglicu i ni makac hahhaha ja koja umirem od straha u tom momentu nisam se uopće uplašila zmije nego sam se uplašila da guzicom ne polomi moju čuvarkuću Cool
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Kolovoz 2011 u 23:16
Bome se imaš sa čime faliti! Dobro došla i fali se i dalje!
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 18:39
Dobro nam došla i nastavi se hvaliti!
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 19:22
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

hvala bebolina
lorice ,sukulenti su tek nedavnu kupiti,kad se malo razrastu budem ti dala ,al ako želiš kaktuse poslat ću ti ..ako šta možeš vidjet sa ove  slike
 
Meni se baš sviđa kod tebe: i palma i ruže, a ovaj kaktusinjakje divanClap
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 20:39
prije svega, kao velikog pasoljupca, oduševio me tvoj ljubimac...da mi je znati kako se zoveWink...
priznajem da sam i ja željo očekivala fotke kaktusnjaka i sukulentarija, jer sam već mnogo krasnih tvojih primjeraka vidjela na temi o njima...ako bi bila ljubazna, kada ćeš imati malo vremena, poslikaj to malo iz nekoliko kutovaWink...
također želim pohvaliti kamene posude u kojima se nalaze neki primjerci, jako mi se sviđaju...
lijei pozdravSmile
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Kolovoz 2011 u 21:22
napokon!!! smile57
baš mi je drago da si napokon otvorila svoju temu, imaš svašta za pokazati, biljke su ti za 10 , a sve složene cakum - pakum
super izgledaju smile94

kamenjar sa kaktusima predivno izgleda na slikama, jedva čekam da ga vidim uživo Wink

i naravno, moram udijeliti kompliment i timu - predivan je smile71, ma gledaj samo kako on čuva tvoje kaktuse smile55
majstora od posuda sam već hvalila Smile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 09:39
hvala vam gt ,moon i dijana
retriver sara moja ljubav se zove tim Smile i meni su psi moja velika ljubav ,ne samo moj ,nego svi psi svijeta...a tvoja retriverica je pas kojeg želim imat isto,sve ih volim al njemački ovčar i retriver su mi favoriti
natalija ajde dođi na kavu da je popijemo ovdje kraj kakatus gartena ..
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 09:44
evo malo mojih echereria
 
 
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 09:46
moj kapitalac
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 09:52
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 10:00
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 17:21
Draga moja konačno obilje ljepote koje je kod tebe na jednom mjestu. Prekrasno. Ubrzo ćeš morati mijenjati naziv svoje teme - ovo već sada sliči genijalštini-originalno i jedinstveno, još nisam vidjela nešto slično na forumu, bar što se tvojih kaktusa tiče...smile126
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2011 u 22:46
hvala gricka ...ja na žalost nisam mogla imat biljke jer sam dolazila u hrvatsku 2 put godišnje..posadila sam ruže jer one mogu preživit i evo preživjele su ..kaktuse sam posadila jer oni mogu preživit i ako mene nema par dana ...sad ovu jesen krećem sa sadnjom svega po malo....hvala bogu da sam našla vas i uz vaše savjete imat ću i ja moj vrto pun biljki ..a planiram i kaktus garten napunit puzajućim sedumima ..ma polako ....
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 05:33
Originalno poslano od člana kamenjar kamenjar napisao:

Prekrasno i nimalo skromno kako si najavila! Clap
Time is something you can never get back..
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 09:06
Vrt je koncipiran sjajno. Ružama je možda ove godine malo prevruće.
Ali zato vjerujem da je tvoj sukulentarij skupa s nizom vaza izazvao zazubice mnogima od nas koji smo veliki ljubitelji ali bez ovakvih prostornih mogućnosti.PrekrasnoThumbs%20UpClapClapClap.
Poseban pozdrav palmi! Krasna jeBig%20smile.
Četveronožni  ljubimac ulijeva respekt!Big%20smile
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 13:51
hvala ti baka,ruže su stvarno me iznevjerile ove godine ali već u svibnju sam znala da ove godine neću imat ruže kako treba...al šta je tu je,zato uživam u sukulentima..evo dobila sam poklon koji me je zamalo oborio sa nogu...jedna moja gošća švicarka mi je poslala ni manje ni više nego 17 različiti sukulenata ..mojoj sreći nema kraja
 
 
 
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 14:26
Sedamnaest različitih sukulenta si dobila,mora da si bila jako,jako dobraClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 14:56

heheh mali kaktus,švicarci su takvi ,njih ja kad pozovem na kavu ,oni nose bocu vina ,čokoladu ma makar šta za zahvalu..takvi su..a vidili su moj kaktus garten i rekli su mi da će mi poslat PAR kaktusa heheh ...

Na vrh
kamenjar View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2011
Lokacija: Vir
Status: Offline
Bodovi: 3340
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamenjar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 22:18

evo malo ružica

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 77>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.