Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zadar u slikama
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zadar u slikama

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 34>
Korisnik
Poruka
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Listopad 2007 u 22:32
Evo malo sličica...posebno za auroru da joj objasnim kako to kad me MM ne vozi na posao idem s barkom....

kojom se vozim 3 minute...zavisi od barkajola... ako je mlad ili star...smile96 ili vozi venecijanski....




 




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2007 u 20:34
Evo jedne zanimljivosti i neobičnosti u mom gradu ...prava Sfinga ..
Jedina sfinga na čitavom svijetu koja ispunjava ljubavne želje, nalazi se u perivoju ljetnikovca poznatog zadarskog konzervatora, slikara i pisca Giovannija Smiricha (1842 - 1929), u zadarskoj Uvali maestrala. Giovanni Smirich ju je izradio u spomen voljenoj ženi




Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 18:05
U Zadru se uz morske orgulje upravo završava i projekt
Pozdrav suncu
zamišljen je kao prostorna instalacija u obliku amfiteatra oko kojega će,
 na kockama od kirmenjaka, biti stilizirani prikaz svih planeta Sunčeva sustava i njihovih putanja.





Ovo su jučerašnje slike još nedovršenog projekta...koji će uz orgulje biti
turistička atrakcija....u Zadru...smile82

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 18:50
smile227ovo će biti (i sad već je)stvarno preljeposmile211
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 18:52
Di mi je frida??? to će i njoj biti premijera...smile39
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 18:59
 Evo, baš gledam...opet ću se dovest u situaciju kao i s orguljama kad me frendica iz DA pitala kave su to orgulje u ZD, a ja pojma nemam o čemu priča i ubi se razmišljajući kako nisam čula da u nekoj crkvi preuređuju ili nabavili nove orgulje...smile42
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 19:13
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Evo, baš gledam...opet ću se dovest u situaciju kao i s orguljama kad me frendica iz DA pitala kave su to orgulje u ZD, a ja pojma nemam o čemu priča i ubi se razmišljajući kako nisam čula da u nekoj crkvi preuređuju ili nabavili nove orgulje...smile42


Frida slijedeći put idemo u brazil ( iza bile kuće) na kavu...da možeš gledati....pozdrav...smile187
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 19:37
smile227smile227smile227smile227
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2007 u 23:16
Originalno poslano od člana Donata Donata napisao:

Originalno poslano od člana frida frida napisao:

 Evo, baš gledam...opet ću se dovest u situaciju kao i s orguljama kad me frendica iz DA pitala kave su to orgulje u ZD, a ja pojma nemam o čemu priča i ubi se razmišljajući kako nisam čula da u nekoj crkvi preuređuju ili nabavili nove orgulje...smile42


Frida slijedeći put idemo u brazil ( iza bile kuće) na kavu...da možeš gledati....pozdrav...smile187


Dogovoreno...
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2007 u 07:43
Bravo za Zadar!    smile55 Evo sta se dogadja kad jedan grad ima ljude kojima je zbilja stalo do toga da grad procvjeta ... po mome bi ona ekipa iz Sibenika trebala doci kod vas na repeticije, mozda bi stogod i naucili.  
Na slici izgleda fenomenalno.  smile186
Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 20:01
Večeras u dnevniku na Hrt priznanje Zadru.Glavna tema opravo ovo o čemu mi pišemo.Bravo zadranismile55
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2007 u 20:02

za Zadar
Voli vjeruj i daj ali pazi

koga ,kome i šta...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 11:11
Originalno poslano od člana vepar vepar napisao:

Večeras u dnevniku na Hrt priznanje Zadru.Glavna tema opravo ovo o čemu mi pišemo.Bravo zadranismile55
 
Vidiš vepre da ste dobili slike i prije nego je osvanulo u dnevniku...
To je bila čista exclusiva...tajni agent na licu mjesta...smile96sa fotićem..
Na vrh
aurora2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 22 Lipanj 2007
Lokacija: Switzerland
Status: Offline
Bodovi: 2880
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aurora2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2007 u 11:18
ne vjerujem da cu to uspjeti pogledati na tv ali zato imam dnevnik.hr...mozda tamo bude

u svakom slucaju, bravo za Zadar smile55(i za nasu tajnu agenticu smile96)
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Siječanj 2008 u 19:56
U Zadru sam bila kao djevojčica i zauvijek mi je ostao u srcu. PREKRASAN JE! Zalazak sunca,arhitektura,orgulje...
Nadam se da ću jednog dana ponovo u Zadar, a do tada...zdravi i veseli bili!
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 10:28
Mi smo jučer išli provjeriti da li u Zadru zaista sve cvate!
I moram vam reči da da! Bez obzira što je bilo oblačno i vjetrovito prošetali smo Zadrom i odmorili dušu!

Evo malo putopisnih sličica!

Kad smo krenuli bilo je oblačno i kod nas i sve je mirišalo na kišu!
Drveće u šumama izgleda još tužnije!


Na obzorju se spremalo svašta!


pa je onda i počelo!




Prošli mi ROko i ukazalo nam se


a iza nas ostalo


Ovo me uvijek oduševi na ulasku u Zadar
Red Jucca

pa red lavande

pa tu pa tam koja agava


Bilo je vjetrovito, a šum valova ....................


ni galebovima se baš nije letilo


A da u Zadru cvate evo i dokaza

















Prošetali smo i kao pravi turisti slikali znamenitosti







Naletjeli smo na još neke znamenitosti koje nas vesele više od zgrada.
Zadivljeni smo njihovom veličinom!
Zadrani/ke koliko su stare????





Na povratku se pokazalo i


A neki još uvijek sanjaju o jučerašnjem danu!
smile49

Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 11:04
Kako lijepo.Uhvatila me nostalgija jer svako ljeto sam na Pašmanu gdje ljetujem sa prijateljima.Obožavam ranim trajektom,dok je još relativno friško krenuti u Zadar u šetnju "kalama i po spizu" na placu,pa na kavicu i nazad na otok.Ovo mi je asocijacija na odmor,prijatelje,cvrčke,druženje,bugenvilije....
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2008 u 23:20
Prekrasne slikesmile94 vidim da ste se lipo prošetali...smile91 šteta što vam nije bio današnji sunčan dan...
One palme moram provjeriti...koliko su stare?? imam ih i ja ...sa parkirališta ..kraj ulaza u Fošu...smile71 tzv palme u čizmicama nestrpljivo išćekuju šišanje ..



Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 08:44
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2008 u 10:28
Uspješno, vidjeli smo i to bravo za vas, ne možete vi ni na izletu bez foruma.smile81
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 34>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.