Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - hrast plutnjak
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


hrast plutnjak

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 12:46
kažem mogu ja donest samo neznam kad ću opet tamo jer sam počela radit pa.... nemam sad vremena
Per aspera ad astra.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
speed View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje speed Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 13:24
Zahvaljujem na pomoći!!! strpljivo čekam...
smile73
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 13:29
ok dobiješ samo neznam kad :)
tako ako nađeš prije negdje...
Per aspera ad astra.



Na vrh
speed View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 13 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje speed Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Veljača 2008 u 13:33
Sumnjam da ću naći drugdje...
Samo si ti odgovorila......
Zahvalan sam!!!
a do tada!!!smile220
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2008 u 23:03
Admine... Kako napreduju tvoji plutnjaci? Moji su posađeni već skoro mjesec dana i ni traga od njih na površini... Ako do sada nisu, mislim da ni neće niknuti... Je l'?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 08:19
E ovako.... sadnice-mladice sto su bile poslane su na žalost uginule ali iz sjemena-žirova su mi izrasli par komada... postavim i slike ovaj vikend. mislim da ima jedno 3 komada koja su nikla moram jos provjeriti a bi bio siguran.
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 13:46
Ajde, blago tebi... Kod mene ništa. Ali žirovi koje mi je Mima i poslala su mi bili sumnjivi, prelagani... dakle prošao im je vijek. Samo je jedan žir bio dosta dobar, ali vidim da ni od njega ništa...



Mima, nema frke... Hvala što si mi ih poslala, ali odustajem!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 15:55
Joj tiljo pa ne treba tako sa biljkama....
Pa nema odustajanja!!!!
 
Evo upravo gledao ima kod mene 6 izniknulih i jos 3 ili cetiri ce niknuti (Malo sam kopkao po zemlji)  tako da dobijes kojega... ali treba jos ih malo ostaviti da porastu i ojacaju!!!!
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2008 u 16:01
Dobro, budem ti došao užicati jednoga kada još malo porastu...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.