Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Brač - moj otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Brač - moj otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 20:12
Možda je to zato što ima dosta slika pa mu treba vremena da učita ili je možda malo stariji kompjuter.
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 20:59

Samo treba malo pričekati da se otvore slike, ali kod tebe vrijedi i duže čekati, jer su predivne. Baš me veseli kad vidim da je tako lijepo uređeno.

Mi često šetamo Opatijom koja je savršeno uređena - prekrasna, no ja ti više volim divljinu, tako se više radujem slikama grota, mora, plaža i slično.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Prosinac 2008 u 23:52
Fotke su odlične.
Vratile su me nešto godina unazad, u vrijeme kada smo posjetili Bol. Služi li me pamčenje posjetili smo klesarsku radionicu, numizmatičku zbirku, samostan i naravno našu najljepšu plažu. Što da se kaže - prekrasno.
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 13:07
Evo par detalja jednog bračkog letnikovca







život je more
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 13:14
prekrasno je, i tu netko živi?
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 13:34
Tu samo dolaze na odmor i prave fešte, peku janjce...
život je more
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 16:54
Meni je to ljepše od onih urbanih građevina. Staro, sjetno... I baš su to prava mjesta za opuštanje i fešte. Predivno!
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 10:37
Sve sam prelistala i zgrijala se nakon snježnog Babotoka. Krasna flora i fauna na tvom otoku. Vrtovi oko hotela Thumbs%20Up. Tovarića sam zadnji put vidjela u Primoštenu pred puno,puno godina.
Uh, što volim plavac...
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 14:01
Prelijepe slike,Lantana.Svakog ljeta dolazim u Tučepe i uvijek sebi kažem da ću odvojiti jedan dan pa brodom na Bol,Jelsu(ako se ne varam to je to).Ali do sada nikako da se sa svojima dogovorim.Uvijek nekako ispadne sve  po njihovom .Ako budem ovog ljeta dolazila u Tučepe,otići ću i na Bol.Obećajem.Prelijepo....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2009 u 09:35
Ja sam tu kad god dođeš, bit će mi drago.
život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:19
Evo jednog prekrasnog đardina u Bolu snimljeno danas. Najviše će se svidjeti ljubiteljima šeflera, kaktusa, sukulenti, palmi...


















život je more
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:23
Još malo slika iz tog đardina

















život je more
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:38
Ohh!!!!! Lantana sta nam radis? ..ja veceras necu spavati...Sedum Rubrotinctum i Crassula su ..ali ostale su ...
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Siječanj 2009 u 23:41
A upravo sam pregledala i ostale slike...zasluzuje da bude posjecen.. .. i to cu morati nekako isplanirati ..!! Jako,jako lijepo mjesto!!!
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 11:47
Bilo bi mi drago da dođeš, samo se javi imam ja i smještaj za tebe. Imaš tu na Braču i Vidovu goru na koju se možeš penjat 778 m nadmorske visine. i pogled s nje na Bol, otoke pa sve do Italije je prekrasan.



život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:19
Prekrasne slike đardina, otoka, V idove  gore - najvišeg vrha svih naših otoka, e pa i ja imam u planu posjet tvom predivnom Otoku i naravno planinarenje na vrh, na kojem još nisam nikada bila. Kad jednom budem u Splitu, a ne bude ljetna gužva, nego prije ili poslije realizirati ćemo i tu "Bračku" kavu.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 12:50
Predivno lantana,slike su extra,ovaj pogled na more "odozgo" je fenomenalan,a tek ona slika cikas palmeShocked.........
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:10
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Prekrasne slike đardina, otoka, V idove  gore - najvišeg vrha svih naših otoka, e pa i ja imam u planu posjet tvom predivnom Otoku i naravno planinarenje na vrh, na kojem još nisam nikada bila. Kad jednom budem u Splitu, a ne bude ljetna gužva, nego prije ili poslije realizirati ćemo i tu "Bračku" kavu.


Ti si Triša uvijek za akciju, to cijenim i čekam vas...

Alisa i ja obožavam cikasice.
život je more
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 13:19
Znaš Lantana poslije ovih slika mi dođe da se preselim na Brač!!!
Ali ne mogu kada imam obitelj u Zagrebu...ali da sam sama o tome bih ozbiljno razmislila...
Slike su zaista prelijepe...
Stavi još pleas...
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Siječanj 2009 u 15:13
Znaš Proljeće sve ima svoje prednosti i nedostatke, pa tako i život na otoku. Imam još puno slika samo ih moram srediti, a do tada evo najvećeg kaktusa u Bolu, oko 10 metara, svate cijelo ljeti i svi gosti ga slikaju.






život je more
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.