Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 17:08
Ma svaka čast nemam riječismile57
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 19:48
Amra, evo me da ti najprije poželim dobrodošlicu a onda sve pohvale za tvoje predivan vrt.
Bravo, obraduj nas još kojom slikom - ne mora biti nova, rado ćemo gledati i stare slike tvog cvjetnog raja.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kockavica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 12 Studeni 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 227
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kockavica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 21:43
dobro nam došla  i dugo se družila sa nama, slikice su super...smile99
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 21:59
Dobrodošla Amra, bit će ovo još jedan lijepi vrt, s interesantnim detaljima Clap
život je more
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 07:51
dobrodošlica i od mene i veselimo se tvojem novom vrtu - vidimo da ima mjesta za štošta novo a vjeruj mi družeći se ovdje s nama uskoro će ti sve to biti premalo ....
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 09:09
Dobrodošla! Zanimljive ideje u vrtu. Samo daj što više detalja iz vrta da pokupimo kakvu zgodnu ideju Tongue. Ovo sa zidom-saksijom mi se jako sviđa.
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 10:32
Amra evo i mene da ti poželim dobrodošlicu Thumbs%20Up
ovo se zove pravo planiranje vrta i početak mi se sviđa, zato jedva čekam još slika Thumbs%20Up
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 21:27
pozdrav svima!imam ja svakakvih ideja ali ipak novčanik je šef svega pa tako i mog vrta.pokazat ću i kakvo je to sve bilo.kuća mi se nalazi u brdu ali zahvaljujući mom suprugu,od kojeg imam veliku podršku,sve smo poravnali.to su bili dodatni trškovi a najgore je to što je on"platio"to svojom kičmom(morao je operisati).neke stvari što bih i uradila ili dodala ne mogu sad jer imam i malog dječaka koji je veoma nestašan.ali za par god.biće drugačije.odoh sad malo šetati po vašim vrtovima....
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 22:06
lijepo i pregledno
samo nastavi tako
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2010 u 22:53
upravo sam pogledala tvoje slikice, dobrodošla.....vrt ti je veoma lijepo skiciran i zamišljen, bit će tu puno ljepote....

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 00:35
Prekrasan vrtsmile89no meni je nekako staklenik(to je staklenik??) zapeo za oko(valjda zato jer mi je to veeeelika željaBig%20smile),ko zna šta sve u njemu imaSmile

Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 12:35
nažalost to nije staklenik shasha iako bih ga i ja voljela imati ali to bi mi zauzelo puno mjesta.to je volijera moga supruga.pošto je on veterinar obožava životinje.tu ljeti drži svoje ljubimce(razne vrste ptica:papige,zebe,golubove...).
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 14:46

slike (lijevo) prije i (desno) poslije ravnanja brda...
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 21:46
Dobrodošla Amra,juka ti je prekrasna nema šta.smile94Vidim da si iz Bosne, podnosi li naše hladne zime. 
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2010 u 22:18
hvala josipa.iz bosne sam,tačnije iz bihaća.za sada su moje juke dobro zimu podnosile(snijeg pogotovo).manje podnose hladovinu pa sam morala jednu jabuku posjeći(koju je neko davno prije mene neplanski usadio).prošlo proljeće nisam joj odmah ošišala propale listove nego tek nakon što je završilo njeno cvjetanje.tako ću i ove god.pa da vidim hoće li mi ove god.opet cvjetati.možda sam do sad negdje griješila..vidjet ćemo...
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 11:06
pozdrav curama....
 
napokon stiže proljeće i naše biljke se bude iz zimskog sna.
evo mojih prvih vijesnika proljeća, toplih dana i početka prave uzgojne sezone... 
 
 
neizbježni prvi vijesnik proljeća
 
 
izbijaju tulipani...
 
 
 
 
 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:15
Vidi se da je uloženo puno truda, ali sad izgleda prekrasno.
Mogu si tek zamisliti kako je lijepo kad sve procvjeta.
 
I ona ideja za podzid od betonski vaza je odlična Thumbs%20Up
 
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 12:28
  .Thumbs%20Up .iris već procvjetao, to znači da je kod tebe toplije.Kod mene nema još cvjetova samo lišće.
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:02
amra dobrodošla, sve ti je super čestitam, ali moram priznati da je ovaj plavi cvijetić pored cuke najvrijedniji i najljepši.
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:27
One slike prije i poslije....Thumbs%20UpLijepo ste to uredili!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.