Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje polje/suma/jezera
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje polje/suma/jezera

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:17
to vjerujem Thumbs%20Up jedino kod nas bi se svi u centar nagurali LOL 
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 10:29
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

 u zemlji gdje se ljubav prema vrtu i zemlji prenosi s generacije na generaciju moj vrt i polje izgledaju jako skromno (vjeruj mi , nisam lazno skromnaEmbarrassed).
 
 
Upravo zato obožavam Englesku i njezine ljude. Englezi su odavno shvatili što su prave vrijednosti u životu.
 
Tu ljubav prema Engleskoj mi je vjerojatno u djetinjstvu probudila Enid Blyton i njezinih "Famous five".
 
Pustopoljine, farme, jezera i šume, vrištine, dvorci, tajni prolazi, kuće od cigle, cottage garden i cottage sa gomilom dimnjaka na krovu.... sve je to dobra stara Enid ovjekovječila u svojim knjigama. 
Pa ona serija "Darling Buds of May" (Dražesni pupoljci svibanjski)... Pa njihove komedije.... Vrtlarske emisije (najdraža mi je "Christine's garden")....
Vječne vrijednosti kao što su Shakespeare i Dickens neću ni spominjat, jer se podrazumijevaju.
 
Obožavam tu zemlju.
 
Zato te molim da objaviš što više fotografija da se ovako online nauživam te ljepote, a valjda će biti prilike da se i sam, jednom u životu, prošetam tim divnim engleskim krajolikom.
Netko bar jednom u životu želi otići u Disneyland, netko u Vegas, netko u Jeruzalem ili u Meku, a moje životno hodočašće biti će jedino Engleska.
 
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 11:29
Zvrk, sve što je mali gogo spomenuo rekla bih i ja, puno ljubavi, predivni vrtovi, obožavam engleske serije svih žanrova i  zato opisuj kao i do sada i obasipaj nas slikama, tako mi se čini kao da djelić mene putuje i trči tvojim posjedom i ne samo tvojim.
Bravo nemoj nikada otići s ovog foruma.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
marija maja View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 63
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marija maja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 12:10
Zvrk divno imanje, ima puno posla oko toga, ali kad se radi s ljubavlju sve je lako
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 14:52
Slikano u 3.mj, narcise uz obalu jezera (blizu kuce)
 
 
Pogled prema jezeru i polju sa istog mjesta
 
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 15:27
Originalno poslano od člana mali gogo mali gogo napisao:

Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

 u zemlji gdje se ljubav prema vrtu i zemlji prenosi s generacije na generaciju moj vrt i polje izgledaju jako skromno (vjeruj mi , nisam lazno skromnaEmbarrassed).
 
 
Upravo zato obožavam Englesku i njezine ljude. Englezi su odavno shvatili što su prave vrijednosti u životu.
 
Tu ljubav prema Engleskoj mi je vjerojatno u djetinjstvu probudila Enid Blyton i njezinih "Famous five".
 
Pustopoljine, farme, jezera i šume, vrištine, dvorci, tajni prolazi, kuće od cigle, cottage garden i cottage sa gomilom dimnjaka na krovu.... sve je to dobra stara Enid ovjekovječila u svojim knjigama. 
Pa ona serija "Darling Buds of May" (Dražesni pupoljci svibanjski)... Pa njihove komedije.... Vrtlarske emisije (najdraža mi je "Christine's garden")....
Vječne vrijednosti kao što su Shakespeare i Dickens neću ni spominjat, jer se podrazumijevaju.
 
Obožavam tu zemlju.
 
Zato te molim da objaviš što više fotografija da se ovako online nauživam te ljepote, a valjda će biti prilike da se i sam, jednom u životu, prošetam tim divnim engleskim krajolikom.
Netko bar jednom u životu želi otići u Disneyland, netko u Vegas, netko u Jeruzalem ili u Meku, a moje životno hodočašće biti će jedino Engleska.
 
 
Selo u kojem su snimali 'Darling buds of May' je kojih 20min od nas (Pluckley).
Ja ne znam puno o vrtlarskim emisijama jer nemam TV pa ih ne gledam. Ja sam svo 'znanje' pokupila iz casopisa, vrtova (kojih ima na desetke i to predivnih) i naravno pokusajima i pogreskama u svom vlastitom vrtu.
Moj klinac sada cita Famous Five pa smo i mi sada u tim avanturama.
Slika imam puno jer stalno posjecujemo vrtove , budem ih polako stavljala na forum. Nadam se da cu moci docarati ljepotu engleskih vrtova.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 15:29
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

to vjerujem Thumbs%20Up jedino kod nas bi se svi u centar nagurali LOL 
 
Ne znaju sto propustaju smile57
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 15:31
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Zvrk, sve što je mali gogo spomenuo rekla bih i ja, puno ljubavi, predivni vrtovi, obožavam engleske serije svih žanrova i  zato opisuj kao i do sada i obasipaj nas slikama, tako mi se čini kao da djelić mene putuje i trči tvojim posjedom i ne samo tvojim.
Bravo nemoj nikada otići s ovog foruma.
 
Sada po zimi imam vremena visiti na forumu a kad dode proljece i ljeto odoh kopati i saditiWink.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2008 u 15:31
Originalno poslano od člana marija maja marija maja napisao:

Zvrk divno imanje, ima puno posla oko toga, ali kad se radi s ljubavlju sve je lako
 
Tocno tako !Clap
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 11:33
Zvrk ne znam što bi još napisala a da drugi nisu od silnih povala do divljenja kraju u kojem živiš. Engleska ... ah,ah.... i ja bi kao i Gogo malo prošetala tim divnim šumama, parkovima, vilama, divnim krajolicima što Englesku čine divnom zemljom i za živjeti i za proputovati. Drago mi je da ću uz razne emisije i časopise u ljepoti ove zemlje uživati i na ovim stranicama šetajući tvojim vrtom.  Stvarno predivno ....
A na proljeće i ljeto baš kako ti kažeš svi ćemo zdušno prionuti radovima u svojim vrtovima da nam budu još ljepši i ljepši. Thumbs%20Up
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 12:21
zvrk zivis u raju
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 13:14
Kao da gledamo onu BBC-ijevu emisiju o vrtlarstvu. Super! I ja bih jednom voljela vidjeti Englesku, a do tada gledamo tvoje slike i BBC.
život je more
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:06
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Zvrk ne znam što bi još napisala a da drugi nisu od silnih povala do divljenja kraju u kojem živiš. Engleska ... ah,ah.... i ja bi kao i Gogo malo prošetala tim divnim šumama, parkovima, vilama, divnim krajolicima što Englesku čine divnom zemljom i za živjeti i za proputovati. Drago mi je da ću uz razne emisije i časopise u ljepoti ove zemlje uživati i na ovim stranicama šetajući tvojim vrtom.  Stvarno predivno ....
A na proljeće i ljeto baš kako ti kažeš svi ćemo zdušno prionuti radovima u svojim vrtovima da nam budu još ljepši i ljepši. Thumbs%20Up
 
Parkovi i vrtovi i kuce/dvorci uz njih su stvarno predivni.
To nam je redovita zabava na proljece i ljeto i volimo koristiti slobodno vrijeme u posjetama.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:08
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Kao da gledamo onu BBC-ijevu emisiju o vrtlarstvu. Super! I ja bih jednom voljela vidjeti Englesku, a do tada gledamo tvoje slike i BBC.
 
Sad ste me zaintrigiraliBig%20smile . I ja bih htjela vidjeti te programe.
ja imam knjige koje su napisane uz te emisije, Monty Don, Alan Titchmarch,itd pa njih redovito prelistavam.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:09
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

zvrk zivis u raju
 
Znas da i ja to nekada pomislim Tongue!
Ljeto, plavo nebo, vrt - najbolji trenutci!
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2008 u 14:17
Evo jednog linka BBC-a, ja odem tamo malo gledati jer ove BBC-ijeve emisije nema već neko vrijeme.

<>http://www.bbc.co.uk/gardening/


život je more
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 11:08
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Evo jednog linka BBC-a, ja odem tamo malo gledati jer ove BBC-ijeve emisije nema već neko vrijeme.

<>http://www.bbc.co.uk/gardening/


 
HvalaStar
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 13:35
Slike prelijepe...
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 00:43
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Slike prelijepe...
 
Wink
trebam naci jos koju, uvijek ima nesto novoga u polju i sumi.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 17:42
No,ove narcise
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,187 sekundi.