Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtak podno Sljemena
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtak podno Sljemena

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 31>
Korisnik
Poruka
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Rujan 2010 u 23:34
Joooj smile79 hvala vam svima na lijepim komentarima, čak više nego lijepim! U ovo kišno vrijeme oni dođu kao Sunce :)!
 
Nedavno mi je došao u posjet jedan drag prijatelj koji se bavi hortikulturom i rekao: " Hm... ali znaš... ovo je kič!!!"
Ja sam mu odgovorila:" Jeeee, aliii znaš... ipak je to moj KIČ!!!" hehehe
U jednu ruku se slažem sa njime, mogu biti objektivna... ali nema mi dražeg kiča od ovoga :)))))) (ipak se 3i pol sata nije dao van iz njega :))
 
Svima držim palčeve da uspješno krenu u jesenje radove, meni su već nedostajali heeheh
 
smile148
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 00:06
Pa sad...ja nisam uspjela naći kič,valjda zato kaj nisam stručnjak.Ali.Vrt nije matematika ni geometrija,njegova glavna i najglavnija funkcija je ,da čini zadovoljstvo onom tko ga je stvorio.Neki vrtovi su šarenilo,neki zelenilo,neki zbirke,ali svi su lijepi onoliko,koliko su lijepi svojim vrtlarima,obožavateljima i slugama.Mišljenje okolnih svemira nije od velike važnosti.Tak da,draga moja,uživaj u svom vrtu maksimalno,jer sigurno i kod tebe svaka biljčica ima svoju priču,i svaka gredica svoju,samo tebi znanu filozofiju.Zato se i onaj horti...majstor tak dugo zadržal
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 04:16

Nisam neki znalac, ali želim biti pristojan gost i reći da mi je šetnja tvojim vrtom godila, da su sličice predivne i da ti je dvorište predivno. Kič nisam vidjela, samo: uredno, skladno i bogato biljem i umiljatim ljubimcima! Kaže se: Topli dom!

Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:14
Bio moj vrtek kič ili ne... još uvijek se zna tko je THE BIG BOSS u njemu ili veliki šef... Pow je danas pokazala svoje pravo lice hahahaWink... evo slikica!!!
 
1. Pow na tronu na jednoj nozi
 
 
2.
 
3.
 
4.
 
 
Veliki  Hug svima :)
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:28
Kakav krasan vrt!  Oduševljena sam! Trebalo bi sada još nešto napisati, ali što? Nemam riječi.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 18:41
Hvala ti Otok... Tongue, drago  mi je da ti se sviđa... Ovih dvoje su me danas baš nasmijali, ali ondaaaa... pljusak kao rijetko koji...
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 22:16
Jednonoge racice su fenomenalne,a njihova nastamba stvarno predivna.Kaj je bilo sa jajčekima?
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:12
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Jednonoge racice su fenomenalne,a njihova nastamba stvarno predivna.Kaj je bilo sa jajčekima?
hAHAH Rain pa nisam niti skužila da oboje stoje na jednoj nozi :) dok mi ti nisi rekla!!!  Stvarno sam čorava haha!
 
Ništa od patkica. 3 su uginula u jajima, a 3 se nisu niti zametnula tak da... slj. godine valjda bude nešto! Ovo im je bio 1x (kao i meni) pa nitko nije znao šta treba napraviti. Sada znamo.
 
Rain evo ti  smile78
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:27

Meni je tvoj vrt prekrasan a ne kič. Ako bi svi imali vrtove po stručnjacima bili bi kao klonirani. Volim šarenilo u vrtu. smile112

Sviđa mi se ona , mislim da je, ukrasna trava.
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Rujan 2010 u 23:29
Lijepi vrt, ali racice su višnja na šlagu torte.
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 05:10
Jutro susjedice. Potpisujem sve što je rain napisala. Poimanje ljepote vrta je vrlo različito, nekima je vrhunac ljepote postaviti travu u rolama i posaditi neko izmrcvareno, iskrivljeno, na kugle ošišano drvo, što skuplje to vrijednije, pa sve djeluje 'skladno, mirno, čistih linija'. Što te u takav vrt može privući? U jednom krasnom vrtu s nevjerovatno mnogo vrsta vlasnica kaže: Jedan naš prijatelj je izjavio 's tim korovim smo i mi počeli', a meni je taj korov baš lijep. U tome i je ljepota vrtlarenja, da su vrtovi različiti baš kao i ljudi. Suština je u stvaranju i osjećaju zadovoljstvu da smo nešto napravili, manje je važno je li to gredica s lukom ili rijetkim biljkama. Iskustvo se stječe s vremenom, pa kao i mi sami, mijenja se i vrt. No, svako ima pravo na vlastiti izbor, pa i minimalisti, a ti nastavi i dalje po svom.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Rujan 2010 u 07:21
Vrt sa posebnim šarmomThumbs%20Upprepun cvića i zelenila i još obogaćen ljubimcima,a to po meni samo znači da je stvaran sa puno ljubavismile64smile106
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Rujan 2010 u 13:28
Tongue lilie, gospina travo, Baka Bea i Mira021 šaljem vam puuuno smile79!
Baka Bea zar u 05 ujutro?Tongue (javim se preko vikenda ili slj. tjedan).
 
Svima šaljem puno pozdrava i nekoliko kišnih kapi :) 
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 01:20
Malaluna evo i moj potpis da sam prisutna u tvoj prekrasnom vrtu.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 14:49
Originalno poslano od člana Smail Smail napisao:

Malaluna evo i moj potpis da sam prisutna u tvoj prekrasnom vrtu.
 
Tongue drago mi je Smail, dođi opet Tongue
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Rujan 2010 u 15:39
krasno je vidjeti ovako urešen vrt, ali ove patkice su fenomenalne! Kad odrastem sigurno ću si nabavit koju
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
malaluna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 266
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje malaluna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 00:46
Originalno poslano od člana Medvjed34 Medvjed34 napisao:

krasno je vidjeti ovako urešen vrt, ali ove patkice su fenomenalne! Kad odrastem sigurno ću si nabavit koju
 
Haahahha Tongue
 
Evo, ja ti poklonim jednu ako slj. godine bude malenih :), a ti do tada ... odrasti Wink
 
 
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 08:07
Malaluna nije dost što nas oduševljavaš svojim vrtekom, u kojem će, iako se jesen šulja, biti još dugo puno zelenila i cvijeća, nego sad još ove slike  jezerca i patkica. Predivno, da čovjek ne povjeruje da je to sve u jednom vrtu!ClapClapClap
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 11:56
malaluna gdje su nove sličice, šta se dešava kod tebe?
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Rujan 2010 u 20:13
patkice izgledaju tako slatko,preslatko
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 31>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.