Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - enrikova nona - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


enrikova nona - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 221>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 10:33
draga Kato oni Mihaljevci kod Buka tamo ti živi još samo par ljudi bliže su Pleternici, što se tiće kluba 50 i više imaš potpuno pravo mms nije jasno što ja uopće tražim na komp. kao nije to za babce, ali ja se nedam ,inaće sam završila ekonomsku školu i prije 35 god. smo imali predmet koji se zvao automatska obrada podataka aop-e ,do prije 8 god. sam radila u "ĐĐ" na kompjutoru samo smo bili umreženi u računovodstvu i nismo imali pc -e,pa nisam baš toliki duduk , što se tiče hebe imam i šarenu i zelenu i obje izgledaju isto poslije jedne noći kad je bilo-16, ali mi se čini da je korjen živ bilo bi mi drago tako su lijepo cvjetale jesenas  , ove zime mi je već dosta nekako što sam starija sve sam smrznutija , pozdravljam te iz tople sobesmile78
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 22:05
drage Fanii Lantana drago mi je da ste navratismile78le
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 13:19
vratila se sa plavom cinerarijom, sjemenom rukole, lisnate blitve i salate i usput naletila na "duge cijevi" na putu prema kauflandu prolazim pored banke koja je danas opljačkanasmile216
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 20:05
i jos jedna boja joj je fantasticno misticna
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 23:41
moja hoja stara preko 20 god. a pelcana od stare koja je donesena iz Jordana, moje radne kolegice sestra bila udana za Jordanca i kad je bila tamo donijela pelcer od kojeg smo mi sve sa posla poslije dobile pelcer cvjetala mi jedno 5 god. zaredom i od onda nikako vise , bila bi ona puno veca nego jedne godine vjerovatno od previse zalijevanja poceli brzinski opadat listovi uspjela sam spasiti samo jednu granu i to je ta, doduse imam i malu pelcanu od ove ali ona je premala da bi cvjetalasmile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 19:19
Pretpostavila sam da je riječ o Pleterničkim Mihaljevcima... nisam nikada bila tamo, no znam da je i prije tamo živjelo relatvno malo ljudi. To je sudbina takvih mjesta koja su malo dalje od centra, ispod planina, a koliko se sječam oni su ispod Dilja. Eto vidiš, da sam ostala raditi u Požegi možda bismo se i upoznale, jer kada sam ja otišla moji su išli na tečaj AOP-a u ĐĐ. Jesi ti u mirovini ili ? Mislim mlađa si od mene, za žilet, ali m lađa, a ja vjerojatno nemam ni šanse za mirovinu...
Što se heba tiče ja sam preklani kupila šarene jer su mi bile prekrasne i ljepši cvijet od zelenih, a kadas u mi se sve smrzle onda sam pročitala da  su one osjetljivije od zelenih Confused.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 22:20
Plavo je čudesno, hvala ti što si me se sjetilasmile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 18:18
Eh da, mi iz kluba 50+ ponekada imamo problema sa ovom tehnologijom... ja pak pišem na lapu koji mi je u krilu i očito sam nehotice stisnula neku krivu tipku, ne jednom nego dvaput mi se to sinoć dogodilo i poduži post odeeeee, ode mast u propast Wink. Vidiš kako djeluješ na mene, ne da me podsječaš na nešto što odavno nisam jela, nego se sjetim i izreka iz moga rodnog kraja. Veliš imate prijatelja u Mihaljevcima... kojim? Pleterničkim Mihaljevcima ili onima "sjevernijima" na potezu Požega - Velika? Ni jedni baš nisu blizu mene, ali još se , donekle, sječam gdje su...
A šta sam htjela napisati... uglavnom da si nam u kratkom vremenu otkako si s nama pokazala puno lijepoga cvijeća, grmlja, a bogme ni ono u kući ili na zimovanju nimalo ne zaostaje. Koliko vidim i sinovi vole cvijeće ( ili snahe)... a i bakino zlato se stalno slika između cvijeća. Jedva čekam proljeće u tvome vrtu. Ona heba što ti je smrzla ispred šimšira je vjerojatno šarena, one su osjetljivije na hladnoće...
Na vrh
Fany54 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 30 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2946
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fany54 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 21:42


Uploaded with ImageShack.us
Na vrh
Nataly View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2009
Lokacija: Lič
Status: Offline
Bodovi: 2666
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nataly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 06:41
I ja ostadoh bez daha od ovih plavih boja, predivno!
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 10:34
pozdrav svima koji navrate odoh u kaufland u nabavku , možda imaju nešto novo i od biljčicaWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 20:01
  nova malo iz daljeg 
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 23:30
kucna sreca preselila ju na selo cini mi se da joj je pretoplo u stanu iznad radijatora
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 19:33
ja sam ti u trenutku stećaja moje firme 2001 i,imala 24 god. staža od tada ne radim ,ali budući imamo ja i mm zemlju koja bam je ostala od roditelja ja sam ti prijavila opg i dobivam potporu  od 12000 kn god.,od kojih plaćam doprinose tako da sam poljoprivredni osiguranik kad budem imala 57 god. starosti imat ću 30 god staža i ostvarit ću mirovinu nekakvu minimalnu ali moju bolje išta nego ništaWink
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 23:10
slazem se Trisasmile120
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2011 u 10:21
draga baka drago mi je da si dobro i da si navratila pravo da ti kažem već me strah nešto napisat zbog ove šifre, moram pitati sina kad dođe s posla iako me i to već strah ,tim mladima sve je jasno što se tiće informatike i mi stariji im idemo na živce sa bilo kakvim pitanjima,pozdravsmile57<
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 22:01
Lijepi noviteti, ovaj plavi ima fantastičnu boju! Clap
život je more
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2011 u 16:45
Valjda ti admin odgovori jer će nam stvarno trebati neki vojni dešifrant da prokužimo!WinkLOL
Sreća pa slike i bez riječi pokazuju kako ti je vrt i kuća zelen, svjež i lijep kao da nije  zima!Clap
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2011 u 20:12
isto novo spatifilum ali iz obi-a bio ja 70% snizen tako da sam ga platila 23,oo kn
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 05:37
Originalno poslano od člana enrikova nona enrikova nona napisao:

  nova malo iz daljeg 
Ostadoh bez daha, prelijepoooooo! LOL
Time is something you can never get back..
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1819202122 221>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.