Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 201202203204205 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 10:57
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ja nemam riječi Clap, morat ću pogledat ponovno, a trebalo bi to vidjeti i uživo  Wink


Pa ja te lijepo molim, kada budeš zimi radila raspored za VŽ, ubaci par sati za posjetu meni !!  Bit ćeš mi jako dragi gost !!LOL
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2012 u 19:59
Ima tu još mjesta, o joj, a može se polica uvijek ojačati i dodatno učvrstiti !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 15:43


Uploaded with ImageShack.us

Uz sve ostalo, stigla su nam još 2 ljubimca !!  Pernata, upoznajte gospona Juru i gospu Kate !!  Rođendanski poklon kćeri tati !



Uploaded with ImageShack.us

Nije ih dočekao švedski stol već švedski pod !!  Nakon par krugova po kući, mi smo se zapitali gdje će spavati, kad eto ti, gospa Kate i gospon Jura, samo odabrali !!



Uploaded with ImageShack.us

Kate na tastaturu a ...........



Uploaded with ImageShack.us

.......na naslonjač, njoj iza leđa !!



Uploaded with ImageShack.us

I Kate se lijepo privinula uz Juru, i bome su oni mislili gret spat, što Hrvoje nije mogao prihvatiti, pa su se svo troje malo prilagodili !!

Ne mogu opisat rječima koliko smijeha je u kuću unijelo ovo dvoje "šake perja" kak je rekao MM!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 17:25
Već dugo misam vidjela tako lijepi par,Đurek i KaticaClap
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
vijolica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2012
Status: Offline
Bodovi: 1265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vijolica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 21:01
Baš su lijepi!
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 21:32
Polica mi se baš svidjela!
A i ljubimci su zgodni.
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2012 u 22:10
Zgodan par, a zgodna je i polica
Na vrh
komadek View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2012
Lokacija: koprivnica
Status: Offline
Bodovi: 40
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje komadek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2012 u 20:41
draga Free, upravo sam se registrirala, pa želim odmah da te pozdravim i zahvalim na krasnom druženju kod tebe zajedno sa MK i Glikicom , koja je evo pored mene i puno te pozdravlja smile113
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2012 u 20:45
A ja sve mislim tko je to Komadek,a ja sam tog Komadeka danas upoznala,vidim da ste sretno došle doma,hvala tebi i Glikici na lijepom druženju kod naše FreeTongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 13:02
polica je stvarno super profesionalno napravljena čestitam TM a tebi na uzgoju biljaka skidam kapu(nema takvog emotikona )
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 19:34
Pozdrav curo, evo me doma puna dojmova, pune duše i punog bunkera u autu.Pored onih kutija od tebe i od Malog kaktusa, još sam i od Komadeka pokupila svašta nešto.
Zahvaljujem ti se na srdačnoj dobrodošlici i divnom druženju kod tebe, s tobom i Malim Kaktusom !!! Ali malo nam je to vremena bilo, toliko toga sam još imala za reći, komentirati, pitati....Zato se toplo nadam da će biti još ovakvih susreta i kod tebe a i kod mene. Malkice je daleko, ali ...... može se.
I na kraju da kažem ovako pred svima: tvoj vrt je na slikama prekrasan, ali biti u njemu i doživjeti ga je još ljepše.
smile78
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 19:43
...a ja je baš špotam na pp, gdje je izvješće s kavice!
A ko je Komadek?Sleepy
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Glikica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 6512
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Glikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 20:41
Komadek je moja kuma koja živi u KC kod koje sam bila preko vikenda, ženska isto voli cvijeće pa sam ju naravno povela sa sobom. Teško žabu u vodu natjerati Wink.
Čim smo došle nazad u KC odmah se registrirala i eno je sad proučava teme i podteme, psuje me što sam ju navukla na to i ujedno planira kako će si na proljeće svašta nabaviti, jedino neće kaktuse jer bodu !
...i kad poželiš se ravnice, dođi u Vinkovce...
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2012 u 20:53
Pametna ženska, svaka čast!Thumbs%20Up
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 12:09
Veseli me da ste se lijepo družile, mislila sam na sve vas!
 
p.s. Komadek mi je fest blizu pa nek se javi ponekad!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 17:33
Nije me bilo, a kaj da vam velim, subotu su mi zaokupile Glikica i Komadek, nedjelju vađenje i pakiranje biljčica za moje drage rječanke a ponedjeljak sam provela u metropoli sa jednom divnom Matuljkom koja vam nosi iznenađenje !!

 A sad idem popit jedan fini domaći kafe !!!!  Da u miru guštam o ova zadnja 3 dana, jer sva tri bila su mi ispunjena kao rijetko kada koji !!!Heart

A ja zahvaljujem svim mojim gošćama ovdje u vrtu a velika pusa smile78 mojim subotnjim gošćama, malom kaktusu, Glikici i Komadeku !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2012 u 22:23
Super su ti ove dve šake perja, sad treba napraviti neku lepu kućicu u vrtu za njih. Vidla sam prekrasnih po engleskim časopisima.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 10:26
Ana, "šakice perja" već i ovak imaju poseban tretman, al u moj vrt ne mogu !!  Bojim se kaj bi bilo sa njima da se malo previše rašćeprkaju !!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 10:58

već dugo se nisam od srca nasmijala kao kad sam pogledala Juru i Katu (po naški) Loga im je originalna. Još malo pa će se i oni tući za kompić samo neznam na koji forum preferiraju ići?smile55

Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Listopad 2012 u 11:39


Uploaded with ImageShack.us

Anturiumi cvatu cijele godine !



Uploaded with ImageShack.us

Počeo je s cvatnjom i puzajući aster !!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 201202203204205 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,453 sekundi.