Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kreativni nered mog vrta -photo by Flavia

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 209210211212213 260>
Korisnik
Poruka
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:33
Joooj, pa kaj bumo sad? Sad se sirotica nebuš mogla snaći LOL. Ukratko nisam baš naišla na neke novitete kaj bi mi posebno zapele za oko, ali tko zna, sutra će već ponuda biti drugačija, nikad to nije isto, znaš i sama, uglavnom ja kupila delphiniume, penstemone, pericallis, žuti hibi, buritto, neko malo zelje - sukulent i tak. Cijene prosječne do visoke, slična ponuda kao i lani. Nisam obišla izložbu i onaj drugi dio, možda tam ima kaj posebnijeg. Uglavnom 2 kave i 2 radajnera su 40 kn LOLLOLLOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:40
Je,pa to je bar jedna biljka!Znači,nosim suvu ranu i vodicu sa sobom!Lani su bili neki iz Umaga,imali su zanimljive biljke,nadam se da su i ove godine.Pazi kam sadiš ovaj penstemon,prilično je zimogrozan,a divan je!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:44
Gotovo je već, posađen je, pa kaj bude bude, ak poneseš vodicu i SDO, zašparaš za bar 2 biljkice LOL, a možda i tri Wink. Ti iz Umaga u biti nisu bili iz Umaga nego iz Vodnjana, ak na iste mislimo, kaj su bili tam kod izložbe.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:49

....kako je već dva dana cijeli dan sunčano, tako su se i ružice polako počele otvarat....

prvi uopće cvijet Deutsche Welle, boja mrak, miris fin
 
floribunda Deutsche Welle
 
floribunda Pastella, samo što nije otvorila cvijetak
 
stablašica Ingrid Bergman....već godinu dana tražim naziv te ruže i danas snimim istu takvu kod susjede u vrtu....sad bar znam kak se zove
 
Ingrid Bergman
 
floribunda Samba
 
stablašica Blue Moon (syn. Sissi)
 
 
 
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:56
stablašica Blue moon je prekrasna...
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:58
čajevka Monica ove godine ima baš posebno velike cvjetove
 
 
penjačica Colette Romantica
 
Penjačica Benvenuto
 
penjačica Holiday
 
penjačica Superstar
 
penjačica New Yorker
 
penjačica Schneewalzer
 
 
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 00:59
Hvala Frida smile78
...i za kraj prvi pupoljak dugo očekivanog cvijeta moje nove ruže Camille Pisarro...dakle to je trebala biti prugasta ruža u bijelo, žuto, crveno i rozim varijantama....ili sam ja daltonist ili je ona ipak čisto bijela ConfusedLOL, uglavnom evo je...
Na vrh
blossom View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 27 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blossom Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 01:12
 
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

prvi uopće cvijet Deutsche Welle, boja mrak, miris fin
 
 
 
Wow prekrasne boje ruža, ove tri pogotovo! Shocked
Stvarno divno! Clap
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 01:20
Hvala Blossom, dobrodošlicu želim Smile
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 07:24
Ruže su se krasno rascvale i sve su mi prelijepesmile64
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 07:51
Što je danas lijep i sunčan dan....tra -la-la, kako mi je lijepo jutro uz ove ruže
smile55

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 07:56
Divne ruzeTongue!
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:40
krasne su ruže!!!!!! Ova ljubičanstvena posebno,idem vidjeti jel moja ima pupoljak...super su ružice!
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:45
Flavia, lijepo si nam se ti obnovila cvetekima!!! Ruže su diiiiivne. Molim te zaviri k meni pa mi reci kako se moja crvena ruža zove, ja ti to ne znam  a slična mi je k tvojoj Ingrid. (Ona moja opaska s novom stranicom, mislila sam da se slika nađe na novom broju stranica tvoje teme, str.210, onak da ju svi još jednom vide Smile)
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 09:57
od posjete do posjete, a izgleda da su moje rijeđe, ili si ti aktivnijaLOLWink, toliko noviteta da ne znam gdje bih prije.
Digitalisi su u spec bojama, kokotiće barem tvoj crveni nisam nikada vidjela (zaista posebni) a ruže da ne spominjem,a ako već moram penjačice  Colette Romantica i Holiday 1. mjesto!
Lp!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:22
Wooow pa kod tebe je stvarno prekrasno..ruže jedna ljepša od druge, clematisi su san snova..Clap
Na vrh
misty-da View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3544
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje misty-da Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 10:35
Ne mogu shvatiti kako mi je promaklo proljeće u tvom vrtu! Confused
Zato sam jutros slinila u njemu od samog početka, posebno nad tvojim ružama, tulipanima i clemantisima! Neznam jesu li mi ljepše tvoje čajevke pretvorene u stablašice ili ovi lukovi Shocked
Ali imam jedno ozbiljno pitanje, tko je radio minival tvojim tulipanima? Čarobni su!

A ovo vidim prvi put!

smile93
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 12:25
Hej draga sad sam se sjetila da osim što si stučnjak za clematise stručnjak si i za bugice pa daj mi molim te reci jel ih ti prihranjuješ i ako da sa čime? Ja bi svoju malo prihranila a nemam pojma jel smijem a nebih ju htjela sahranit..
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 16:02
Mislim,stvarno,pa kak ne vidiš prugice,bijela sa bijelim prugicama!
Praf si rekla,nema niš na Flori!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2010 u 16:15

Ruže,ruže... klematisi i ostalo što i ne pamtim imenaThumbs%20Up.

Prekrasno. I vjerujem da je teško odlučiti za boju i doista je lijepo za vidjeti isti cvijet u više boja.

Da mi se došuljati u tvoj vrt pa ga vidjeti uživo!Big%20smile

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 209210211212213 260>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.