Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - dvorište malog kaktusa
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


dvorište malog kaktusa

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 210211212213214 222>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
klaudija8 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2013
Lokacija: Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 848
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klaudija8 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2013 u 00:34
smile227kao da je proljece - ruze tako lijepe i zdrave a obiluju cvatom.
svaka cast - divno
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
aralija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 7070
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aralija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:01
MK ( i ja ću skraćeno, predugačko kako si i sam rekla negdje )retrospektiva kaktusića i ruža u ove jesenske dane naprosto očaravajuće, ljubav se ljubavlju vraća draga moja, a to je kod tebe očito vidljivo iz svake sličice, a isti tako biljčice uspijevaju i kod ljudi kojima si nesebično ih darivalasmile79
Mogli bismo postojati i bez njihove ljepote, ali bi vrijednost našeg života bila neizmjerno umanjena
Na vrh
Camellia View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2012
Lokacija: Dugo selo
Status: Offline
Bodovi: 6620
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Camellia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Rujan 2013 u 22:06
MK cvjetovi kaktusa su ti toliko savršeni kao da su umjetni.Stvarno ih znaš uslikati,najljepši koje sam vidjela.Ne mogu vjerovati da ti ruže još lijepo cvjetaju,kod mene tu i tamo koja.
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 03:26
Kaktusek, tvoje ruže su se razbujale koda je proljećesmile120nemoj ih još porezatismile178
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 08:04
Uh,Kaktusicuuuu,ti nas varasLOL ovo su prolecne ruzeLOLLOL,salim se naravno,prelepe su ma svaka za sebe je posebna prica kao da nisu izasle iz onih paklenih vrucina,o kaktusima necu ni da pricam mnogo,nemam ih jer ne volim bockavce ali su fantasticni,oni kamencici isticu jos vise njihovu lepotu,bar za mene.
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
huskybucka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Kolovoz 2010
Lokacija: VelikoTrgovišće
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje huskybucka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 08:20
prelrasni su mi ovi mali kaktusici sa cvjetovima :-)
Daj mi molim te objasni, ja sam vec par puta kupila po trg. Centrima tako male kaktusice ali ti nikada i nikako nece da cvjetaju...
Koliko moraju biti stari za cvijet?
Kako njegovati kaktuse?
Originalno poslano od člana mali kaktus mali kaktus napisao:

Hvala vam svimasmile78
Danas je zadnji dan ovog kratkog ljeta,ruže još uvijek lijepo cvatu,milina ih je gledati.Kaktusi se vesele svakoj zraci sunca i kad god mogu pokažu lijep cvijetić.Nadam se da će jesen biti ljepša od proljeća i da će cvijeće još moći uživati u lijepom vremenu.




















Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:47
DadinicaHug

Anastazija,jesen je već tuTongue

Klaudija,i mene su ruže ovu jesen iznenadileTongue

AralijaHug

CamelliaHug

Mari,ne žurim se s rezidbomTongue

LeonaHug

Huskybucka,za kaktuse treba puno ljubavi i još više strpljenja.Cvatnja kaktusa zavisi od vrste,starosti i ono osnovno-oni moraju imati zimski san,provesti zimu u hladnom prostoru bez zalijevanja,ako im ne omogučimo zimsko mirovanje oni sljedeće godine neće cvasti.Ako te zaista zanimaju kaktusi,prouči malo temu o njima,ima ouno toga napisanog.Osim toga,kaktusi su lijepi i bez cvijeta,ni jedan kaktus nije isti a svaki je lijep na svoj način,po obliku kaktusa,po bodljama,po boji.............Tongue
Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:55
jutros u mom ružičnjaku







Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 21:59






Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:02






Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:07
sad je njihovo vrijeme







Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:09
ova gaura cvate od početka ljeta


Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:14
Ruseliju sam jučer pospremila na toplo,sljedećih dana i i se selimo









Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:17
jedan od zadnjih cvjetova kaktusa,thelocactus bicolor





Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:42
Sve lijepo rascvjetano kao da nije jesen.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
dadinica View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2012
Lokacija: Baranja
Status: Offline
Bodovi: 5177
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dadinica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 22:46
Sve je lijepo.... ali ruže su bez premca!
A dubrovački gospar toliko bogat cvijetom  u ovo doba godine Shocked kao da je sred ljeta!
Oduševljena sam!

Pozdravi iz Baranje!
Na vrh
Carol View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
1. Najljepši vrt - Zima 2013/14

Pridružen: 14 Lipanj 2011
Lokacija: Zagorski breg
Status: Offline
Bodovi: 2208
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Carol Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2013 u 23:55
Ruže su ti još uvijek lijepe, rascvjetane. Moje su se već spremile na zimovanje. Očito da je kod nas na bregima malo hladnije.
Sa osjetljivim biljaka i treba polako u kuću, najavili su niže temperature. Anemone   su ti prekrasne.
Vu plavem trnaci mi hiža stoji

od zelenih veja je videti ni..
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 17:30
Zaboravila sam jučer staviti ovu sliku,dajte mi recite šta mi to sad cvate???





Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
anabistrica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
4. Najljepši vrt - prijatelj životinja

Pridružen: 09 Studeni 2011
Lokacija: Marija Bistrica
Status: Offline
Bodovi: 4011
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anabistrica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2013 u 17:46
Toti je Sternbergia lutea ili lužarka ili jesenski šafran. Taj nas cvjetak razveseli svake jeseni premda se po tvojim ružama nebi reklo da jesen stiže u tvoj vrt. Prekrasne su ti ko usred lipnja.
Lepe ti je Zagorje zelene
Na vrh
Sabi View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 09 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 96
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sabi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Listopad 2013 u 20:16
prekrasne ruže Heart 
šafran uistinu uveseljava u jesen, čim se nastanio u vrt bude ga svaku godinu sve više i više 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 210211212213214 222>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,469 sekundi.