Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Decoupage Šabica :)))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Decoupage Šabica :)))

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
Korisnik
Poruka
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 13:20
lijepi tanjuri.......i taj s ljiljanima i komplet s mimizom......ali ja baš nisam cura od cvijeća i zato je moj favorit tanjur s pticom,to su motivi na koje padamsmile71
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 15:09
 hvala gogs, karmen i prila, i meni je nekako taj među najdražima iako je u živo ljepši.
 
ti si nataša vidjela samo male slikice vrata, sad sam ih slikala ponovo da se što bolje vide.
 
mare
ne mogu si pomoći meni su cvjetni motivi nekako najdraži, to sam jaSmile
ali sam otvorena i za druge motive.
smile105
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 15:55
Šabica dobro došla, ostani dugo i druži se s nama.
Krasni cvjetni tanjuri, vrata su super, ja čekam da krenem sa svojima ali nikako .....
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 16:02
Ne znam šta bi ti izdvojila od tanjura-najprije sam snimila onaj s ružama jer sam bila cila hepi kad sam našla te salvete...a onda, nisam znala šta bi s njima. Ti si ih odlično upotrijebila na tom tanjuru, a boje oko njih-ma superbingo! Onaj s ljiljanima mi tako veselo izgleda, nekako baš ugodan za oči, a suncokreti...Svi su ti stvarno odlični, bez daljnjeg!
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 21:21
Hej Dorina, drago mi je da ti se sviđaju vrata imam plan urediti i ostala vrata, ali to će čekati, a ti samo hrabro sa svojima, ako ti se ne svidi uvjek možeš ponovitiWink

maredelmare hvala ti na komplimentima, ovaj sa suncokretima sam na žalost razbila i ostala je samo slika od njegaCry

hvala vam svima nakon preživčanog dana na poslu lijepo je doći ovdje i pročitati komplimente, imaju terapeutski učinak
zato svima tetama salvetama šaljem
smile79
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 00:17
Prekrasne radove imaš. Ne bih ništa posebno izdvajala smile55
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 11:45
Šabica, sa malim zakašnjenjem, dobrodošlica i od mene smile73! Super su ti radovi, samo tako dalje!
ANĐELKA
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2010 u 13:40
Hvala more, neka ti se sviđaju svi radovi, to je dobro
hehehehe
 
anđelka
za dobre želje nikad nije kasnoWink
 
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 00:25
...i od mene malo zakašnjela dobrodošlica smile75 draga Šabica... krasno radiš, vrata su me oduševila i svi stakleni radovi, posebice kos na pladnju i preodlični ljiljani... s nestrpljenjem čekamo još smile141
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 18:41
Nakon što sam malo izbivala evo nekoliko prigodnih uradaka.
Na žalost opet su neke slike mutne i poludit ću, a baš sam se treudila i mislila sam da su dobre dok ih nisam prebacila na komp.
dakle evo prvo par mutnih pisanica.















i sad malo manje mutne slikice





i za kraj aranžmančić


Na njemu je i nekoliko kupljenih pisanica koje je mama negdje pronašla, ali bar se vidi da je šareno.
Ovo je samo dio pisanica, trudila sam se uslikati, ali mi je ostatak njih mutan i nije baš za javnost.
Nadam se da će uspjeti steći dojam o pisanicama i bar malo uživati.
I naravno svima sretan Uskrs s malim zakašnjenjem.



Na vrh
Sasha View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 19 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 237
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 20:56
Šabice jako lijepa jaja, vidi se da si se puno potrudila i trud se isplatio! Proljetna, romantična, uredna!
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 22:28
smile91tanjuri, vrata, jaja, sve ti je fantasticno smile141
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2010 u 23:46
Eeee, na onoj "manje mutnoj slici", onoj di su jaja na tanjuru vide se odlične pisanice-ima svega i sve su ti prekrasne, zaista! Vjeruj mi na riječ jer ja ti ne bajam nikad pohvale reda radi
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 07:06
naslagala si ti  naramak krasnih pisanica... napokon aranžmančić vidim u lijepoj, jasnoj sličici i moram ti priznati... fantastično izgleda...pravo uskršnje,proljeno, šaroliko...
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
Dorina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 834
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dorina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 13:38
Prekrasne pisanice u proljetnom stilu.Clap
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2010 u 19:17
Sasha-hvala, to sam po malo da odmorim mozak od gluposti uživala u ukrašavanju pisanica.

Biljana59- drago mi je da ti se sviđa.Smile

Maredelmare- zahvaljuem ti na iskrenim pohvalama i drago.

mnataša- i meni je baš drag aranžmančić, baš onako proljetni.

Dorina-hvala i tebi.

Hvala svima na komentarima, baš sam se igrala pisanicama i nisam na žalost sve slikala, ali nema veze iduće godine će tako i tako doći nove ideje.
hehehehehehehehe

Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 07:37
Žao mi je što sam tek jutros uspijela ući u tvoju galeriju.Pisanice su predivne,ali meni su za oko zapela ona vrata,pošto ja najviše volim uređivati interijere.Mislim da su ti jako dobro uspijela,jer raditi velika vrata nije baš mala stvar.One salvete na ćoškovim su odlične i baš onoliko koliko treba.Slobodno kreni dalje,bez straha......Smile
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 08:47
Sabice,krasne stvari si uradila,aranzman sa jajima kao sa razglednice,a vrata si majstorski uradila,cestitam.
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Šabica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 358
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šabica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 11:13
Nikad nije kasno mima051, drago mi je da si ipak navratila u moju galerijicu. Meni se sviđa tvoj decoupage namještaj, a ja se ne bih ni počela igrati decoupageom da me nije ulovila neka žuta minuta da si sredim vrata i tako su vrata zapravo moj prvi rad i sama se čudim.

sarita banana hvala na čestitkama, aranžman je bio trenutak inspiracije još je mama donjela posudu koju sam na brzinu išla srediti da na nešto liči.
hehehehehe


Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2010 u 15:16
sjajno.......za ovoliko jaja treba imati strpljenja.......i još ovako predivno i uredno urađena.......smile71
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.