Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt iz Samobora
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt iz Samobora

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 24>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 14:18
ocarana san s plumbagom
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2008 u 22:09
Ma taj plumbago kupujem (dobro ne tvoj) slijedeće godine - garant.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 16:03
smile96Triša znala sam ja da ćeš još koji put prokomentirati ljepotu plumbaga. Jesi li za da ti koju grančicu pošaljem?
A i ivančice nema smisla da preko Petrinje stignu do Rijeke! Malo bi se preveć povenule, pa tako da računaš na njih već ove jeseni!!!!   Naravno da će i do Petrinje stići, ima ih dosta!!! Baš zahvalan cvijetak, tak dugo cvjetava već...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 16:06
Andrea, sigurna sam da ćemo se vidjeti na onom pikniku na Bundeku, pa računam da ćeš mi onda donijeti. Nema smisla slati po ovoj vrućini, pa uostalom ima vremena.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Srpanj 2008 u 16:09
Nisam niti planirala sada! Negdje oko Velike Gospe, pa nadalje se čujemo!Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 20:15
Cinija iz sjemenke, a prošle godine bila šatirano roze boje. Tako se desilo i sa crvenom!

Moje dalije









Malo cinija

Rudbekije

Kadifice različitog cvijetića

I za kraj, nisam niti znala da ga imamo (svekino masloLOL), afrički ljiljan!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 20:35
Andrea, ja past ću u nesvjest, afrički ljiljan, što da radim s mojim nikako da procvjeta, glupo mi je to žicat od tebe kad ga imam, malo mi opiši, gdje ga držiš, moj mora cvjetati druge godine.
 
Sjemenke ove predivne crvene rudbekije ponizno molim, skupa sa plumbagom.
 
Cinije su fantazija, a dalije isto.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 20:51
Triša, naravno da sjemenki rudbekije bude. Afrički ljiljan je većinom u hladu, u stvari poslijepodnevno sunce ga ozari. Zalijevam ga normalno kao i ostalo cvijeće. Bit je da uopće nešto posebno ne činim sa njim! Wink
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 21:19
Prekrasno! Koliko ti je star afrički ljiljan?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 21:30
Pohvale cvijeću, sve lijepo cvate!ClapClapClapClapClap
Triša i moj afrički ljiljan nije procvao. Možda zato jer sam ga tek ove godine nabavila???!
 
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Srpanj 2008 u 21:53
Andrea držim fige da moj i bergenijin afrikanac cvate iduće godine, pa ćemo biti u klubu vlasnika .
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 11:26
Ovaj cvijetak me tak razveselil kad se otvorio
Ovako je izgledao 19.7.

a ovako izgleda danas

Moje lojtrice napokon se počele šareniti

Uh, koliko joj je trebalo da procvjeta LOL

Tek sam danas uočila da i dragoljub cvjeta

A i frajlice pristigle iz Rijeke pokazuju svoju ljepotu. Vjerujem da ih malo oblačno vrijeme zeznulo kad se nisu zatvorile


Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 11:32
baš je slatka lojtrica Smile
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 11:38
Af.ljiljan i rudbekija su ...
a ovaj cvetak sto te je obradovao je godecija,i ja ga imam i bas me je prijatno iznenadio,imam ga od svetlog do tamnijeg roza.Prvi put sam ga sejala,nikao pregusto i pretanko i mislila sam da od njega nece biti nista.Bas mi milo sto sam se presla.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 14:26
Pa tvoj slak je perfektan, pun cvijetova, a moj bogat lišćem, a tu i tamo pokoji cvije - morat ćemo ih udružiti.
Ostalo je sve fantazija.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 14:31
ClapThumbs%20UpWink
 
 
p.s. ma vec su se rekli pa da ne ponavljam hvale vrijedan vrtic
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
TILjO View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Listopad 2007
Status: Offline
Bodovi: 546
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TILjO Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 17:00
Kaj ti je to afrički ljiljan?
Daj ti to, molim te, za mene malo pobliže poslikaj.
Cvijet je prekrasan!
Zatući ću se! Kaj mi radite sa tim afričkim stvarima...
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 18:33
Tiljo, afrički ljiljan ne mogu uslikati iz bližeg jer će biti jako mutna slika. Čini mi se da se on zove asparagus ili barem tako nešto pa proguglaj malo.

A ja, evo napokon imala cijeli dan fraj, pa tako i uočila jedan zgodan detalj na svojem slaku, koji dijelim sa vama!

Uslikano danas u 14.46

Uslikano u 18.20


Samo 3 i pol sata razlike i kolika različita nijansa cvijeta! Što nam sve priroda podari! Zar ne? LOL

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2008 u 20:57
Ma znam da se zove agapantus, gledala sam već slike, ali stvarno je nešto posebno. Ovi što ih vidim po Rijeci imaju cvijet u obliku kugle (puno malih cvjetova doduše, ali je sigurno velik kao lopta, berem ona rukometna, ma zbilja nešto predivno.
A kad sam vidjela onu hrpu kod Hane, skoro sam se onesvjestila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2008 u 11:05
Andrea morat ću i ja moliti za sjeme...
Vrt super izgleda!!!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 24>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.