Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moj mali vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moj mali vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 13:38

podzid od betonskih saksija je praktičniji jer nije bio potreban majstor, sami smo to uradili, nije siromašan kao običan zid i lijep ja kad sve procvijeta.

irisi su procvijetali prije desetak dana, pa je pao na njih snijeg (nadam se zadnj), koji se sad polako topi.
 
draga magnolija, onaj plavi cvijet pored cuke je sad dječak od dvanaest godina, ali imam ja drugog istog onakvog , istog uzrasta kao na onoj slici samo mnogo nemirniji koji mi pomaže u cvijetnjaku...
sporo smo vrt sređivali zbog nepristupačnosti i stvarno je mnogo truda uloženo, ali sad uživam i samo pomalo dotjerujem...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 15:53
Prekrasno je, ali plavi cvjetak je moj izbor.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 21:53
kako je prekrasno -a kod mene još snijegsmile43sve što je niklo sad se našlo pod snijegom ne mogu ni rukom da razgrnem da vidim šta se dešava -s mojim biljkama ima ga previše
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 22:43
budi se i tvoj vrt   
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 23:03
Zdravo Amra imaš super dvorište i mogu ti reći da sam se odmah zaljubila u onaj ukrasni zid od betonskih saksija jer i ja tako nešto slično planiram uraditi u mom dvorištuWink
Na vrh
rosa2 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 29 Srpanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 2168
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rosa2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 14:38
preljepi su ti ovi primjerci vjesnika proljeca ,svaka cast imas preljep vrt
cvijet za cvijet=buket
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2010 u 17:05
smile57-prekrasno ali sad treba dalje 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 19:44
 hvala svima...i naravno idem dalje..dosadila mi je ova zima.po kući su saksije(rasadnici)a moj mali dječak misli da je trava pa samo čupa.
draga forzicija ove betonske saksije su ti najlakši i najjednostavniji podzidi.kod nas ih ima i u bojama kupiti ali ja nisam htjela jer još nemam fasade na kući pa se zbog toga nisam odlučila za boju,ali ove se mogu farbati pa ću to ostaviti za kasnije.
pozdrav svima tko pregleda moj nezavršeni vrt....imam još slika ali mi je muž zauzet a ja još nisam naučila kako se stavljaju slike..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2010 u 21:43
Ejjjjjjjjj dušo moja ja opet sve ponovila sa hodanjem po tvome vrtu i stvarno sam zadivljena sa njim--ma prekrasno je -ali evo i napokon smo dočekale i mi da nas sunce ogreje kako mi Bosanci kažemosmile96-sretno draga moja a vidim baš da ću uživati kod tebe 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:47
hoćeš,hoćeš niho i to uživo!!još malo ove kiše i kad nas popravo sunce ugrije(za 20-tak dana),i kad tulipani počnu cvjetati doći ćeš jedne subote ili nedjelje na kafu(tad ne radim).posadila sam i neke ruže pa da vidiš...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 23:08
Ma znaš šta toliko si me iznenadila pa to za ne povijerovati-još sam šokirana od tebe -ali prihvatiću te još sa onom zbunjenošću -----zinula sam ko tele --ali bar sad imam skim ići na druženja uopće nam ljudi ne trebaju-a moraću da navratim do tebe ---možda uskoro -smile78-a luda si neznam šta da više kažem -pa presretna sam 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 23:33
Amra što se tiče jezerceta o kojem smo "pričale" u mojoj temi ja mislim da bi se mogla staviti mrežica ispod koje bi bile ribice i onda preko mrežice sipati još vode tako da se ona možda ne bi baš ni primijetila valjda me razumiješ.
A tako mace ne bi mogle doći do ribica neznam ti razmisli ali ja bi tako pokušala da je moje jezarce veće ali obzirom da je jako malo nema svrhe da ja bilo šta pokušavam ali ti probaj Wink.
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 16:04
ne bih htjela veće jezerce draga forzicija,manje je uvijek ljepše.tvoje mi je baš lijepo.ja bih sprovela i pumpe za pročišćavanje vode a to sve onda zahtjeva više mjesta.možda i probam tako kako si rekla i stavim one "zlatne ribice".njima ne smeta ništa....hvala na savjetu....
ps.da vidiš samo kako je moja forzicija procvjetala.ovo joj je prvo proljeće.....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 17:39
A ko će da ti stavi kad ti je tm sav ukočen--mislim kičma---------smile96-imam za tebe ruže pa vidjećemo sad koji dan da dođeš i nosi samo da malo otopli-baš eto vikend-važi.ako ja ne zapucam dole--------do tm--pa mogla sa i njemu dati smile96.-šta misliš-haaaaaaaaa-
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:23
polako se budi iz zimskog sna
 
a tek kad sunce ugrije...
 
 
okupana rosom...
 
 
vazdazelen je procvjetala...
i u betonskim saksijama je krenuo život...
 
forzicija je sovjom žutom bojom ukrasila vrt....
 
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:38
bas je sladak zivot u betonskim saksijama sve je nekako slatkjo i uredno
Na vrh
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 11:55
Forzicija mi je bas slatka!bas lijepo
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 22:48
forzicija slavi tek prvi rođendan...ali nadam se da će ih još puno dočekati.....ima još jedna u drugom ćošku..
 
draga niho,hajde što je moj muž ukočen(zna se zbog čega)al što je tvoj ukočen???(eeee za njega ću još postaviti dijagnozu...hihihih)smile221
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 22:52
Divni cvjetići ali forzicija je WOW obožavam je!!!
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2010 u 22:57
znam,bila sam u tvom vrtu...vidjela sam da voliš forziciju...i meni je lijepa jer proljeće mi je omiljeno god.doba,a kako ona među prvima cvjeta privlači najviše pažnje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.