Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj grad - Pegnitz, Bavarska, Njemacka

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
Korisnik
Poruka
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Travanj 2008 u 22:08
Onaj zeleni grmic kosta 30 eura, mislim da je bez lonca, jer je ta vrsta dosta skupa.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2008 u 15:04
Za sada nemam novih slicica moga grada. Vrijeme je jos uvijek lose. Danas je prvi dan nakon duzeg perioda da je zasjalo sunce. Prosli tjedan samo jos imali snijeg. Navodno bih trebalo biti ljepse ali kisovito. Za sada nista od novih slicica, tek kada malo zatopli.smile204
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 18:39
znam kako ti je...i mi čekamo da se vrijeme stabilizira.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2008 u 20:06
Rena, predivne slikice tvog stvarno lijepog grada, cvijeće je predivno.
Vjerujem da je lijepo  tamo živjeti, a vrijeme i nije tako važno, pa i mi u Primorje čekamo ljepše vrijeme.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 00:48
Danas sam imala malo vremena za jednu setnju mojim gradom i okolinom. Konacno je zasjalo sunce i uspjela sam napraviti par slicica, ali uglavnom cvijeca i okoline:



konacno cvjeta i magnolija:

mislim da je ovo visnja:

maslacaka na sve strane:


ovo za kraj:




Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Travanj 2008 u 17:00
Hej Reno, konačno se i kod vas razvedrilo i zasjalo sunce. Predivna kombinacija boja...plave presličice i narančasto-crveni tulipani. Krasno, samo nastavi fotkati!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2008 u 17:26
Ja jos uvijek nisam odustala. Danas je opet tmurno i dosta oblacno. Sutra i prekosutra bih trebalo opet biti bolje. Nadam se da cu naci vremena za fotkanje.
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2008 u 22:40
Danas sam uspjela uslikati nekoliko novih fotki moga grada, ustvari krajolika. Tu se vozim biciklom:







Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 17:24
Reno, prekrasan krajolik ! Izgleda mi nekako pusto ona cesta...ne bi mi bilo svejedno samoj kroz šumu. Ili to samo tako izgleda na slici?   
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2008 u 23:09
Preko tjedna je pusto, tu i tamo biciklist ili motorist, poneki setac, preko vikenda je puno "sportasa", onih koji se vole kretati. 
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2008 u 17:54
Jucer sam bila u dugoj setnji mojim gradom, i vidjela sam lijepe vrtove i kamenjare. Ali nisam imla moj foto aparat kod sebe, smile43,stvarno mi je bilo krivo sto sam ga zaboravila. smile42Drugi puta!
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Svibanj 2008 u 22:55
Znaš Reno, bilo bi jako interesantno da nosiš fotić i fotkaš cvijeće...npr. kod svojih frendica, njihove vrtove, gradsko cvijeće...ipak je Njemačka neki malo drugačiji svijet koji bih ja rado htjela vidjeti...možda pokupimo pokoju dobru ideju.
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 21:29
Htjela sam staviti par nivih slicica, ali nemam srece. Nesto mi veza steka i za dans nista. Mozda sutra. Pozdrav svima
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Svibanj 2008 u 20:42
Joj, joj reno...ja sam se već ponadala da ću gledati slike...doći ću na ovu temu za par dana i očekujem nove fotkice...nemoj me razočarati. Pozdrav i tebi!
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 22:35
Vrlo rado, vrlo rado, ali nemam bas uvijek vremena. Znam da sam vec dosadna s mojim isprikama, ali stvarno je tako. Sutra cu se potruditi uslikati koju novu fotkicu, pa cu je staviti. smile186
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 22:47
Necu, necu, obecavam. Sutra krecem u akciju a nakon toga stizu i fotke. smile136
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2008 u 23:16
Originalno poslano od člana dada28 dada28 napisao:

Znaš Reno, bilo bi jako interesantno da nosiš fotić i fotkaš cvijeće...npr. kod svojih frendica, njihove vrtove, gradsko cvijeće...ipak je Njemačka neki malo drugačiji svijet koji bih ja rado htjela vidjeti...možda pokupimo pokoju dobru ideju.

I ja bi voljela vidjeti okućnice u Njemačkoj!Wink Samo naprijed reno!!!
Na vrh
rena View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 767
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Lipanj 2008 u 21:40
Ma znas kako je, kad vidim super okucnice, nemam fotkic pri ruci. Zaletim se ponekad spontano u setnju, a bas i nemam puno vremena, sve je nesto hekticno i brzo. Osim toga me fotkic malo zeza, u planu je kupnja novoga. Vise necu puno obecavati, jer bas ne volim kad ne ispunim obecanje. Ali cesto pomislim, kako bih bilo dobro uslikati koju novu slikicu za vas. Nadam se da si strpljiva i da ces ponekad pogledati da li sam nesto novoga uslikala ili ne. Potruditi cu se koliko mogu.
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Lipanj 2008 u 08:29
wow!!! prekrasan gradić i kraj
i ja sam kao dijete bila prisutna kad je mama pratila švarcvald kliniku (po vukovu)

meni su super one kuće sa istaknutim gredama - odmah se sjetim hajdi
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2008 u 14:26
divno...sve je prekrasno,kuce,cvece i okolina.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.