Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - bubamara - novi radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


bubamara - novi radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 22>
Korisnik
Poruka
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 09:21

kao edukacijski npr..hihihi

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 09:34

imate i kalupe za izliti u gipsu, na kalupu su sva slova abecede

Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 10:11
Hippy, probaj s onim PRVO KUCAJ A TEK ONDA UĐI
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 10:44
damn, napisem pol kile teksta i izbaci me s foruma IE :( a gates, nemas pojma kak se rade dobri programi :(
 
uglavnom curke, upravo su mi potvrdili narudzbu iz ekoigracaka i narucila sam slova za rodjendane koji slijede. nebojana su 10 kn, font je bas koji trazim, i dostava je uracunata.
 
ukrasit cu ih decoupageom, svako slovo ima kukicu za vjesanje na zid, sperploca je 8mm debela.
 
inace, trazim rezaca u zagrebu i nasla sam samo jednog koji bi ih rezao za 15 kn+pdv po slovu, velicine 10*10 cm (slovo I kosta isto koliko i slovo M).
 
uglavnom meni to bilo preskupo. ovo je je taman. lijep poklon, trajan i zakon ;)
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 10:49
kakva skupa slov, u nb 2,5 kn?????pa oni nisu normalni....jasam vani ova slova platila 40 kn za 156 komada, dakle od svakog slova po 6.....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 11:32
Originalno poslano od člana bubamara22 bubamara22 napisao:

kakva skupa slov, u nb 2,5 kn?????pa oni nisu normalni....jasam vani ova slova platila 40 kn za 156 komada, dakle od svakog slova po 6.....


Jel u Ikei?
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 11:33
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Hippy, probaj s onim PRVO KUCAJ A TEK ONDA UĐI


da..to bi bio ok, onak, pristojan natpis...ali ja nisam mislila na takav
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 14:33
bubo doneses mi u nedjelju salvete od springice kaj ti bu dala danas?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 14:54
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Hippy, probaj s onim PRVO KUCAJ A TEK ONDA UĐI


da..to bi bio ok, onak, pristojan natpis...ali ja nisam mislila na takav [IMG]smileys/smiley9.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" /> [IMG]smileys/smiley36.gif" align="middle" />


frendicu je kćer od 15 god. uhvatila na djelu jer nije kucala,moram pitati što je napisala na vrata i ako je
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 14:56
jaiks
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 15:09
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

bubo doneses mi u nedjelju salvete od springice kaj ti bu dala danas?


Ne danas već sutra!!!Smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 15:11
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Hippy, probaj s onim PRVO KUCAJ A TEK ONDA UĐI


da..to bi bio ok, onak, pristojan natpis...ali ja nisam mislila na takav



Čitam i upijam.. šta me sve čeka!!Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 15:50
naravno da donesem, niš ne brini...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 16:24
evo novog rada....







Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:06
odlično! smile141
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:28
Djevojčice...pa ovo je fantastično. ....mislim da mi je sada puno jasniji onaj naš razgovor o kućnoj radionisti i dr. opcijama

Samo naprijed.....

Btw, pa gdje nađeš ovako dobre salvete?
A ladičarku? Ikea?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:32
Bubamara, ispalo je fantastično!!!
Danas si sve stigla obaviti a vidim da si našla i pravi ton ove bordo boje.Izgleda super. Ah sada samo još da završiš brod pa da se cure i tome dive!!!
I još jednom moram te javno pohvaliti što si se sjetila moga Ivana, te mu darovala onaj prekrasni ukras za vrata!!!
Dugujem ti poklon, do sljedeće kavice već ću nešto napraviti!!!
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:32
ladičar nije iz ikee, mada sam i u ikei kupila jedan al puno veći od ovog, čeka inspiraciju i odgovorajuću salvetu....ovaj sam dobila izvana....nema kod nas, naravno kao i sve kaj kupujem....Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:36
salvetu moram zahvaliti jassi kaj me nagovorila da ju uzmem, jer se meni ispočetka nije sviđala, a kad sam došla doma onda sam shvatila da je to to....pusa jassi....a ti proljeće nemoj slučajno se gnjavit s poklonima, ja ionako nisam znala kaj bi s tim, a baš sam dobro pogodila ime...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2009 u 18:36
i naravno hvala svima!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 22>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.