Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - LORIN vrt i cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


LORIN vrt i cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 111>
Korisnik
Poruka
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 08:23
Sad sam prvi put bila u tvom vrtu, ali sad me se više nećeš rješiti, prekrasno i raznovrsno cvijeće imaš
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:23
ponovno oduševljena, hemerocalise još nisam vidjela dali je to vrsta ljiljana?

prekrasna kala, hosta i amarilisi, nažalost kod mene ne mogu opstati u vrtu

nestrpljivo očekujem nove slike jer nas uvijek nečim neobičnim iznenadiš

smile141
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 11:46
izgleda da sam prvi put u tvom vrtu,kasnim tri stranice,ruze poznate ili nepoznate predivne,kala,amarilisi,i vise da ne nabrajam,vrt ti je divan sad cu redovno zalaziti u tvoj vrt
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 12:49
HVALA....HVALA....I JOŠ JEDNOM HVALA.....jako me veseli što vam se moj vrt, svidja, jer mu zaista nastojim posvetiti maksimum ljubavi....U kompleksu nije uopće spektakularan, već veoma jednostavan...
Čim muhvatim vremena razveselit ću vas nečim novim....Wink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:50
Dobro nam došla, draga Lora!! Prekrasan vrtić imaš i rado ću te posjećivati.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 13:52
WooooWsmile107
Koliko prekrasnog cvijeća a ja to tek danas vidim?!!!smile42
Ima nekoliko vrtova u koje obavezno ,makar i u prolazu ,virnem a sad ću morati i tvoj  staviti na taj popis.
Prekrasno,fenomenalnosmile141(ovaj dio da ti je vrt jednostavan,ću preskočiti jer stvarno ne znam šta na to reći uz sve ove slike)
 
Konte,amarilise bi ti trebala u jesen vaditi i spremati jer bi se smrznuli vani.
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 14:15
Lora, stigla sam i u tvoj vrt. Obično brzo skužim nečiji novi vrt ali ovaj put kasno palim. Sve ti je savršeno, mene su najviše oduševili amarilisi i hosta. Žao mi je što se danas nećemo upoznat na kafe ali sljedeći put sigurno. U kojem djelu grada si?
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 15:22
Korijenko, Lora nam je kraj škole Gelsi, a danas nema vremena za vrt, jer se mora urediti za našu prvu kavusmile96
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 19:32
Dobro došla nam na ovaj forum,vidim da kod tebe ima puno lijepih stvari,od zelenih do četveronožnih ljubimaca,svaka čast samo tako nastavi!!Clap
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 20:13
koliko lijepog raznovrsnog cviječa kod tebe imaSmileClapSmile zbunjuju me amarilisi posađeni vani- a prekrasni su tiClapSmile - da li i mi kontinentalci to slobodno napravimo?Confused
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:45
MNOGO HVALA PONOVO......
 
Ali nemojte me toliko hvaliti jer cu si umisliti da zaista imam nesto posebno, pa vam necu dati mira sa mojim slikicamaBig%20smile a sve je to jako, jako jednostavno...............

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 22:50
Joj Lora evo opet sam malo uletila i opet sam oduševljena --Moja genijalka
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2009 u 23:23
Kao fol vrt ti nije nešto posebno, a ja skoro pala sa fotelje od ljepote. Što lijepo , a što zdravo cvijeće. Skidam kapu Lori. smile99

Bilo mi je veliko zadovoljstvo da sam te upoznala, širiš pozitivnu energiju oko sebe. To je danas  potrebno i ugodnosmile78


Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 01:08
Lora prekrasno ti je cvijeće.Posebno mi se sviđaju amarilisi u vrtu.To ću učiniti i ja, jednostavno iz lonaca selim ih u vrt.Osim toga vidim da imaš dvije vrste TRADESCANTE,ja imam onu više more plavu,poslati ću ti sliku..SmileSmileSmile
sutra je novi dan
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 01:30
Ljubimac ti je baš sladakEmbarrassed
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:15
nemam sada baš puno vremena, uz ručak, ali ipak vam moram pokazati što je jutros novo procvalo, drugi cvat
 
Ruža koja ima preko 5o godina
 
 
 
 
Tongue

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:19
ruže su super i fino zdravo izgledaju Thumbs%20Up moje su neko žutilo dobile Confused
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 13:29
Bože dragi , zar me ruže mogu i nadživjetiShocked

Kako ih tretiraš Lori , da su tako dugotrajne i zdrave?smile99
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:10
nisam prijatelj kemijskihm sredstava, jedino što za ruže upotrebljavam je sredstvo protiv ušiju, ali i to ću zamjeniti samo ćekam odgovor s čime....
Inače svaki dan ophodnja, otgnem svaki bolesni listič i s njim u smeče. Nakon prve cvatnje oko svake ruže u razdaljini od cca 20 cm od stabljike dodam stajsko gnojivo i dobre univerzalbe zemlje za cvijeće.......to je sva moja mudrostWink

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 14:35
Hej Lora ruže su kraljice, a tvoje su kraljice među kraljicama, uh sva sam se spetljala, nema veze i  ja kao Jagoda selim danas amarilise direkt u vrt i onaj agapantus koji još ne cvjeta.
 
Btw jesi li vidjela moj agapantus smile156
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 111>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.