Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 243>
Korisnik
Poruka
mali gogo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 20 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 780
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali gogo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 18:00
Bravo još jednom za Trišu!
Zanimljivo da se nitko od naših poduzetnika nije sjetio proizvodit i te male plastikice za označavanje u rasadniku. I ja sam ih tražio po trgovinama i nigdje ih nema za kupit.
 
Baš smo poduzetan narod, čudo jedno Tongue
No srećom vrlo smo snalažljivi. Triša je živi primjer toga!
Slavonijo, zemljo plemenita, vele ti si lipo uzorita. Okićena zelenim gorama, obaljana četirim vodama, na priliku zemaljskoga raja.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 18:09
Triša sve je super,proljeće je vec doslo u tvoj vrt,Thumbs%20Up ovo sa policama je odlično ovako nesto bi i ja morala napravit za u kuču i za balkon
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 20:16
Sve pohvale triša, kao i uvijek pravi si primjer kako pravi vrtlar nikad ne spava. Kod tebe je sve po špagi i sve ti cvjeta. Stavila sam ovu sličicu jer ne znam kako kod tebe ovaj kaktus puzavi sa listovima kao rogovima je prezimio a kod mene u Istri se smrznuo. To već mora da je neka magija!smile105
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 21:12

Ajme kako mi je ta slika promakla. Predivno sređeno !

Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 21:57

Bergenija bil je po zimi prekriven celi kamenjar z debelin staklon, a sad  unazad neko vreme san ga otkrila.

Mislim da temperatura nije bila baš  niža od 0 i održao se. Sad ga tjeram okolo vrtića, nadan se ove godine većem broju cvjetova, jer lani je bil samo jedan.

 

Hvala vam cure, a posebno malom Gogi.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 22:01
Od kad me nije bilo ovdje se vidi itekakav trud a tek rezultati...svaka čast ...sve je prekrasno i s užitkom se svaki put vratimClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 17:45
Originalno poslano od člana bergenia bergenia napisao:

Sve pohvale triša, kao i uvijek pravi si primjer kako pravi vrtlar nikad ne spava. Kod tebe je sve po špagi i sve ti cvjeta. Stavila sam ovu sličicu jer ne znam kako kod tebe ovaj kaktus puzavi sa listovima kao rogovima je prezimio a kod mene u Istri se smrznuo. To već mora da je neka magija!smile105



Ma svaka čast genijalno jeClapClapClap
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 18:13
Sretna sam što vam se sviđa. Kamenjar je tako zgodan i meni da sad mislim kako ću ga proširiti, a opet neke sam sukulente i kaktuse stavila u zasebne vaze jer ih po zimi treba spremiti. No mislim si ako napravim dobar staklenik za ovaj ili veći kamenjar uspijet ću zadržati sve to u njemu i preko zime i to bi baš bio pun pogodak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 18:34
Ja prakticiram biljke koje ne podnose zimu staviti sa vazom u zemlju, a onda na jesen sa vazom van.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 21:04
P da imaš pravo, u ovom kamenjaru bi i to bilo štosno, jer bi izgled zadržao, a po zimi bi mogla spremiti. No od ove zime sam naučila koje mi mogu ostati pod staklom do -5 i izdržale su, pa ću po zimi za sada puštati samo te.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 21:44
Sve pohvale za vrt!!!!
Kamenjar je super samo pazi s agavama,one dosta brzo rastu i šire se podzemnim izdancima ,a izbiju baš tamo di ne treba
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Veljača 2009 u 23:52
Triša mislim da si vidjela moju kolekciju kaktusa koju nisam svu postavila. Ali vidjela si kako ja stavljam sve skupa u veliku vazu ,i to sad kad počne rasađivanje ja to sve sadim van tako kao i ti i ponovo pred zimu u vazne jer uvijek ima kaktusa koji se poklone ,prodaju tako da uvijek ima mjesta da budu i u kući.smile149
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 08:30
Adenium, da imaš pravo za agave dva put su narasle u godinu dana, ali ima ti ja neku vikendicu kraj Uvale skot, onako jednu malu ribarsku kućicu, pa ću ove velike tamo preselit, a nove male ovdje, što drugo.
 
Niho, imam ih sad puno u vazama, pa onda idu u taj vrtić, a kad se razmnože biti že za pokloniti, ustvari me strašno veseli kad mogu pokloniti neku koju sam ja uzgojila.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 08:56
Da nisam ništa htjela sugerirati ali mislim da je najbolje da agave makneš,ne znam ako si vidjela moje slike,ona velika agava mi već 2 god radi dar-mar po vrtu ćak na travnjak izbijaju mlade(ima pelcera ko u priči
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 09:14
Ma imaš ti pravo, prekrasne su, ali agresivne i zato sam i mislila nekamo s njima, a tamo im je pravo mjesto, skoro pa uz mora, malo mi je jedino problem što je kućica među drvećem, pa ima premalo sunca. To nam je po ljeti super, ali ne mogu imat ništa cvijeća, jer moraš po ljeti svaki dan zaljevat, pa bi agava i nešto slično bilo ok.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 09:47
Ma mogla bi ih staviti u pozadinu tog kamenjara ako ima mjesta.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 09:53
Vrlo rado, ali jedino mjesta za tako nešto imam u djelovima dvorišta koji su u hladu skoro cjeli dan, pa se bojim da tu nebi napredovale, što misliš da probam jednu preselit tako, pa da vidimo, ionako ni problem doć do njih-mislim mladica.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
adenium View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 203
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje adenium Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 10:31
Pa naravno,probaj!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 11:49
E dragička moja, nisam imala vremena stalno čitati a ionako sam prepuna impresija Trišinog dvorišta uživo pa mi je sad upalo u oko kako si mic po mic privukla u svoje carstvo već dva od najpoželjnijih mladoženja na Forumu. Lukavice jedna, pa i Brbe i mali Gogo ulovljeni! Samo me zanima kako ćeš smile103srediti križaljku i pronaći mladenčice jer pouzdano znam da ih nisi privlačila za sebe smile96a bormeč ni za našu dragu osamljenicu u Istri! Sigurno imaš neki plan s majčicama sa Foruma, kaj ne!
Plastika s natpisima fenomenalna ideja, mogla bi je patentirati a kako je TM vrijedna mogao bi ih i proizvoditi.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Ožujak 2009 u 13:26
Pozdrav i tebi. Pa ti si već napola riječanka, pa smatram de ćeš sudjelovati malo kod mene, malo u Istri, sada ćemo zajedno s Verom moći tulumariti, negdje na pol puta, napr. na Učki.
 
MM je ko lud bez da izrađuje još i te plastike, pa sam to preuzela na sebe i već neke popikala u zemlju.
Što se tiče poželjnih neženja, vidim da se jedan prepao, pa će u 8. mj. zaploviti u bračne vode, a za ove bih se rado pobrinula da sam samo malo mlađa.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.