Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrtno cvijeće
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrtno cvijeće

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 43>
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2011 u 13:01
e.nona baš je zahvalna biljka ta vinka, i dugo cvate u proljeće, iako se širi nikome ne smetaClap
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 17:24
Bog svima.....jednostavno ne stignem, ipak evo djelić mog cvijeća koje trenutno cvate:
 
 
 
 
i konačno moj jorgovan čiji cvat sam čekala punih 20 godina !
Lijep pozdrav!
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 17:44
Stvarno si bila strpljiva, ali isplatilo se  Smile.
U životu nije važno koliko puta padneš , već koliko si se puta spreman dignuti.
Na vrh
mirjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 592
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mirjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2011 u 19:39
smile227...ne poznajem nikoga toliko strpljivog.20 godina čekaš ovaj jorgovan,svaka čast draga ali gledajući ga mislim da ga je vrijedilo čekati.smile78
*** Prijatelji dolaze i odlaze a pravi su tu kao vječni oslonac. ***
Na vrh
emka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 07 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 82
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje emka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 07:36
Molim pomoć, naime počinjem sa sadnjom cvijeća i puno informacija nalazim na ovim stranicama. Čitam za kadifice (i masu drugog cvijeća) da je dobro otkidati uvele glavice radi bolje cvatnje, a na koji način onda (konkretno sa kadifice )skupiti sjeme, jel se možda sama rasijava?? Kupila sam ovih dana i ranunkulu valjda će uspjeti vani u vrtu.  Hvala i pozdrav.
Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Travanj 2011 u 08:02
Draga Emka......kadifice se same rasijavaju, a ako želiš prikupiti sjeme ostavi nekoliko cvjetova odispod koji se manje vide, a ne radi opterećenja biljke.
Kad skupljaš, ne treba mnogo jer kad je cvijet skroz suh svaka sjemenka će se primiti. Nastoj prikupiti sjeme od prvih cvjetova, po mogućnosti duplih, jer oni budu veći, rekli bi mi otoćani, kripniji !
Pozz.....nadam se da će uspjet, samo sve treba raditi sa ljubavlju a ne samo da cvijeće imaš, odnosno da mu se drugi dive......ovo je moje pravilo, nadam se da ga se i ti držiš.......
 
smile57
Na vrh
wizardica View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2011
Lokacija: od vamo...tamo
Status: Offline
Bodovi: 2140
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje wizardica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Svibanj 2011 u 14:51
WinkMoje najdraže vrtno cviječe, nezaobilazni starinski mirisni plavi jorgovan, neveni , božuri koje nažalost nemam , stare velike perunike, raznobojne cinije, , srdašce i sve te stare vrtne trajnice naših baka.To mi je nekako idilično i podsječa me na mladost.Heart
Lažna prijateljica: Zlo koje vam tapše po ramenu
Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2011 u 17:34
Još malo iz mog vrta trenutno u cvatu:
 
 
 
 
 
 
i moje  ružice
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 13:28
ikokar, lijepo ti je cvijeće, a zašto ne otvoriš svoju temu, vidim da imaš šta pokazati!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2011 u 14:07

smile141Dragi KROKAR,

prekrasno i malo reći sve miriše.
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Svibanj 2011 u 13:14
Uz prekrasne zdrave biljke, ja sam oduševljena tvojim prekrasnim slikama, boje su ti fantastične!!smile120
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
cvjećarka12 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 07 Ožujak 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 44
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvjećarka12 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 09:50
ikokar i za cvijeće i za fotografiju
Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2011 u 16:56
Fala na lijepim komentarima Embarrassed
 
 
Na vrh
Nena3110 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 18 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 98
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Nena3110 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2011 u 23:21
Prelepo cveće, zaista uživam u posmatranju.
http://nena3110.blogspot.com
Na vrh
moreno232 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moreno232 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 12:25
Na vrh
moreno232 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moreno232 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 12:27
molio bih vas za pomoć,trebao bih ime ovog cvijeta,ne razumijem se baš u cvijeće i sve šta ide uz to ali eto ako pomognete meni pomogli ste još nekomeSmile,hvala unaprijed

Na vrh
ikrokar View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 04 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ikrokar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 12:56
Moreno, ovo je predivno.....da nije neka vrsta surfinije, ali nisam do sada vidila ovu boju !?
Na vrh
moreno232 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moreno232 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 12:58
Originalno poslano od člana ikrokar ikrokar napisao:

Moreno, ovo je predivno.....da nije neka vrsta surfinije, ali nisam do sada vidila ovu boju !?


ne znam,stvarno znam jako malo o cvijeću,malo sam guglao i meni se učinila surfinija dosta slično ovome,samo mislim da su bili ljubičasti cvijetovi
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 12:59
Ovaj cvijet je zaista lijep.....
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
moreno232 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 20 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 9
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moreno232 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2011 u 13:06
dobio sam odgovor,Mimulus aurantiacu u indetifikaciji biljaka topic,hvala na pomoći svejedno
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3132333435 43>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.