Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Mari,5510 nudi-traži
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Mari,5510 nudi-traži

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2010 u 00:38
Dobro veće Mari,5510 !!!!
Pošalji, ako imaš još, meni malo sjemena sljeza. 
Ima mjesta pa neka raste !!!!smile79 
 
Moja mama ima turski karanfil pa ću pitati za sjeme !!Thumbs%20Up
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Srpanj 2010 u 18:00
Mari,ako imaš još onog rozog sa cevenom sredinom,ako ne nema veze.Ove druge imam.
Pokupila sam sjeme turskih karanfila pa ću ti ovih dana poslatiWink
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 09:04
lilie ako stignem ovaj tjedan budem poslala, onda idem malo na more ugrijati se i ...ma znaš šta se na moru radi
shasha pravi si pajdaš, ako mi opet pošalješ nešto morat ću te poljubit u
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Srpanj 2010 u 20:32
Lijepo se provedi na moru smile116  smile92.Okupaj se koji puta i za mene. 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 17:29
slijedeći tjedan šaljem svima kojima sam obećala sjeme sljezasmile78
a ako bude zrelo sjeme bijele dature, isto
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Listopad 2010 u 13:11
ako netko ima viška lukovica zumbula bilo koje boje, prosim usrdno
i druge lukovice proljetnog cvijeća, šafrani, tulipani..
osim toga još uvijek tražim biljku srce, možda je sad vrijema za sadnu s obzirom da je trajnica

imam sjemena sljeza, bijele dature i cosmosa, ako netko želi neka javi adresu na pp
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 12:28
samo lukovice zumbula prosim, još se mogu posaditsmile97
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 17:09
Mari, na koju biljku "srce" misliš?
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 22:18
ma ona trajnica, vrtna biljka, srdašce, rozo ne znam toćan naziv
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2010 u 23:05
Ahaaa, znam na koje srdašce misliš... Na žalost, nemam..
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 10:51
sjemenke asparagusa (crvene bobice) moliću fino..ako netko ima
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Studeni 2010 u 12:05
mari pošalji mi adresu, primjetila sam sićušni asparagus izniknuo u vrtu pa ću ti ga poslati, dok ne krenu zime kod nas, ne znam hoće li dočekati proljeće

Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2011 u 18:54
tražim: gliciniju, s korijenom
            biljku srdašce
            karanfile vrtne

nudim:  puzajuću kuriku pokrivač tla
             Kuriku (euonimus) zelenolisnu, običnu - reznice                                                  vrlo lako se primaju    u proljeće
             medvjeđi luk - lukovice
             narcise žuto bijele
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 09:14
Imam ti turske klinčiće ako njih tražiš. Je li medvjeđi luk ukrasni ili je to srijemuž?
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 13:42
Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Imam ti turske klinčiće ako njih tražiš. Je li medvjeđi luk ukrasni ili je to srijemuž?

to je više divlji, srijemuš - može bit nisam čula za taj naziv, inače cvate bijelim cvjetićim, s prvim proljetnim cvijećem
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 14:40
Originalno poslano od člana Mari,5510 Mari,5510 napisao:


Originalno poslano od člana gospina trava gospina trava napisao:

Imam ti turske klinčiće ako njih tražiš. Je li medvjeđi luk ukrasni ili je to srijemuž?
to je više divlji, srijemuš - može bit nisam čula za taj naziv, inače cvate bijelim cvjetićim, s prvim proljetnim cvijećem


ima miris po češnjaku? Ako je taj onda je lijekovit, pa bi molila lukovice. A klinčići?


Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 15:23
GT može sjeme t. klinčića,ali za to ima vremena, oni će tak i tak slijedeće godine cvasti ako se sad posiju
te lukovice bi morala iskopati po nahođenju gdje mislim da se nalaze u vrtu, a može ih se presaditi i poslije kad niknu listovi, da ima jak miris, moja kći je rekla kad ga je vidjela prošle god u vrtu kako je to medjveđi luk i da je ljekovit, ja ga prije nisam poznala
poslat ću ti kad uspijem izvaditPig
Na vrh
gospina trava View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 5954
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gospina trava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 16:20
Nije sila, i tak se još ne može saditi.
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 00:51
Mari medveđi luk je ljekovit i treba ga jesti sirovog na salatu za bolji imunitet. Može se pripremati i kao blitva. Ja ga berem u Gorskom Kotaru gdje ga ima jako puno, uz rijeke. Jedem ga (listovi ) dosta u rano proljeće dok je mlad i pomješam sa drugom salatom jer ima jaki miris.
Biljke koje tražiš pogledati ću da li štogod ima, možda glicinija, od koje imam i sjeme...WinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 01:18
jagoda hvala na javljanju
za medvjeđi luk sam čula da je ljekovit, smo što ja trenutno ne smijem nikakvo svježe povrće, ni običnu salatu zbog gastritisa, no možda se može u malim količinam pomiješati s krumpirom i sl.
-bilo bi mi drago za glicinju ako imašsmile72
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,217 sekundi.