Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Swap i natječaji
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - No.2 Proljetni swap 2010.
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


No.2 Proljetni swap 2010.

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
Korisnik
Poruka
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2010 u 21:16
Zapisana Thumbs%20Up
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 10:42
Evo sam se i ja osokolila prijavit
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 11:27
aloooooooooo "split i okolica", ajmo cirnite ovdjeCvijet.info FORUM: nima Splita do Splita..Wink
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 13:04
Maredelmare, zapisala sam Smile
Kaćo, kako je krenulo nisam baš sigurna. Počela sam se pripremat na to da se sama sramotim Tongue
Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:06
hehe ja napravila svoj objekt za razmjenu nije bas najbolje ispalo jer je proljece tema ali je ok budete vidli kad dode vrijeme razmijene
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:25
Linaaa, ak' si radila božićne kuglice, diskvalificirat ćemo te na licu mjesta! LOL
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
Linaaa View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 25 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 220
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Linaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2010 u 21:28
Pssst pa ne moraju svi odmah znat. :)))) hehe
nisam,ali sad si mi dala ideju hehe ak sad počnem radit kuglice mozda do Bozica zavrsim
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 00:06
Eto, na! Jel nas ovo neparan broj?
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 00:16
Nije neparan br. nego ovdje fale neke poruke. Cili dan i cilu večer nisam mogla na forum.Dorina se zadnja prijavila i još sam ja napisala neke stvari ovdje i Izzy također. Srića da sam sebi sve pisala u svoju malu bilježnicu tko se sve prijavio. Dorinu sam opet zapisala.
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 11:10
Dok se Admin ne javi i dok ne vidimo što je sa postovima, odgodit ćemo i natječaj za naj rad za mjesec ožujak jer nedostaje radova od zadnja 3 dana! Unhappy
More, sreća pa si bila ažurna i vodila swap listu na papiru inače...krc!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:31
Bez obzira na doba interneta i mobitela još uvik se pouzdajem u dobre stare papire i olovke.
Inače, maloprije sam došla doma. Izvlačenje je gotovo, snimljeno sve. Sad da se još video prebaci na blog... Tko nema strpljenja čekat, mogu stavit ovdje fotografije od izvlačenja. Sad je na vama... Da li ste strpljivi? Nemate strpljenja? Smile
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:34
Sekunda je prošla, dovoljno sam se strpila LOL
A koliko videu treba da se uploada na blog? Tongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:38
Po onome što mi je Izzy rekla oko uru vrimena. Confused
Sada polako sređujem fotografije.
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:39
Daj fotke! Filmić ćemo pogledati na blogu! Dugo mu treba da se učita, stvarno stvarno.... Unhappy
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:41
draga more, ubuduće molim da se suzdržiš "najava" o objavi izvlačenja
i da samo javiš kad se nešto već uploada, tj. kad je već objavljeno bez upita o nestrpljivosti LOL
i molim bez prvoaprilskih pošalica s nama znatiželjno-nestrpljivima Tongue
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:45
Ma samo me zanimalo što ćete reć. A baš sam bezobrazna Big%20smile 
Sad ću stavit slike.
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 14:56
Rose i ja smo obavile izvlačenje. Ona je promiješala kartice, a ja sam izvlačila. I nemojte odmah mislit da je ovo neka prvotravanjska šala Smile 
 
Dakle, parovi su:
 
1.   Dorina - Bartolino
2.   Frida - Kami
3.   Lluvia - Anastazija
4.   Anđelka - Slavica
5.   More - Kiki-ko
6.   Linaaa - Biljana
7.   Andora - Prila
8.   File - Mare-nostrum
9.   Sandrazg - Primavera
10. Maslačak - Maredelmare
11. Rose - Rosa2
12. Felina - Kaća
13. Tinajan - Antun
14. Proljeće -Monna
15. Izzy - Otok
 
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:01
smile126Jeeeeee! Bravo, bravo! Curke, super ste ovo namjesti....ovaaaaj, hoću reći izvukle! Svaka čast! Otočica je moj partner - već sam sve smislila! 
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:02
Zaboravila si dodati moj 007 ali razumije se da sam ja Antun, hvala pozdrav
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2010 u 15:02
Ajme, kak su se zanimljivo složili parovi, nevjerojatno Smile Fridaaa će biti moja kraljica, frida, frida, frida Cool
Bit će zabavno vidjeti sve razmjene parova na okupu kad dođe kraj mjeseca Thumbs%20Up
Ali ovo Rose - Rosa2 je za ne vjerovati LOL

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 14>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.