Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sjeme tropskih biljaka- preporuka dva web
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sjeme tropskih biljaka- preporuka dva web

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
Korisnik
Poruka
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 22:30
-
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 22:37
Moje zute napupale, steta sto dolaze hladni dani pa moraju u kucu.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2008 u 23:14
i moje, nikako dočekati više taj cvijetsmile207
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 08:13
Moje zue su cvjetale tri puta, a sada najvise imaju pupova, neki cvjetovi se poceli otvarati.
Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 08:58
Moja je isto žuta, sad cvjeta prvi put jer su je napadali svi mogući nametnici, jedva sam je spasila. 
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 09:16
Ne znam zbog cega ih napadaju usi.Meni to se desi preko zime ali ih prskam i vise se ne pojavljuju.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 13:38
Dalmax22 evo ja danas platila Estoncima preko Privredne banke, provizija 40 kn - mislim da to uopće nije puno. Naručila sam 21 vrstu sjemena, dobila sam račun 17 EU (u to su uključeni i putni troškovi). Nisam sigurna ni da bi jeftinije prošla da sam kod nas kupovala sjeme. E sad samo da to i dobijem (hehe). Javim svima daljnji razvoj događaja..
A što se tiče brugmansija i gusjenica- njih jednostavno moraš ručno odstranjivati, koliko god ti to odvratno bilo ( a je odvratno, tako su mekane i ljigave )- sve za ljubav trubica!
Preko KPR-a sam dobila sjeme na vrijeme, poslovni su ali nemaju neki izbor ( ili bar nemaju neku prezentaciju, nema slika).Uh narode muž će me se odreći zbog cvijeća i kompjutera...
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 13:59
-
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 14:20
auu, gusejnice, pa kod mene su jele biljke, pa sam saksije premjestila na drugo mjesto.Cudno je to bilo sto nisam mogla pronaci sta ih tako brsti ali sam uganjala.Istina rucno sam morala brati.One se zavuku u zemlju.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 14:25
Jesi naučila estonski? Pokušaj pitati i u Zagrebačkoj banci, možda su i povoljniji, premda je meni ova cifra od 40 kn sasvim prihvatljiva. (I u Privrednoj moraš imati devizni račun otvoren, a u "osnovu plaćanja" treba navesti "pomoć" ili "donacija".) Kad sam počela naručivati nisam znala gdje mi je limit, totalno cvjetno ludilo!
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2008 u 18:07
-
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 11:08
Dalmax22 možda smo mogle zajedno naručiti (kad sam već naručivala), da sam znala ranije pa natrpala tih žutih kobeja u košaru i već što ti treba. Lako bi se mi poslije raskusurale .
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2008 u 18:27
Nema problema. narcit cu i ja samo neka tebi dodje i bude u redu.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 10:25
Stiglo sjeme iz Estonije! Putovalo svega tjedan dana! Pokušavam staviti slike na photobuket ali ne ide, ne znam zašto.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 10:40
Ajde evo nestrpljivo cekamo
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 10:50
Ne znam zašto ne mogu staviti sliku na photobuket! Ne vjerujem da imam previše slika tamo, nije valjda da ima neki limit, a i vjerujem da bi mi rekli da sam prebukirala svoj album.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 11:31
Evo, uspjela sam. Stavit ću slike sjemena ovdje, a ako tu ne pripada sorry, ne znam gdje da stavim.


Ovo sitno bijelo je Clematis manschurica:







Pretpostavljam da ovo drugo cvijeće znate koje je. Sveukupno sam platila 17 EU Estoncima + 40 kn banci. Mislim da nije strašna cijena. Jedino mi je žao što sam naručivala onako stihijski a da nisam prvo sve pogledala dobro jer kasnije sam vidjela puno toga što mi se sviđa.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 11:40
E bas si me iznenadila sa narudzbom.Koji si vrag to narucivala kada to ima  dosta na forumu.Lupinuse sam ja imala sjeme i to vise boja.Ja bih narucivala nesto egzoticno sto ne mogu pronaci.smile155
drugi puta pitaj na forumu da ne bacas novac.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 11:53
-
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 12:00
Da, taj prvi je crveni suncokret visoki, 120 cm, i MM se taj najviše sviđa, kaže da ga nije nigdje vidio. Mi imamo žuti visoki. A ono "matrikarir" se i meni čini kao krizantema, ali piše da je jednogodišnja. Ne znam da li da je pokušam sad posijati?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2345>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.