Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj stan u cvjetnom odijelu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj stan u cvjetnom odijelu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 09:19
Rijetko dolazim u ovaj dio foruma, jer sam više "cvijetni fan" ali vidjevši jučer prilog o tebi morala sam te doći pohvaliti. A kako sam iz Rijeke naravno da sam vidla da si mi poznata, ali tek kad sam vidjela tm, shvatila sam da ustvari poznajem njega.
Nikad nemoj odustati - predivno je to što radiš, ako ti to nešto znači imaš punu podršku svih ljudi s ovog foruma, a nema nas malo.
Organiziramo rječke kavice, pa ako si zainteresirana dogovori se s mare-nostrum ona je uvijek s nama.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 10:57
Hvala na podršci vidimo se na prvoj kavi
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 11:05
Curke sve po redu da niti jednu ne izostavim da nija bli naše Mare(kao da mi ju je sam Bog jučer poslao) ne bi se usudila napisati da ću biti na TV sada mi je drago,svima se zahvaljujem na podršci .Malo smo zatalasali ustaljeni redosljed naših života i nadam se dobro se zabavile .HVALA VAM!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 11:23
Sve gledale a ja nisamCry, kasno sam vidjela da će biti...kada ima repriza? Ili možda link postaviti za youtube ako ima snimljeno, baš mi je žao što sam to propustila!
U svakom slučaju čestitke, vjerujem da je bilo dobro jer sve su tete oduševljene...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 11:45

mima znaš kako kažu......nikad ne znaš zašto je nešto dobro......pa tako i naš kava......tko zna zašto je bila baš jučer.....

ali bilo je sasvim normalno da obavjestim sve na forumu......ne događa se baš svaki dan da je netko od nas na tv........
odlično ti stoji onaj plavi radni manitlWink..........vidimo se sutra na kavi.....ako ne zapada snijeg do koljena....
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 12:31
Ha,ha...uvest ću modnu liniju PLAVi MANTIL za sve hobistice koje drže do sebe...javi mi samo u koliko je sati kava
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2010 u 16:30
Mima Ti si naša tv-super zvijezda!
Jako lijepa reportaža. Cijela familija ju je gledala i svi su te hvalili za Tvoje lijepe radove. Samo naprijed.
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 02:15
Još ću se  po stare dane uobraziti,a od mojih riječanki očekivati da mi stave crveni tepih kad idemo na kavicu .Ne mogu nikako zaspati pa sam odličila sada u miru sve malo još pogledati i pročitati .Sve ovo mi je jedno super iskustvo,i nisam ni slutila da ću to sve moći podijeliti sa svima vama dragim nepoznatim dobronamjernim ,talentiranim novim prijateljicama.Starha Starha
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 02:47
Felina,sada mi se upalila žaruljica,jer ja sam jučer od uzbuđenja zaboravila na papirić gdje sam napisla  to što sam napisala ,ovaj konjić u pokretu  ....odmah mi je sinulo,pregledala sam tvoju galeriju ,zadnji su ti radovi tako lijepi ,nježni,topli  upravo onakvi kakvima sam jučer u živo i tebe doživjela.Dragu i milu mladu osobu.(poseban pozdrav ljubiteljici dobre knjige,Meni je knjiga još uvijek ,a mislim da će tako i ostati na prvom mjestu .Kao hrana.smile62Davno sam imala jednu nastavnicu koja je uvijek govorila da je važno čitati bilo što i bilo gdje nego  ne čitati ništa!!!?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 14:36
smile213Bravooo mimaaaa! Gledala  sam prilog na TV-u, bio je fantastičan!!!!!!!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 16:20
jako lijepo i moram priznati vrlo hrabro,ja sam nekako još uvjek "kukavica" da uzmem dio namještaja i udahnem mu osobnost
Na vrh
Felina View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Felina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 17:31
Baš si me nasmijala i razdragala. Nadam se da se uskoro vidimo na nekoj kavici.smile142
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 17:39
mima dobro nam došla! žao mi je sto sam propustila reportazu....

radovi su prekrasni,neznam sto bih izvojila od ove divote,sve je jako ljepo,jednostavno,romantično,da neduljim   
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2010 u 21:03
...budući da Globalno sijelo rijetko propuštam, odmah sam skužila da je na tv-u naša nova teta salveta... škicnula sam neki dan tvoju galeriju ali zbog stiske s vremenom nisam stigla prokomentirati, pa nadoknadjujem... prije svega dobrodošlica i od mene  ...prekrasno si uredila stan, jako lijepo radiš, ali mene osobno najviše fasciniraju zavjese i uopće mi nije jasno kako si i njih uspjela dekupažirati... svaka čast i na radovima i na dostojnoj prezentaciji u GS... Bravo%20!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Veljača 2010 u 10:00
Monna 1,Rose,Primavera  hvala vam na čestitkama .Felina već mi miriši ona naša kavica .Ančice,uzmi za početak neku staru stolicu,tako sam ja počela.Ne boj se brus papira ima a i farbe.Tkanine se dekupažiraju sa lijepilom za meku podlogu.Uzmi staru pamučnu bijelu plahtu,neku čipku ,salvete po izboru.Malo strpljenja osnove znanja šivanja  staru peglu i to je to.Sve što sam do sada napravila su reciklirane stare stvari koje su tu negdje uvijek kraj mene.Nadam se da sam se svima zahvalila,i da nisam nikog izostavila.Slijede slike ....čim bude malo vremenaSmileSmileSmileSmile 
Na vrh
Biljana 59 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 922
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Biljana 59 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Veljača 2010 u 12:45
Draga prijateljice, nasi uzajamni komentari su suvisni, nas dvije to radimo uzivo, evo ti malo coveculjaka smile73smile169
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 17:08







Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 17:14



Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 17:24
AU bila si stvarno vrlo zauzeta ovih dana!Bravo majstorice!Clap
Na vrh
mima051 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 325
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mima051 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Veljača 2010 u 17:39
ovo je za sada moje kapitalno djelo , komentirajte.......čujemo se kasnije ...tema se provlači kroz cijeli prostor isto cvijeće ne mogu si pomoć kada mi jednog dana dosadi sve ošmirglam i sv e nanovo ...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456 16>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.