Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moje pocetke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moje pocetke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
Korisnik
Poruka
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 08:38
Tanjur i slika s nružama,jako lijepo!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gerberi1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 588
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gerberi1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Ožujak 2011 u 22:30
slika mi je prelijepa....ostalo mi se takodje svidja.......ma sve mi je lijepo......Thumbs%20Up
"ako Ti predstavljas raj,hoces li me povesti tamo"
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 09:22
hvala tete salvete, eto jedan brzinski rad na plasticnoj kutiici, koja rađena za cuvanje vegete)))i nasledili smo jedne jako udobne i fine cipelice, ali na zalost bili su dosta ostecene, pa smo resili malo da njih uljudimo

Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 09:32
cipelice su preslatkeHeart
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
maredelmare View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 1310
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maredelmare Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 15:37
Svaka čast tegli, al ja uvijek padnem na otkačeno uređene cipelice ...nekako su baš vesele.
Padalo mi je na pamet da probam i ja to na nekim cipelama ili sandalama, ali nikad nisam načistu-da li ispuca boja na njima?
Dok se hoda, one se savijaju na nekim mjestima, pa me to interesira- koliko je postojana boja u tom slučaju, i koje lakove koristiš za zaštitu?
Tako bih rado probala jer sam cijelu zimu tražila crvene salonke, ali nisam uspjela naći s visinom pete koma meni odgovara...tako bih rado neke zacrvenila , al ne znam koliko će se to držat na njima
Pusti ko listak neka te mota taj ludi polet, vihor lud. Leti ko lišće što vir ga vije, za let si dušo stvorena.

Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 15:45
I meni su cipelice premedene!
MdM - moje iskustvo s bojanjem klompi je slijedeće: na pregibima lak zaista malo popuca ali mene osobno to ne smeta jer su klompe bile u očajnom stanju. I ovako ispucane su bolje nego što su bile..... Za cipele ne bih preporučila ovu tehniku, možda postoji neka boja i lak za kožu.....
Na vrh
ElzaBuba View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 19 Kolovoz 2009
Status: Offline
Bodovi: 576
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ElzaBuba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Ožujak 2011 u 18:27
Cipelice savršene!!
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 17:30
jani cipelici su bili stvarno total unostene, za jednu sezonu koliko moze da nose, mislim da ce sve izdrzati, nadam se, a i da nece nije velika steta, bolji su u svakom slucaju od onog izgleda koje smo nasledili, steta sto nisam se setila da slikam kakve su bili
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 17:31
Originalno poslano od člana ElzaBuba ElzaBuba napisao:

Cipelice savršene!!

hvala
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2011 u 20:26
Tatjana - ista situacija je bila i s mojim klompama, prema tome, koliko traje da traje bolje je nego što je bilo, a tvoje cipelice su sada preslatkeThumbs%20Up
Na vrh
aleksandra m View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 45
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje aleksandra m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2011 u 08:11
Cipelice su kao bombona...ma svi radovi su predobri.
http://aleks-pogledkrozmojuprizmu.blogspot.com/
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 11:36
Originalno poslano od člana jani jani napisao:

Tatjana - ista situacija je bila i s mojim klompama, prema tome, koliko traje da traje bolje je nego što je bilo, a tvoje cipelice su sada preslatke[IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley20.gif" height="17" width="23" align="absmiddle" alt="Thumbs%20Up" />

hihi i ja isto kazem,bolje potraju nego da se bace pogotovo decja obuca..ode zacas
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 11:39
Originalno poslano od člana aleksandra m aleksandra m napisao:

Cipelice su kao bombona...ma svi radovi su predobri. [IMG]smileys/smiley20.gif" align="middle" />

hvala, uzivam u radu, nazalost imam malo vremena ali...sticicu ja sve ,sad sam u preradi te stola za terasu,koj isto bio za bacanje, evo muz trazi i drugi da sredim, makar i nov ali..to su one plasticne stolove za terasu,koje cim malo se koriste odmah nelice na nista, a i stoljnake za mene problem, pse mi sve srede ako zaboravim da unesem, tako da bolje da sredim, prelakiram i eto..samo obrisem krpicom i super, isto cu i stolice koje nelice na nista da sredim
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 23:24
maloprije sam gledala jedne preslatke dječije čizmice a sad ovdje kod tebe cipelice-predivno si to odradila,preslatke su!!oborile su me s nogu,prepredobro a i ostali radovi su lijepi ali su mi one zasjenile sve drugo!
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2011 u 09:01
Cipelice-zakon
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2011 u 08:34
Tatjana bg iako kažeš da si početnik radovi su ti super koliko ja mogu ocijeniti kao teški početnik, i zaboravih ti zahvaliti na savjetima na koje mi uvik odgovoriš, hvaaaala.Hug
Na vrh
altea View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 04 Travanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 14
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje altea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 09:39
zašto ja ne mogu vidjeti slike radova o kojima govorite
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Svibanj 2011 u 09:48
Kako ne možeš, ako si prijavljena na forum, a vidim da jesi, samo moraš listati stranice od svakog koga želiš pogledati, a sve ti se to nalazi u dekupaž radovima
Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 22:24
Tatjana, prvo da pohvalim tvoje radove i da ti kazem da ja imam jednog prelepog nemackog ovcara (to sam ti rekla zato sto vidim da i ti volis pse).
Imam jednu molbu,na sajtu sam videla da rade cracle sa zelatinom.Evo ja ti saljem link a ti ako hoces prevedi nam verujem da ce mnoge zanimati.prevod mozes staviti i u temu zamjenski materijali jer tamo se vec pisalo o crakle sa drvofiksom.
pozdrav
Na vrh
lilana View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2010
Lokacija: Yemen
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2011 u 22:26
uf zaboravih link evo ga
www.liveinternet.ru/users/3374699/rubric/1463580
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 23456>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.