Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - black - moj vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


black - moj vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
Korisnik
Poruka
Tea View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 20 Prosinac 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 3658
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 12:30
Pohvale za bunare smile141 super idejaWink
Hodaj pokraj mene i samo budi moj prijatelj
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 14:48
Originalno poslano od člana black black napisao:

Mislim da sam taj vidjela kod Opsjene ,,, baš sam jučer prošetala kroz njen vrt i jako mi je lijepi !
Hvala , super ste mi !
 
Da, točno je da je Opsjenin. Nisam napisala, ispričavam se.Embarrassed
 
Trudila sam se da zamislim tvoju kućicu sa nekim bunarom koji će biti dekorativan i funkcionlan. Na svaki od ovoga možeš staviti na polovicu pumpu, možeš ostaviti krović ili ga skinuti, po želji. Čak i da nije pravi bunar može ga se improvizirati ako dvorište to trpi, krasan je to ukras.
Bitno je da ga uklopiš u fasadu kuće i ostalu okućnicu, sve ovisi što želiš. Drago mi je da ti se sviđaju, eto malo sam si dala truda da ti pomognem i uljepšam dan, i ne samo tebi već i nama Wink 
Nisam ni sama znala da se oni i  gotovi mogu kupiti,a čini mi se nije teško ni izraditi a ni skupo. Ma super, naučila sam i sama nešto novo  i uživala Tongue
 
 
Rijeka

Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2011 u 20:22
smile57DOBRODOŠLICA!!!
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 17:16
Mira K hvala na idejama,već sam se zagrijala za jedan takav  u mom vrtu,eto posla za MM.a što se tiče erika one barem kod mene nisu prezimile,stavljala sam ih dva puta dok nisam pročitala da ne podnosi minuse,ali zato vrijesak podnosi i predivno izgleda  kad je snijeg a on u cvatu
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 17:31
Ma ni ja nisam baš vjerovala kad mi je trgovkinja rekla da bez problema prezimljuju , a ja ih pipnem a one već sad nekako suhe i osipaju se ,,, i još su snižene ,,,, pa zar bi bile snižene ako im je sad sezona ?
Al nema veze , nisu bile skupe a barem nek sad kratko uživam u njima kad nema ništa pametnije !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
black View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2011
Status: Offline
Bodovi: 61
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje black Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Studeni 2011 u 17:36
Danas sam još malo pripremala teren za posaditi biljkice okolo bunara , pošto za sada ne mislim zidati ništa oko njega ,,, posadila sam neke lukovice koje cvjetaju rano u proljeće , neke Anemone i neke kao male , male plave Perunikice , skroz niske - piše do 15 cm visine ,,,
Nema nekog izbora ni po trgovinama , tako da ću se morati strpiti do proljeća !
Još ću prekopavati i pripremati druge djelove dvorišta !
Uslikat ću vam poslije da vidite kako je golo i neuredno !
Onaj tko se ne usudi dirati trnje - neka nikad ruža ne poželi !
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 234
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,154 sekundi.