Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moj mali gradski vrt - 2
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moj mali gradski vrt - 2

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 78>
Korisnik
Poruka
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 12:55

Na neki način bi mogli za područje ovog dijela Balkana imati kao vodilju misao koju je izrekao Martin Luther King u jednom od najpoznatijih govora svih vremena: "I Have a Dream".




Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 12:56
I ovaj šatirani amarilis je jako,jako lijep, i ja sam nedavno kupila svoj privi amarilček pa nestrpljivo čekam kad će procvasti.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 19:08
Potpuno se slazem sa mimar,
i isto tako razmisljam,
a njena misao da "ovde ima nesto vise od lepog cveca"
vrlo brzo sam osetila iako sam vrlo kratko na ovom forumu!
Tija, stvarno si posebna,kao i macak Mikica a ne smem zaboraviti ni
glavnog fotografa kojipravi neverovatne fotografije tvog vrta...
fotografije sve kao razglednice...smile79
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 19:13
"I Have a Dream"
Cimi ne trebamo biti u istom loncu, ali glave na neki način bi mogli staviti skupa, nije Balkanski poluotok toliko ružan a ni loš, loši su pojedinci. Ja zbilja nisam ni sanjala da ću jednom za mojim stolom imati Slovence, Srbe i Hrvate (bilo je i lijevih i desnih) i da će svi govoriti svojim jezikom a opet se savršeno razumijeti. I na kraju su svi rekli da su se toliko dobro zabavili da to vrijedi ponoviti, tako da ove godine radim na tome...nadam se da ću i uspijeti Wink.
 
"I Have a Dream" je kod mene "I Have a Wish" (ja imam želju.....vele moji doma da sam inače vrlo skromna i čisto nezahtjevna cura i da onda dok nešto konačno poželim samo za sebe da se to onda mi mora ispuniti).
 
 
Anaida ako si slijedila upute onda uspijeh mora doći.
 
 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 21:47
Ova je prepiska iznad mojih skromnih mogučnosti................
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:08
Olja hvala....jednom mi je već neko rekao da sam "posebna cvečka" .... pohvale fotografu ću prenjeti.
 
Sarajko samo ti "lagano" piši Wink.
 
E ovak već sat vremena biram pjesmu koju bih vam poklonila onak za dušu, i kako na tom našem Tv-u nema baš pretjerano ništa, gledam/slušam muzičke kanale na MAX-u . I onda sam čula....Pjesmu "THE MAN THAT I LOVE" ili po naški "Čovjek kojeg volim" je obradila Meri Cetinić tako da riječi imate na hrvatskom, a "ton" vam je u interpretaciji Kate Bush & Larry Adlera. Uživajte ja jesam u engleskoj verziji na Tv-u.
 

Jednom u život moj

Doći će on

Prepoznati ću ja

Njegov korak lak

I kad mi ruku da

Učinit' ću sve

Da ostane.

 

Promijenit će moj svijet

Njegov osmijeh blag

I znat' ću da je on

Taj, kog volim ja

I nijedno od nas

Ne treba reći

Ni jednu riječ.

 

Možda to će biti petak, možda srijeda

Ili neki drugi dan,

Al' znam, susresti ću njega

I ostvarit će se moj san.

 

Sagradit' ćemo dom

Samo za nas

Ti nikud nećeš poć

neću ni ja,

A dotad snivam tek

O čovjeku tom

Kog volim ja.

 
 

 
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2011 u 22:54
Prekrasna pjesma za laku noć,hvala draga, zaista je lijepo maštat a i sanjat  lijepe stvari u ovoj ne tako lijepoj svakodnevnicismile80
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 19:40
Sarajko treba znati kako si tu istu stvarnost uljepšati, da li maštanjem ili snovima. Mada zadnje vrijeme ne sanjam skoro pa ništa, valjda sam preumorna. Maštanje je opet nešto vrlo zgodno, tako se iz jedne čiste maštarije rodio pravi pravcati posjet drage Mimar meni. Toliko smo obje maštale da se jednostavno moralo ostvariti.......moram paziti o čemu sve maštam jer postoji velika mogućnost i da mi se ostvari, a mada to i nije tako loše.
Ovaj vikend sam preromantično raspoložena, a sve je počelo u petak s filmom "Ponos i predrasude" snimljenog po knjizi Jane Austen....mogla bih živjetu u to doba. Zapravo sviđa mi se način "osvajanja" i to je doba valjda kad su se pisala najljepša ljubavna pisma. Kad ste zadnji put dobili ljubavno pismo? Dobro u današnje doba bi e-mail mogao zamijeniti papir, pa onda pitanje kad ste zadnji put dobili ljubavni e-mail? Forvarduše se ne računaju pod to.
 
U vrtu ništa novog.....da se barem ovo toplo vrijeme zadrži čim dulje....jedva čekam proljeće......a vi???
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2011 u 20:19
Tija raznezila si me i skoro rasplakala

kad sam zadnji put dobila ljubavno pismo?davne 80 i neke...jos ih cuvam...a ljubavni e-mail skoro,al ije to to.

i naravno jedva cekam laste u mom dvoristu

Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 08:32
smile55
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2011 u 11:23
Gioiaa i ja čuvam svoja i onda u nekim "ludim" trenucima si ih pročitam, a zbilja pravo ljubavno "pisamce" nisam dobila već dugo, dugo, predugo. U današnje doba se zaboravlja koliko su riječi moćne, zapravo moćnije od dijela. Samo primjer, zašto pucaju brakovi? Radi manjka komunikacije, a onda se nađe netko treći koji ima uvijek vremena saslušati i .......
 
  
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 13:51
Baka Bea PP je pun, metlu u ruke!!
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 14:08
Ja ću ovaj mali gradski vrt u sebi nazvati: vrt velikog prijateljstva!Big%20smile
Iako je cijeli naš forum prožet tim plemenitim mislima i osjećajima, ovdje se to nekako iskristaliziralo i riječima!Big%20smileA očito i djelima....Big%20smile
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 15:57
Hvala Bakić! Trudim se svim mojim moćima da se ljudi osjećaju ugodno u mojoj temici, bilo oni koji tu ostave neki trag, bilo oni koji me samo čitaju i gledaju pa čak i slušaju.
i zato svima smile78a ako je kome ovo moje piskaranje pomoglo u bilo čemu moje je zadovoljstvo veliko.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 18:06
Tvoje je piskaranje lijepo čitati,a i slikice gledatiTongue
Na vrh
Anastazija_ View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
1. Najljepši vrt - Proljeće 2014

Pridružen: 09 Lipanj 2010
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 6004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anastazija_ Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Veljača 2011 u 21:32
Samo nastavi tako i dalje ! Clap
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 09:57
draga Tija uvijek pregledam ali ne ostavim trag danas ostavljamsmile78< id="gwProxy" ="">< ="if(of(jsCall)==''){jsCall();}else{setTimeout('jsCall()',500);}" id="jsProxy" ="">
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 13:37
Misli da sam pročitala da ti je kukurjek procvao,a gdje je slika?Tongue
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:09
Hvala djevojke, piskaram ondak i dalje.
 
Mali kaktus brza si, bude fotka danas......jučer sam biljčicu zvanu Tija trebala poslikati za putovnicu, pa dok sam došla domeka već je bio mrak.
Na vrh
macak View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 841
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje macak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2011 u 14:36
Slikice ful profeionalne. A mica kao da pita: kaj sad trebate?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4041424344 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.