Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ručni radovi i Izrada nakita
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Primavera galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Primavera galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 41424344>
Korisnik
Poruka
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 15:49
...hvala ti od sveg srca draga Anaida smile82
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:56
Ah što da kažem , nemam riječi.Samo da znaš da ništa od onog nisam morala rastavljati pa te može prestati boljeti srce...
ja nosila i ništa se nije desilo.....
Na vrh
Čarapice View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 20 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 135
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Čarapice Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 20:57
Maline su toliko soočne ponekad bi zaboravila da su umjetne..........
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 23:33
Predivno!smile141smile94
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
gaja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 10 Svibanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 26
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Rujan 2010 u 11:37
nadovezujem se na sve prethodne postove...divnosmile120
Na vrh
sunceeee View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Kolovoz 2010
Lokacija: Hrv. zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1634
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sunceeee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Rujan 2010 u 22:47
Pozdrav! Ovo zadnje zeleno mi je predivno, kad to sve stigneš napraviti.... Da li je to jako komplicirano i koliko novaca.....Big%20smile
Nemoj da te život inpresionira, inpresioniraj ti njega!   Život je san - učini ga stvarnim! (Majka Tereza)
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Rujan 2010 u 18:17
uvijek rado pocurim u tvoju lijepu galeriju...divni radovi...majstorica si nema sta.smile120
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 16:16
Originalno poslano od člana Čarapice Čarapice napisao:

Ah što da kažem , nemam riječi.Samo da znaš da ništa od onog nisam morala rastavljati pa te može prestati boljeti srce...
ja nosila i ništa se nije desilo.....
 
 
...to te ja pitam Embarrassed ....baš mi je drago i nosi ih sa srećom, hvalaaaaa ti puno draga Čarapice!!!
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 16:18
..drage Lilie, Gaja, hvala vam puno na komplimentima smile79 
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 16:24
Originalno poslano od člana sunceeee sunceeee napisao:

Pozdrav! Ovo zadnje zeleno mi je predivno, kad to sve stigneš napraviti.... Da li je to jako komplicirano i koliko novaca.....Big%20smile
 
...pozdrav i tebi toplo Sunceeee Smile i hvala na komplimentima... vremena imam napretek, ostala sam bez posla ima već deveta godina, a u mojoj se dobi ne dobiva tako lako novi posao pa sam odlučila ne očajavati nego energiju pretvoriti u nešto korisno i lijepo... i tako je počela moja aktivna ljubav s kreativnim izražavanjem, ostalo je povijest LOL
 
...konkretno, ovi posljednji zelenkasti radovi nisu uopće komplicirani, ali se ipak mora znati nešto o polimernoj glini i imati osnovni materijal i alat... no, sve se dade naučiti i ja sam potpuno neiskusna na tom polju sve naučila sama što iz literature što s interneta...a novaca, treba nešto... ne znam jel' misliš na uloženi novac ili na cijenu gotovih komada... ako te nešto posebno zanima javi se u privatnoj poruci... još jednom, puuuuno ti hvala smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Rujan 2010 u 17:11
Originalno poslano od člana sarita banana sarita banana napisao:

uvijek rado pocurim u tvoju lijepu galeriju...divni radovi...majstorica si nema sta.smile120
 
 
 
...Embarrassed hvalaaaa od srca draga Sarita na ovako krasnom komentaru smile78
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2010 u 14:08
Draga primavera, evo me malo i kod tebe. Morala sam se puuuno vratiti unatrag i osim tvojih prekrasnih radova, nešto drugo me također oduševilo.
 
Nisam još primjetila da se cvijetni dio ovog foruma toliko angažirao u komentiranju decoupagea kao kod tebe, što me jaaako veseli.
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Prosinac 2010 u 01:41
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Draga primavera, evo me malo i kod tebe. Morala sam se puuuno vratiti unatrag i osim tvojih prekrasnih radova, nešto drugo me također oduševilo.
 
Nisam još primjetila da se cvijetni dio ovog foruma toliko angažirao u komentiranju decoupagea kao kod tebe, što me jaaako veseli.


...Proljećkica moja draga, evo prošlo je puno vremena od mog zadnjeg aktivnog boravka ovdje...žao mi je što mi okolnosti ne dopuštaju češće kontakte, no bolje ikad nego nikad Wink  ...hvala ti puno, puno na prekrasnim riječima i na vremenu kojeg si utrošila pregledavajući moje stranice smile67
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 23:40
...ostala sam dužna staviti svoje swap radove iz zadnje jesenske razmjene, pa evo vraćam dug Wink ....staklena okrugla posuda koju sam pretvorila u svijećnjak i "obukla" ju u polimernu glinu, a teksturu lista dobila sam utiskivanjem pravog lijepog lista s izraženim žilama u podlogu od polimerne gline... prethodno sam cijelu posudu namazala obojenom tekućom polimernom glinom (Kato PolyClay), kratko učvrstila u pećnici na 110°C i kad se ohladilo aplicirala sam listove koje sam po rubovima izrezala iz podloge polimerne gline, ponovo pekla, ovog puta nešto duže na istoj temperaturi i na kraju patinirala smedjom uljanom bojom i zericom bitumena, te rub ukrasila zlatnom konturnom bojom...da bi svijećnjak u komadu došao do Lluvie, moje swap partnerice, uredila sam i odgovarajuću ambalažu, jednu zgodnu okruglu kutiju, s malo jesenjeg lišća sa salveta i odgovarajućim bojama...






...i sve zajedno...


moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Prosinac 2010 u 23:50
...uz ovaj svijećnjak i motiv lista koji mi se učinio jako zgodnim za primjenu na nakitu, napravila sam i mali bonus za dragu Lluviju, koja me je nesebično darivala prekrasnom dekupažiranom kutijom, prepunom finih domaćih čajeva u self-made vrećicama i divnom, neopisivo divnom ukrasnom vrećicom od organze, perlica i materijala kojima i ne znam imena, ali su očaravajući...broš u obliku jesenjeg lista nazvan Lluvia...




moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 01:27
...sigurno ste mislili da sam izumrla smile198no evo mene opet...dosta sam radila, ali nikako da stignem staviti slikice, pratim vas izdaleka i potiho koliko mi vrijeme dopušta i vidim da ste mi svi vrijedni i kreativni....

...najprije malo nakita kojeg već dugo nisam stavljala...za one koji su novi i nisu upoznati s mojim radom, nakit koji prezentiram sama dizajniram i izrađujem od polimerne gline (Fimo, Premo, Sculpey)

...jedan swap komplet na temu Afrike...



...delfinić u obliku privjeska po želji jedne mame čija kćer živi u dalekoj Americi....




...jednostavna narukvica od staklenih perli i nekoliko ručno radjenih od polimerne gline, u bojama Božića...




...zveckalica na temu bakini kolači...već dugo sam planirala nešto slično napraviti, u svijetu jako puno ljudi radi replike kolačića svih vrsta, ali baš tipične kolače koji zatrpaju svaki naš blagdanski stol nisam do sada uočila...i eto tako, nastali su kolačići od polimerne gline, vrlo zgodni baš za narukvice koje zveckaju...

  

...i naušnice na istu temu...




....jedne neobične naušnice rađene takodjer od polimerne gline u tehnici mokume gane, uz dodatak malo bakrene žice i perlica...




...jedna moja stara ogrlica koja mi je uvijek djelovala nedovršeno, pa sam ju "dovršila" dodajući joj ovo zgodno metalno srce...tirkizi su, kao što već slutite, čisti lažnjaci od polimerne gline Wink




...i na kraju dva poklona za meni drage osobe, jednu obožavateljicu maca i drugu veliku poklonicu Klimta....i jedan i drugi privjesak su od polimerne gline, a mace su još na kraju presvučene duplim premazom epoksidne smole...





...za danas toliko, možda i previše...pozdrav svima...
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 07:36
Primavierice, ovi kolačeki su ti divni, divni!!!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 14:53
eeej!
nema te dugo, ali znala sam ja da si živa i radišna!
da... ovi tvoji kolačići iako sam ih vidjela i uživo na onom festivalu u SC i dalje mi izgledaju nestvarno.
dajte ljudi pogledajte tu orehnjaču - to tijesto "diše"smile94 pa to treba znati napraviti i od brašna, ali od polimerne gline.... e pa to je već umjetnost.


Na vrh
sandrazg View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Studeni 2009
Status: Offline
Bodovi: 192
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sandrazg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2011 u 18:43
draga primavera što reći osim svaka čast! ovi kolačići su me ostavili bez teksta
http://sandra-pahuljica.blog.hr/
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 09:19

Kao i uvijek tvoji radovi su lijepi i originalni!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 41424344>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.