Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 159>
Korisnik
Poruka
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2009 u 21:27
Snijeg i prekrasni prizori, palma pod snijegom je super Clap
život je more
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2009 u 23:30
Baš prekrasna zimska idilasmilie_wet_080.gif
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 01:13
smile91
Originalno poslano od člana lana2 lana2 napisao:

jagoda i kod tebe zimski ogrtač zaogrnuo biljke, nadam se da im neće nauditi.

Ardisia je prekrasna (baš sam danas obilazila oko nje u konzumu), a i ostale "crvene" biljčice.

Sad već dobro moram paziti tko je na kojoj slici, sve više avatara s blagdanskim ozračjem, baš je super.Tongue
Nema me već tjedan dana u mom dvorištu.Bili blagdani pa je bilo raznih drugih obaveza...Danas nakon "naše Riječke kave"eto me tu da odgovorim na komentare....Lana moja, sreća da naš snijeg nije dugo trajao, samo 3 dana i da nije bilo prehladno(do -6 ).Biljke su ostale uglavnom dobro, ali ima i onih koje su se smrzle....Najosjetljivije sam spremila,kamelije podnose hladnoću, a za ostale vidijeti ćemo u proljeće...Sviđa ti se adrisia,tako se i meni svidjela jer je jako dekorativna...Kad sam je našla na akciji u MBM-u morala sam je kupiti...Hvala ti na obilasku i pohvalama
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 01:27
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Jagoda - kod tebe se bar naziru biljkice pos snijegom! Kod mene (Međimurje) je jutros -18 i sve je bijelo, bijelo, bijelo.......
Anaida hvala ti na posjeti mom snježnom dvorištu.Kod tebe kažeš sve je bilo bijelo i nije se naziralo ništa od biljaka....Lijepo je to, ali je bila preniska temperatura, pa  se vjerovatno sve smrzne...Šteta jer sigurno ti je nešto ostalo vani i smrzlo se...Sreća da to nije dugo trajalo,ali zima je tek počela i tko zna što nas još čeka...Kod nas je snijeg čudo prirode i onda smo svi zatečeni....smile167
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 01:37
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Znala sam da slijedi još slika, prekrasne su biljke pod snijegom. Moje su aloje sve vani - što će biti nemam pojma. Ali ipak je od svega najljepša kamelija.

Imaš pravo Triša da su biljke pod snijegom prekrasne.Kamelija je stvarno najljepša jer ona se neće smrznuti i podnosi hladnoću, ali preko -10 je upitno.Kod nas temperatura nije bila do te granice, pa nismo trebale strahovati...Međutim neke druge biljke vidijeti ćemo tek u proljeće...Moje kao i tvoje aloe isto su vani,nekako su mekane,možda ipak dođu k sebi....smile66
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 01:49
Originalno poslano od člana hoya hoya napisao:

Super su ti ove sniježne sličice. Čini mi se da je kod tebe bio i deblji pokrivač nego kod nas.
Malo mi je žao biljčica poput aloje. Moja je sva omlitavila. 
Hoya draga hvala ti na komplimentu za sličice.Ne vjerujem da je bilo više snijega kod nas,možda tako samo izgleda ....Bilo ga je oko 16cm. Aloja je i moja kako ti kažeš omlitavila,ali možda se i oporavi....smile145
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 01:54
Originalno poslano od člana Retriver Sara Retriver Sara napisao:

Draga Jagoda, kako čarobna bjelina zimske idile. Vrckavi ružmarini vire ispod snijega svojim tananim grančicama, očaravajuće zimske trešnjice ,lijepa ledena kamelija, da ne nabrajam dalje...
Sve kristalno i blistavo bijelo,prekrasno.
Lijepi pozdravsmile66
Sara hvala ti na pohvalama za moju zimsku idilu.Kako je kod nas snijeg rjedak gost, onda je to bila posebna prilika za fotkanje svakog detalja da to sve ostane zabilježeno...smile167
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 02:01
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Čekala sam ja tvoj vrt pod snijegom!Clap
Imaš oko i fotić za deset a ne za pet!Thumbs%20Up
Baka draga hvala ti na strpljenju i na komplimentu.....Dočekala si moj vrt pod snijegom, jer sam se stvarno potrudila da snimim sve zanimljive detalje...Znaš i sama da to možemo snimiti svakih 5-10 godina, kad snijeg svrati u naše krajeve....smile65
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 02:10
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Prekrasne su snježne fotke! Ja se toplo nadam da neće štetiti tvojim krasnim biljkama! smile78
Flavia draga,hvala ti na komplimentu za moje snježne fotke. Kako sam već u ranijim postovima napisala,snijeg je naš rijedak gost,pa je to onda prilika za zanimljive fotke za uspomenu i dugo sjećanje....Neke moje  biljke
su se i smrzle, ali one najvažnije su ostale žive i zdrave... 
smile112
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 02:18
Drage moje STEFKAJA, OTOK, NIHO, LANTANA i SMRCKO hvala vam na obilasku moje snježne idile...Bila je stvarno idila za pamćenje, zato sam i tako temeljito bilježila detalje...Nadam se da smo nekoliko godina lišeni te idile,ali nikad se ne zna,možda se varam....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 02:34

Na jučerašnjoj kavi Mare je pričala kako je izradila slideshow...Ja sam iz znatiželje išla pokušati napraviti isto to...Napravila sam dva. Kako mi je uspjelo ocjenite sami...Prvi uradak je Snijeg u Rijeci.Možda će biti i dosadno, jer to su slike koje su već pokazane,ali ovako je sve u komadu pa je možda ipak zanimljivo...Za razgledavanje samo treba kliknuti na bor...

.
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 02:41
Evo i drugog slideshow-a,a to je Božić 2009.Dakle samo kliknuti na sliku...
sutra je novi dan
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 07:54

Jagoda, s oba isto. Otvore mi se "prozori" i vrti se connection al' nema slika.Confused

Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 18:09
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Jagoda, s oba isto. Otvore mi se "prozori" i vrti se connection al' nema slika.Confused

Baka draga, moraš malo pričekati i onda se počnu slike,odnosno počinje slideshow...Pokušaj ponovo....smile229
sutra je novi dan
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 19:17
Jagoda, pogledala sam božićni, super je.
Preslatki bor, lijepi ukrasi, romantičan ugođaj.
Biljke su predivne, a božićni, crveni kaktus je jednostavno fantastičan.
Lijepi pozdrav
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 19:50

Mora da je jutros bilo nešto na vezama, jer sam čekala i čekala....

A sad otvorila u trenu, bez problema. Prekrasni su!

E sad jedno pitanje:

Tamo kaže download i ja ... down... misleć da će mi se slideshaw negdje smjestiti na komp.Negdje je otišlo al' nemam pojma kud?Confused

Može li se to? Da bude pristupno bez interneta?

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 20:03
Ma ovo je za ne povijerovati svaka čast ...ma nisam ni znala da se nešto ovako može prekrasno napraviti -----PREDIVNO
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:48
Predivno..ovaj božićni slideshow mi se posebno sviđa
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 21:51
Prekrasno Jagoda, za dekoraciju i sideshowsmile141
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2009 u 23:10
Ponovno sam išla pregledati tvoj vrt, jer se ih prethodnog pregledavanja sjećam da je u njemu bilo jako puno lijepih biljaka i vrlo kvalitetnih fotografija. Jedne fotke sam se sjećala i išla sam ju pronaći: tvoju roza ružu, koju si uhvatila u kontra svjetlu tako da je ispala nekako prozračna, lepršava, kao da lebdi...
[/QUOTE]
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4243444546 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.