Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kaca-moja salvetna..
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kaca-moja salvetna..

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 80>
Korisnik
Poruka
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:03
Da li je ovo neka moda i pomama za novim avatarima. Nemojte da zaostajem. Ako treba mijenjam i ja svoj LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 15:04
Ah, da Iris kaže gledajte iz početka!!!
 
A šta misliš koliko sam ih puta već pregledala iz početka???
Nebrojeno puta...pitaj Kaću, koliko sam joj puta već rekla da sam opet sve pregledala a ona se čudi kako mi se da???
Zašto mi se ne bi dalo gledati lijepe radove.
 
P.S. nisam zachatavala temu, pričam o Kaći!!!LOL
 
 
Bome Kaća tebe mnogi ovdje čini mi se doživljavaju kao autoritet???
 
I ja sam sada malo iznenađena, moramo pitati izzy šta je konkretno time mislila???
Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 16:31
Kaća, nemoj sad šiznuti što smo ti okupirale temu, ok? smile101Dakle, Proljeće... Kad sam napisala autoritet, nisam mislila ništa loše pod tim pojmom, već jednostavno doživljavam Kaću kao jednu zrelu (to nema nužno veze s godinama) i nadasve pravednu osobu koja je spremna uvijek podijeliti svoja (sa)znanja sa drugima i pomoći, a isto tako mislim da ju ostale članice foruma veoma uvažavaju... Q.E.D. Embarrassed
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 20:32
Originalno poslano od člana Izzy Izzy napisao:

Kaća, nemoj sad šiznuti što smo ti okupirale temu, ok? smile101Dakle, Proljeće... Kad sam napisala autoritet, nisam mislila ništa loše pod tim pojmom, već jednostavno doživljavam Kaću kao jednu zrelu (to nema nužno veze s godinama) i nadasve pravednu osobu koja je spremna uvijek podijeliti svoja (sa)znanja sa drugima i pomoći, a isto tako mislim da ju ostale članice foruma veoma uvažavaju... Q.E.D. Embarrassed
 
 
Već sam si mislila šta je sada???
 
A ovo u potpunosti potpisujem i dodajem da je vrlo topla osoba...ma u biti volim je!!!LOLWink
Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:00
Ej kaćo, sorry za pitare, ma vidila san da si me to pitala, ali sam mislila da sam odgovorila, više ne znam na kojoj je to temi bilo, znaš da ja sve pratim na dane, onako šta uhvatim. Samo ti mene siti na pp ako zaboravim nešto odgovorit.
Je, kupila sam ih u Peveca, mislim da su bili 29 kn, nisu skroz isti ka tvoji, ajde sutra ću ih provat slikat pa ti stavit  na temu materijala, i dimenzije također. 
I ako ne uspiješ otić ovih dana do P, (znam  da da je tebe teško izvuć iz kuće) javi pa ti ja mogu slijedeći tjedan pogledat i uzet.
 
A za radove, ma ne tribaš me tužit, radila san ja nešto, ali mi se ne da stavljat malo po malo, nego još kad nešto završin sve ću stavit. A šta ćeš ja ne mogu igrat na neku kvalitetu pa idem na kvantitet. 
 
I još nešto sa, zaboravila. Ma šta ono "dok smo u dobre.."?  ljudi će krivo shvatit, kao da mi nekad nismo u dobre?? 
Nemam ti večeras smajlića, žurim, pa ti evo barem jedan stari, poznati. smile78
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Srpanj 2009 u 23:29
spamerice moje(izzy,proljece) bas ste mi nesto toplo oko srca ucinile,rastopile ste me..kako cu sad vikat na vas sta mi spamate na temi....ne mogu nikakosmile72
karmen ja cekam tvoj novi avatar,i ne zaboravi sta si rekla da bi bilo najbolje,znaci sebe na avatar,molim lijepo..smile79
dori,draga a ko ce mene sitit da te pitan na ppsmile96,ma skroz san i ja zaboravila..e hvala za info i dobru volju,pretpostavljan koje su posude,ali isto ti stavi sliku,oticu ovih dana do peveca,pa mozda i pazarin...one moje su bile 19kn,stvarno izuzetno povoljno..
aha znaci ima radova,jel moran rec NA SUNCE S NJIMA..smile126smile79

Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Srpanj 2009 u 12:14
kaćo, draga...jel ti to nama nešto kemijaš iz svoje radionice...nešto si mi se pritajila sa radovima...sigurno slijedi neka bomba!!!
jedva čekam!
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 19:19
evo drage moje i ja nesto napravila nakon dugo vremena..nego da vam ispricam kako smo se ja i iris uvijerile koliko je ovaj svijet malen,nedavno dosla ona kod mene na kavicu,bila tu i moja sestra i vidim ja bulji ona u iris..zena samo sto je sijela a ova blene: "kako si se ti prije prezivala?",mislim se sta joj je,otkad je ovako nepristojna..
nemoran vam ni rec koji je urnebes nastao kad se ustanovilo da je u iris prepoznala svoju skolsku kolegicu iz osnovne skole,trideset godina se nisu vidjele..iris je malo skreloznija,nije ju uopce prepoznala,tek kad je rekla ime i prezime..
a sta da vam kazem dalje,tih par sati druzenja proletilo u trenu,odavno se nisam tako smijala i gustala u ugodnom drustvu..
a sad rad..evo ga..smile79


Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 19:42
Ovim radom si iskupila svoju odsutnost i neodgovorno ponašanje! smile96To ima svakojakih tehnika, morat ćeš nam to malo detaljnije opisati! SUper je!
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 20:07
jesan li se iskupilasmile198,aj super LOL..i hvala puno na komentarusmile79...ma nista narocito nisan radila,ovaj reljef,to sam zamijesila malo gipsa u gusto,nakon sta sam zaljepila motiv,trackala svim i svacim,svjetloplavom,tamno plavom,zelenom,zlatnom,ima pinku i sive metalik,i bijele,uglavnom kupus teski..i izgleda da mi se plava boja pocinje sve vise sviđatiWink

Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 20:46
Prelijepo izgleda! smile55
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2009 u 22:59
Anđeli...krasni su...samo ti miksaj svašta...Smile
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 07:39
 
Jako dobra kombinacija. Sviđa mi se smile71
ANĐELKA
Na vrh
KARMEN View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 24 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje KARMEN Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:00
Ovaj tvoj "kupus" je jako zanimljiv. Sviđa mi se motiv i rad
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 09:12
Dobro da si se "probudila", jer rad je zaista lijep.
Vrijedilo je čekati...
 
 
Tehnika zanimljiva i vuče na isprobavanje...Smile
I sada dok si u tom điru, primi se posla i osvježi nam ove ljetne dane.
 
Drago mi je da ti se počela sviđati plava boja Wink
Na vrh
piramida View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 06 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1060
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 13:37
Anđeli su ti prekrasni...mackanje ti je skroz uspjelo
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 14:19
Ne znam zašto se u nas kupus povezuje s nečim zbrkanim... kad je to u osnovi jedna vrlo dobra, hranjiva i iznad svega zdrava biljkica.... Upravo tako na mene, šepavca u decoupagu i salvetnoj,  djeluju ovi tvoji andjeli u plavom tonu, okrepljujuće i poticajno....
 
Prekrasna kompozicija
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
goga-osijek View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 683
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje goga-osijek Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 14:48
slazem se sa svime sto su cure vec rekle,,,i samo bih nadodala...nemoj da dugo cekamo novi rad...
LJUBAV NE POKAZUJEMO TAKO DA LJUBLJENU OSOBU GLEDAMO U OČI, NEGO DA ZAJEDNO S NJOM GLEDAMO U ISTOM SMJERU. Antoine de Saint Exupery
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 14:51
cure ljubin vas,hvala vam od srcasmile79smile79smile79smile79smile72smile72smile72
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2009 u 15:03
Baš je odabrala anđele za iskupljenje,i sad lipo hvala curke,pusa,pusa i ode se opet kupati,ide vikend.Anđeli su prekrasni,što ne znaći da ih ne može biti još.Uostalom ,sutra ti je grubo vrime.smile63!Majko ča san zlobnaDead i zavidna.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4445464748 80>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.