Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Čaaarobni otok
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Čaaarobni otok

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 78>
Korisnik
Poruka
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 23:47
...čerošpanja, heba i gospina trava...
 
...gazanije...
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Srpanj 2009 u 23:49
...samonikli zvončić...ne mogu mu uloviti sjemenke??!!.....
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 16:37
Originalno poslano od člana manči manči napisao:

....maslina....
 

[IMG]http://i305.photobucket.com/albums/nn230/manci_photos/kalam/DSC02887.jpg" />


kakva divna maslina! ja volim svo drveće ali maslina je broj jedan, tako plemenita..... hraniteljica doslovno,hrani i tijelo i dušu.Ja imam malu u Vž ali ne čini mi se dobro,bude se možda oporavila, ova tvoja je krasna
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:19
Gorda maslina
gleda va more
kako i stari mornar
va brodi svoje
I dok tako stoji
vrime pasiva
bura puše
uspomeni doziva
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2009 u 17:27
...hvala hana i otok...
 
...otok...pjesma je divna , točno tako - k'o zna koliko je vremena prošlo od kada su je posadili i koliko je bura puhalo i šiloka valjalo....
 
....moram se raspitat kada su posađene  masline ( kupili smo dio starog maslinika ), ova na slici je najveća i najšira......... moja je pa je MM ne dira, izmolila sam da ostane visoka za ukras kraj kuće,  druge je orezao, čistio, smanjio kako se to već radi da bi dale rod....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:51
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 22:59
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:11
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:14
...
 
.....golden  Star.....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:14
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:16
...cvijet   palme...
 
 
 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Kolovoz 2009 u 23:17
....dipladenija...
 
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 13:20
Manči, slike cvijeća su taaaako lijepe...
 
Zaista sam uživala!!!
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 14:13
Manči nisam dugo bila kod tebe, evo čuda toga ti cvjeta, usput kako će mi prezimiti ahimenes.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 15:24
Odlične slike Manči

Čerošpanja je pelargonija, đeran ili ?
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:23
....hvala na posjeti,  cure..... slabo više  što   cvjeta.....dipladenija je neumorna i   ima po koji  cvijet,  krumpirko isto  pomalo, drugo je požutilo i osušilo se....ne može   preživjeti  suhu, toplu  buru   na taraci.....
 
....ljuta sam jer mi je rododendron poš'o  u  vječna   lovišta, taman pred   selidbu  na otok.....zima mu  nije   smetala sad je  pokleknuo.....
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Kolovoz 2009 u 22:26

....triša,   ahimenes   možeš  ostaviti u pitaru bez  polijevanja  u  podrumu,  na proljeće  izvadi  na sunce  i počni  poljevati....možeš   izvaditi   male   gomoljčiće i  spremiti  u  papir....

otok....da čerošpanje  su   pelargonije....nekakva složenica talijanska ili  španjolska,  'ko  bi  znao...

 

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 20:46
....e   pa  ljudi   moji  konačno  mogu   govoriti -  pisati  a ne  frfljati.....tipkovnica  je  začarana....sad   hoće,, sad   neće....
 
....pola  vikenda  na  havajima....prošetala  sam  sa  prijateljima  na  drugi  kraj  otoka i  tu nismo  bili  nikad , tj.   gledala   sam  iz  mora, ribali  smo  uz  taj  dio  ali  nisam  nogama  prešla...MM  jest,  kao   mladić,  ali  i to  je  bilo  odavno......dddaaaaklee,  koja  ljepota....borova  šuma,  ogromna  stabla  na   hridinama poviše  otvorenog  mora,  gusto  raslinje,  čak  i neke  meni   nepoznate  biljke....naravno,  ludača,  nisam  uzela  kameru  , a i uhvatio  nas   mrak....to  su  sve male  razdaljine  i svaki  vikend  mogu  tamo  šetat,  ali se  zalijepimo  za  našu  hacijendu  pa  ni   makac.....
 
....koliko  samo   lijepe  prirode u  susjedstvu,  a pogotovo  da   se  krene   dalje prema   sjeveru i zapadu.......ahhhhh,  kad ću  moć   skitati  se  bez   ograničenja....Ermm 
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:41
...
 
....pogled na visoke  hridine  sa vanjske  strane....malo  je  mračno, nažalost...
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2009 u 22:44
...
 
....pogled preko  sela  na  unutrašnju  stranu  mora, prema  kopnu....
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4748495051 78>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.