Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Samobor
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Samobor

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 23:44
Dobrodošli u šetnju kroz ovaj predivan gradić, ne zato što ja živim u njemu, već da otkrijem svoju tajnu... ljepota me omamila... smile96
Ovog puta proljetni ugođaj!!! Wink

Kamenjar otkud potiču crvene čuvarkuće

Rascvjetani kružni tok - tratinčice

Žardinjera maćuhica koju možda ugledate dok sjedite i častite se kremšnitama na glavnom trgu

Ukras ispred Osnovne škole "Samobor"

smile105 Predivna zbirka, slažete li se?

A s ovim? smile156

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vepar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1708
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vepar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 00:59
ova zadnja fotka definitivno dokazuje da je proljeće  stiglo,mislim ,zbilja je vrućesmile70
vozi sigurno vozi bager
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 05:52
Sa Ovim zadnjim se u potpunosti slažemo....smile96
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 17:50
Za nastavak, nakon lijepih zbirki, vraćamo se cvijeću!!! smile79








Križni put - postaje

Ispred Glazbene škole sada nas razveseljavaju roze potočnice, a i tulipani će uskoro

Pogled sa Vrhovčaka na stari grad

Vugrinšćak

Obnovljena šetnica prema Vugrinšćaku

Pogled na Tepec (sam vrh) otkud sam već slikala pogled prema Zagrebu i Zvjezdani Wink

Pogled sa Vrhovčaka (desni brijeg iznad centra) na Zagreb

Stigle i lastavice


Za sad toliko!!! Idući vikend je proljetni sajam, a i salamijada, pa vas razveselim i s tim slikicama!!! Nisu samo kremšnite ovdje smile41
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 19:45

Slike su predivne, baš mi je drago jer ovako upoznajemo  sve gradove gdje žive naši forumaši.

RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
miha-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1099
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miha-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 22:50
Di su lastavice? Vide se samo gnijezda...smile156
...štihača je zakon...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2008 u 00:00
smile78
za predivnu šetnju, za pokazianje prekrasnih detalja, često prođemo da ne primjetimo nešto lijepo, imaš fenomenalno oko za detalje.
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 20:19
Ne mogu izdržati, a da ovo sa vama ne podijelim!!! Wink


Ovo drvo sa rozim cvijetom mi je smile105 Jeli netko zna koje je to vrste?

Roze potočnice dobile društvo!

Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 21:22
Prekrasne sličice Andrea. Kod nas isto raste to drvo s tim tamnoljubičastim cvjetovima i uvijek se pitam što je.
Zadnja slika je prava roza i roza nikad ne bih rekla da će tako dobro izgledati. Ipak je važan odabir.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 21:30
Nadam se da ću uspjeti uslikati ponovo onaj kružni tok sa gumbekima. Sada tek veličanstveno izgleda!!! Wink
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 21:47
andrea, zbilja krasno, prošetali i mi s tobom tvojim lijepim gradom
a koliko vidim i naši dečki su zadovoljniWink
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 21:54

čini mi se da je ono drvo s roza cvijetom japanska trešnja, slikano je malo dalje pa se cvijet baš najbolje ne vidi

Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 22:30
Grad ti je predivan, nadam se da će me put tamo nekad odvesti.
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 23:06
Andrea to ti je japanska trešnja i možeš ju cijepiti na običnu trešnju preko grančica Wink inače i ja si želim to drvo Smile. a slike su super!
Per aspera ad astra.



Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 20:35
Evo kako danas izgleda kružni tok (slikan 30.03.) sa treće slikice odozgo na ovoj strani!!!
Wink


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:15
Promjena cvjetnog tepiha je super uspjela, bravo Andrea.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 21:53
Predivne slike, divni nasadi i Samobor..... i krempite, naravno.....
smile50
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 22:32

Zasto ja vidim samo krasno cvijece bez krempita ????!!!!!!!!!!

Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2008 u 23:26
Ha, ha, ha........Krempite treba zamislit.....smile40
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Svibanj 2008 u 23:20
Ovi moji Samoborci izgleda me žele očarati izgledom središnjeg dijela Samobora, pa nikako da okite ga sa žardinjerama!!! Ali, oprošteno im je jer se neke fasade još uvijek obnavljaju, pa vjerujem da zbog toga se čeka!!! Wink

Ali, zato evo par slikica totalna suprotnost samoborskim bregima...

Šoderica Orešje, koja spada pod grad Svetu Nedelju, ali dok tu temu ne otvorimo nek se smjesti ovdje!
Nalazi se u blizini rijeke Save, pa uživajte u slikama!!!!

Nije zalazak na "čarobnom otoku", ali isto izgleda fascinantno! Zar ne?

Preko puta vidi se kućica Športskog rekreacionog društva "Sloga"

Biljke u njoj

Čamac (ali, ne onaj preko Kupe) LOL

U pozadini na gdje se nebo spaja sa brijegom nalazi se stari grad "Susedgrad" (ono malo sivo u šumi - ne gledaj lijevi dio drugog brijegaLOL)

Patke taman ugnjurile glavu u vodu da se nahrane (iza lopoča malo crno kaj se vidi u vodi na sredini slike)

Ljepotice...

Još jedan pogled na osunčanu stranu jezera

I ovi žuti cvijeteki na sredini (došlo mi da vidim koliko im je dugačka stabiljka tj. jeli na dnu)

I ja sam tu (strašilo), samo koga strašim... jeli slučajne prolaznike da ne diraju blinkere od ribića ili... ptice?

Ima nešto i grmovito i rascvjetano



Savski nasip - dio koji gleda prema dolasku Save prema Zg tj. prema Zaprešiću


I nije to sve... Kako bi moglo biti bez vratolomija jedna 2-satna šetnja sa 8 i 6-godišnjim djetetom? Naravno, tata u akciji da dohvati loptu!!! Clap
Mora biti i malo napetosti kao i svaki dobar filmić... A najbolji dio je bilo pitanje mojeg sina "Tata, a zašto ti ne bi doplivao do lopte???" smile96

I za kraj buket koji je dobila mama!!!


smile79
P.S. Tata se nije proslavio, nije pogodio kako se zove cvijet bazge!!!! smile96

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,547 sekundi.