Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pordenone sajam cvijeća-slike
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pordenone sajam cvijeća-slike

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
Korisnik
Poruka
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2010 u 10:34
zaista sam uživala u prekrasnim fotkama koje su nam podarili Bubica78, Zrinka, korijenko i Dado84.
Žao mi je što mi financijska situacija ne dozvoljava ni odlazak, a bome ni nikakvu kupovinu. Čini mi se, po onim cijenama koje sam uspjela vidjeti da je kod nas ipak jeftinije.
Draga Zrinka, divne fotke cvijeća si nam priuštila, raskošnih boja i oblika.
 
Draga Bubica, također super fotke. Drago mi je da si snimilia onaj originalan sat ukrašen grahom,s vilicom i nožem kao kazaljkama. Također me se dojmila figure žene odjevene u povrće.
 
Draga Korijenko, od sve moguće raskoši orhideja i drugog cvijeća, očarale su me vrtne kuhinje (da mi je jedna!) i preslatke kućice za ptičice, koje su kolko vidim bolesno preskupe.
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:42
Eto da se i ja javim kao još jedan posjetitelj sajma cvijeća u Pordenoneu. Ja sam redovni posjetitelj već desetak godina.Volim otići na taj sajam prvenstveno kao na ugodan izlet sa frendicama....Ima dosta zanimljivih stvari za pogledati i za kupiti....Autobusom je najzgodnije otići jer nema nikakvih problema sa prenosom cvijeća preko granice, dok sa autom bi bilo problema...Ja sam bila sa Autotransom i bilo je jako ugodno i prošlo je u trenu....Bilo bi jako zgodno kad bi nas iduće godine išlo više sa foruma zajedno tako da to bude jedno zanimljivo forumsko druženje....Pregledala sam izvještaj Korjenka, Bubice i Zrinke da se sa svojim slikama ne bi ponavljala...One su uglavnom pokazale sve što je bilo najinteresantnije ja ću još nešto dodati....smile136
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:47
Bilo je prekrasnih orhideja, kao što je pokazala Korjenko.Uživala sam gledajući i slikajući ih...Pokazati ću ih nekoliko meni najinteresantnijih...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:49
Nakon žute ljepotice ova me je posebno dojmila...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:52
Ova sada je isto posebna..
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:54
Ova ljepotica slična je prethodnoj ali je opet različita...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 01:57
Ova mi je ljepotica isto posebna....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:01
Ovo je čista đungla....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:04

Ova nježna orhideja me uvijek oduševi i potakne na misao da je kupim....Ali cijene su im prilično visoke, uglavnom preko 20 eura i onda zaključim da ću je ipak samo slikati....

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:16
Za kraj priče o orhidejama želim da imate potpuni doživljaj kako su orhideje posebno tretirane. U njihovom paviljonu svira i nježna muzika sa klavira....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:23
Sada nešto drugačije...Izlošci od lišća....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:41
Još jedan izložak od ličća, odnosno još jedna skulptura....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:44
Ovako se može uzgajati povrće direktno u vreći zemlje, barem je tako pisalo....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:50
Ne mogu a da ne spomenem i kamelije kojih je izbor uvijek bogat. Njih se uvijek isplati kupiti jer je dobar izbor i dobre cijene( od 5- 25 eura ).Ovo je dio jednog štanda...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 02:56
Jedna od velikih kamelija, koja je samo izložak a da je na prodaju onda bi cijena bila možda i tisuću eura...Ja sam kupila 2 kamelije po 10 i 15 eura...
sutra je novi dan
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 05:59
Hvala curke na lijepim slikama. Kao da sam bila tamo, a ne idem iz istog razloga kao i Primorka... pokupovala bi poprilično. No, korisno je vidjeti što ima novo u svijetu biljaka, ako se ne varam hit su orhideje ove godine. Mene su oduševili kukurijeci, vidjela sam novitete uživo, no kako je svaki koštao 20-25 eura, brzo me želja prošla. Strpljenje je dobra osobina, kad je vrtlarenje u pitanju, a tješim se da imam jednoga kojeg ni u Pordenoneu nema. Slaba mi utjeha. I na kraju specijalno za Tiju: pogledaj 'srebrence'.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Ožujak 2010 u 15:44
....fala, uživala, "crna i repasta orhideja" bit će mi uvijek na dohvat očiju kad to poželim, baš ste prave curke što ste uživanciju podijelile s nama!
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:08
Drage moje, uživala u vašem izvješću sa sajma. Listam ispočetka stranice i nanovo se divim ovolikoj ljepoti. Zahvaljujem se svima što su podjelili ovaj predivan ugođaj s nama ostalima.

Moram priznati da mi za razgledavanje svega ovoga nebi bio dovoljan ni cijeli dan, a kamoli par sati.

Korijenko hvala što si me se sjetilasmile78
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2010 u 10:50
Nije orhideja nego šišmiš. Imaš pravo, lijepa i neobična biljka.
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2010 u 23:53
smile55prekrasno
tako ču lijepo sanjati nočas
puno cvijeća i lijepih bojasmile49
nakon svega ovoga što sam upravo vidjela!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,406 sekundi.