Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Pronalazak cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - sjeme tropskih biljaka- preporuka dva web
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


sjeme tropskih biljaka- preporuka dva web

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
Korisnik
Poruka
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 13:30
Nema nista sijanja do proljeca,ako si mislila san suncokret to nikako.Čuvaj sjeme za proljeća.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 13:30
A nemam pojma.
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 14:45
Fatka mislim na taj bijeli što izgleda kao krizantema. Štos je u tome što mu je zadnji rok klijavosti u 12. mjesecu pa sam mislila malo ubrzati da mi ne propadne. Zapravo, mislom da par mjeseci ne igra neku ulogu. E još samo da napomenem- sjeme iz Estonije je gotovo bestežinsko, jedva ima 0,1 grama. Tek toliko da se zna, nije baš puno. Npr. sjemenki dragoljuba ima 2 (ne grama već dvije sjemenke), stolisnik-0,05., clematis-0,05. itd. Što je sjeme veće tim je i težina malo veća, ali ne jako bitno. Eto. ´Ko voli nek izvoli.
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 15:05
-
Na vrh
Željka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 424
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 19:27
Tamo je izgleda nestašica svega
p.s.oleander?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 19:57

Lijepo izgleda ovo što si naručila!

Na vrh
anagalis View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 13 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 324
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anagalis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 20:07
Super su ti sjemenkice, nadam se da će sve niknuti!!!Thumbs%20Up
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Listopad 2008 u 23:12
-
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 11:14
Konacno sam se registrovala sa visom elektronik na PayPal.Nesto sam za pocetak narucila sa Ebay-a.Sada cekam da vidim kada ce mi stici.Bila sam u banci da vidim da li je skinut novca, pa vidim da su naplatili.
Sa jednog sajta sam narucila ali je placenje direktno sa kartice, ali mi nisu to jos skinuli sa kartice.Mozda sam nesto zabrljala.Oni su meni poslali poruku sa brojem narudzbe.Sada je sve u bozijim rukama da li ce stici do mene.
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 17:57
Ma,stići će!Meni je stiglo sve kaj sam naručivala,sa svih strana.Jedino,ponekad prođe i 3-4 tjedna dok stigne .Budi strpljiva!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 18:24
Da li je neko narucivao sa www.banana.tree.com intresuje me nacin placanja i da li su iskreni.
Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 18:52
Ja sam kupovao-platio kreditnom i stiglo je za cca mjesec dana
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 19:01
wauuu zar toliko.Ja narucila i koristila sam kreditnu kartciu.Dobila sam broj narudzbe i iznos moje narudzbe.Kada sam u banci provjerila nisu skinuli.Sada sam zbunjena i plasim se da nisam nesto zabrljala.Ako bi isla ponocvo to da narucim ne mogu nemam toliko na racunu.
Na vrh
tropi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 745
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tropi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 19:22
Fatka ,ako su ti dali broj narudžbe moraš samo biti strpljiva i ono će doći ako ne uvijek im na mail možeš dati upit što je stvojom naruđbom.Ovisi s kojim tipom pošte su ti poslali i udaljenost s koje stiže(istočna obala SAD-a)
izbalansiranu dijetu čini po jedan kolač u svakoj ruci!
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Prosinac 2008 u 19:51
A cudno sto nije skinuto, tome vise zabrinjava.Broj narudzbe su poslali i ukupan iznos.
Na vrh
Fatka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm


Pridružen: 24 Srpanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fatka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Siječanj 2009 u 22:39
Stiglo mi sjeme koje sma kupila od     www.banana-tree.com
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 345
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.