Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - moji počeci- mašta može svašta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


moji počeci- mašta može svašta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
Korisnik
Poruka
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 11:10
Draga Oki vjeruj mi da je transfer diječja igrarija samo smučkaš drvofiks i lak sve dobro namažeš zatvoriš poput knjige kod izzy ima slikovni opis i gotovo a da malkice poravnaš istisneš moguči zrak i to je to nemreš fulat ali kod tog laka ma da poludiš te jedno komponentni pa dvo pa prije poslje i kaj ti ja sve znam ak uspije danas dobro ak ne znači da sam antitalent

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:10
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:13
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:16
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:18
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:21
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:24
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 14:30
ovo su slike mojih dupliča pa ako neka od vas želi veoma rado ću ih podijeliti sa vama ,i ONO NAJVAŽNIJE ZAHVALJUJEM I dragoj OKIč na datim uputstvima napokon sam dobila nekaj kaj se vidi golim okom i liči na raspucavanje,taman kad sam htijela raspucat lak sa balkona
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 17:22
oooo super  da ti je uspilo raspucavanje,kako si uspila?
 slikaj molim te da vidim,ne znam da li ima veze što je podloga onaj takril za zidove?
(sory pobrkala sam slova u zadnjem postu pa sam napisala dadilja umijesto dalija smile42
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 19:09
Nema veze podloga moja je isto takril samo pogledaj upute za rad koje mi je dala okič i probaj tako slikala sam probni rad ali se na mobitelu i nevidi najbolje upravo sušim podlogu za rad pokazatču kad bude gotova
Na vrh
tifany View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tifany Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 20:05
da li se može s printom raditi transfer i kako zaštititi da se boja ne rastracka?
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Srpanj 2012 u 20:51
transfer se i radi sa printom i ništ se ne rastracka koristiš ili orginalno dekupage ljepilo ili onu kombinaciju koju sam ja upotrijebila lak ti štiti boju a drvofiks je medij prenosa ma nije to nikakva mudrost,imaš upute za rad kod izzy za transfer to je rađeno na takav naćin smo je pomiješan lak i dvofiks,za početak probaj sa slikama iz časopisa ja sam tak uviježbavala prvih par pta možda nebuš prezadovoljna ali se sve postiže viježbama,pa tak i to.Nebrini nije tako teško ko što se čini ,nemoj biti nestrpljiva da vidiš kak je ispalo jer ako krače stoji više se4 ošteti transfer ja sam svoje ostavljala preko noči dakle oko 8 -10 sati to si pokazalo najboljim jer se onda boje prenesu i učvrste
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 07:24
napokon gotov i isporučen trackan i mackan nekoliko puta prvobitno je zamišljen drugačije ali ćovijek snuje bog odlučuje tak je bilo i sa tim meni se sviđa a vama?
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 07:29
nejdem na more ali zato more može biti kod mene malo šablone ,dekupaža i slikanja i ono je tu
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 07:34
dobila sam u zadatak da uredim okvir ove slike bio je grozo tamno smeđi (žao mi je šta nisam slikala prije)ovo je nastalo slika bi trebala visijeti između dva diječja kinderbeta
Na vrh
klara46 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 772
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje klara46 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 09:24

sat je jako interesantan... smile186  Clap
gdje si nabavila podlogu?
kojih je dimenzija?



učiniti dobro, a zatim otići bez buke...
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Srpanj 2012 u 11:20
Sat sam kupila u ofertisimi grozne roze boje sa gospinom slikom i malo boje malo volje i to je ispali makovi su po želji kčerke a dimenzije su ni unutarnje 15*15
Na vrh
maris40 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 21 Studeni 2011
Status: Offline
Bodovi: 3958
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maris40 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 08:08
Sviđa mi se sat s makovimaClap,u ofertisimi se nađe super satova, imam i ja  jedan koji čeka da ga preuredim WinkTongue.
Na vrh
crvena dalija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje crvena dalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 09:08
Meni je žao šta ih nisam kupila više morat ču otiči koji dan po novi materijal inače u ofertisimi ima svašta zgodnog za nas ja se ravnan ono što ružnije to jeftinije i meni draže za radit
Na vrh
salomon View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 496
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje salomon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Srpanj 2012 u 15:24
Originalno poslano od člana crvena dalija crvena dalija napisao:

Sat sam kupila u ofertisimi grozne roze boje sa gospinom slikom i malo boje malo volje i to je ispali makovi su po želji kčerke a dimenzije su ni unutarnje 15*15


Hahahahahaha!!!! Offertissima na Laništu posluje zahvaljujući meni Super stvari za "prepravit" se nađu! A našla sam i jednu ooooogromnu Offertissimu u Sv.Nedelji, asortiman da ti se zavrti u glavi!
Neke dane si golub...a neke kip...
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 13>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.