Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Andrein dnevnik radova
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Andrein dnevnik radova

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 12:25
Andreica, bilježim se sa štoanjem za crvene čuvarkuće (do slijedeće ću kavice zaboraviti) pa moram sad zapisati smile143 : Pazi crveno napisana riječ je krivo napisana, treba u sredini biti znak V da ni slučajno ne pomisliš P pa mi pošalješ čarape na štopanje smile96
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2008 u 23:34
Franjice, zapisano i negdje na mojem "hardu", ali ipak provjeri kroz neko vrijeme dali je to trajniji zapis ili se izgubil iz njega. smile156

P.S. Već su mi mnogi rekli da moram formatirati taj "hard", pa zbog toga provjeri... ili pošalji koji antisklerin! smile96
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 19:26
Andrea, što to nešto zabušavaš ili te zameo snijeg.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:49
Triša, malo zabušavam, a malo radim i remek djela!!! LOL

Pogledaj: http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=930&PID=56487#56487
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Ožujak 2008 u 21:56
Popi - čekaj kak se ono zove kaj moramo popiti da ne - kaj ne smijemo napraviti - opet sam zaboravila. Idem negdje - a gdje - pročitati - a kajsmile78CVIJEĆE!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Ožujak 2008 u 22:22
Evo, i ja napokon danas, barem malo, zaprljala rukice u zemlji! Wink
Obrala sam odcvjetale jaglace i maćuhice, te smrznuto lišće sa njih.
Kako bi se reklo, bolje išta nego ništa!
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 22:18
Danas me je svekar razveselio sa:





Pun je pupoljaka... još kad ga posadim.... baš sam smile159

Napokon da sam ulovila vremena i posadila biljčice na njihova mjesta, clematis sitniji rozi kaj sam kupila svekrvi...

Kane su napokon u zemlji zahvaljujući MPK!!! A sedum koji je doputovao sa Korčule je završio u  kopanjici MPK!!!! LOL
Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2008 u 22:33
Lijepo, danas si bila jako vrijedna. Thumbs%20Up.Rododedron izgleda super...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 10:18
Hej Andrea tko tipka s Korčule - ma daj mi reci da je Lumbarda pobliže odredište pa da užicamo malo sličica - smile78
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2008 u 11:38
Andrea, počelo je i kod tebe ozbiljnije, a poklončić ti je super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 00:00
O da, da... sve se razbuktalo u zadnje vrijeme, ali... spremam... nešto novo pa moram u šumu i slično...

Ovih dana sam samo presađivala biljkice koje nisam ranije stigla, a danas sam se počastila sadnicom limuna koji je došao 60,00 kn u "Zrinjevcu"!!!
Tako sam happy!!! smile113
A i u nastanku je "Andrein kameni vrtić"... smile79
Na vrh
ines View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1095
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ines Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 06:40
Jao Andrea baš ti htjela javiti kako su sadnice limuna u baumaxu po 99kn, a kad ono dobijem još bolju informaciju da su u Zrinjevcu po 60knLOL 
Sva sreća da se nisam zaletila. Jel to onaj Zrinjevac na rotoru?
 
Vidim da si bila vrijednaClap
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2008 u 18:51
Ines, ja već danas vidjela da je limun u Bauhausu 49,99 kn... a za Zrinjevac imaš prav, na rotoru na Savskom mostu...

Idem još nekaj napraviti pa vas izvjestim kaj sam danas delala!!! Wink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 12:45
Jučer zasadila dve veće tegle: u jednu stavila dve pelargonije i dva bidensa...
a u drugu sam skombinirala: 1 pelargoniju, 1 osteospermum - ljubičasti i 1 bidens da nešto i visi!!! Wink
Danas neću ništa stići napraviti u vrtu...
Baš sam danas tek ugledala da mi biljčice koje sam posadila prije cvjetnice niču. smile99
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 13:30
Blago tebi, tvoje niču i rastu, moje neke nisu niti nikle a ostale je moja Mia noćas rastepla po podu.smile85. Ode bosiljak, vlasac, origano, i drugi puta niknuli prkos.
Na vrh
agava View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 27 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 69
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje agava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 19:31
Originalno poslano od člana andrea01 andrea01 napisao:


A i u nastanku je "Andrein kameni vrtić"... smile79
Jedva čekam slike.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2008 u 21:43
Andrea bravo, ta kombinacija visećeg i stojećeg će sigurno biti lijepa, a kamenjar očekujemo.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 12:27
Andrea, pa šta si se uspavala, daj nam malo ideja!!!
Hoćemo slike, hoćemo slike!!smile78
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 23:36
Proljeće tu sam, ali... Danas sam tek uspjela nabaviti teglu za limun. Odlučila sam istu kao i za naranču, pa nigdje nisam naizlazila, srećom da još ih ima u istom dućanu.
I naravno, da prolazeći preko placa, ne Dolca već Sanoboru, sam donijela ljubičastu bacopu!Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 08:55

Ohohoooo, pa netko se ponovio, stavi slike!Nisam znala da imaju i ljubičaste,ali ja puno toga ne znam!

Nego ona moja bijela bacopa je sada već malo porasla pa sam joj mislila otkinuti par vrhova i pikirati u zemlju???Čini mi se da si mi ti to rekla ili se varam?Znači samo otkinem i stavim u zemlju i onda mi bude još bogatija!!!Thumbs%20Up
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 34567 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.