Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šmrckov vrt 2010
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šmrckov vrt 2010

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 71>
Korisnik
Poruka
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:26
Je li ovo divlja grana ????


Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:27



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:28



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:28



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:29



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:30



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 22:48
Stvarno ti je sve lijepo i raskošno. Pa koliko toga imaš kad možeš slati onolike pakete?
I čemu služi onaj crijep (na onoj slici kod rudbeckia) 
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 23:00
Oko sokolovoWink, to i je kućica u kojoj hranim voluharice i šaljem u vječna lovišta. Sve su proždrle što su mogleCry

Desilo se par puta da krenem rukom iščupati travku , a iz rupe mi iskoči voluharica. Skoro sam se onesvjestilaShocked

Pa moj vrtić ti je ovoliki, cijelih 700 i nešto kvadratasmilie_girl_349.gif
To sam uzgajala za posebne osobe, te je uzgoj bio plodansmilie_girl_322.gif
Na vrh
Smail View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 24 Kolovoz 2010
Lokacija: Dugo Selo
Status: Offline
Bodovi: 2345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Smail Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 23:06
Smrčko eto me u tvom vrtu sve pregledano cvjetna družina na mjestu, ovaj rascvjetali sedum mami da ga čovjek gleda, ona mlada grana od ruže nije divlja, divlje su zelene, nemaš brige  čini mi se da kod tebe i divlje cvate.
Zadržite samo vesele prijatelje.
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Rujan 2010 u 23:31
smile199sam po tvom vrtu 20-tak stranica unazad da vidim promjene.
 
Cvijeće, kamenjar, suhozid predivni.
smile182 umorila se, nema smile111 , smile142, ni smile41 samo neka zelenjava. smile107  ( smile195WinkWink).
Smrčko smile177smile78!!!!!!!!!!!!!
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 00:08
Vau,koliko cvićasmile93a šta da istaknem ,oko mi zapelo na svemu,samo mogu reči da ti je sve blistavo i lipo i raduje me što ti je tako jer uz toliko rada,a bome i znanja vide se rezultatismile55
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 00:08
 Smrcko imaš predivno cviječe i mnogo kamena u svim mogućim kombinacijama. Cvijeće i kamen,toje moja najdraža kombinacija.
Vrt iz snova, čestitam.Clap
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 05:12
Tebi gaura cvate! Ja sam početkom ljeta vidjela par cvijetića i to je to, žednjaci su ti se lijepo razbujali, sve ti je bujno ... žao mi je što ste umorni, ali, meni su to bili slatki umori pa se nadam da ni tebi ne pada tako teško. Pogled na vrt ti mora davati elana. Predivne su ti biljke. Dobro si ti njih nabildala!
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 10:15
smrcko trud se isplati
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 10:48
Tagetesi su ovaj put naj... Clap
život je more
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 10:49
Evo i mene kod tebe, pa baš ti puno toga još lijepo cvate i to je super!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 10:50
p.s. ne znam jel bi ono bila divlja grana, ali mi ne izgleda tako... Kod mene divlje grane imaju sitnije listiće od matične ruže, probaj tako usporediti.
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
Lora View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 21 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 4104
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lora Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 17:35
Šmrčkicee, opet lijepog cvijeća. Moja/tvoja Gaura imala 1, slovom i brojem cvijet!!!!!!.Daj mi reci što im daješ papati. Baš m i mje drago da cvijetići tako ljepo nagradjuju tvoj trud

Rijeka

Prijatelji su kao dragulji, samo pravi traju vječn
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 17:44
Hvala Smail, Lili, Mir, Tikvić, Gio, Lantanica Heart

Hoja nisam umorna od vrta, u njemu ništa ni neradim nemam snage. Jadni MM većinu poslova sam obavlja. Ovu godinu jedva čekam da se vrt ugasi te da vikend imam za odmorCry( umori me sam put do vrta i natrag).
Još me koji put natjera u gljive a šume pune ljudi kad mi imamo vremena,ništa se ne nađeConfused ( nikad nije bilo ovakva navala). Bezvezno gubljenje vremena.

Hvala na Anaida. Dobro je da nije divljaka, još uvjek je ne znam prepoznati. Ali niti nije dobro da je grana došla pred zimu, ali dobro moram naučiti korigirati greške. Možda sam u krivo vrijeme đubrila pogrešnim đubrivom te su potjerale grane umjesto da se stare odveneCry

Hvala vam na lijepim komentarima i pomoćismile79



Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Rujan 2010 u 17:52
loefel_smilie_225.gifLilika smilie_essen_152.gif

Lorica kod svog bila koje slabo cvate je dobro dodati đubrivo koje ima više fosfora u sebi, možda to može pomoći. Možda je biljki prva godina te ne cvate ili joj nešto nedostaje.

NPK  natrij- dušik se dodaje za lisnati dio
        fosfor zacvjetni dio
        kalij za odrvenjavanje biljaka pred jesen

Bar ja mislim da je takosmiley4392.gif
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5051525354 71>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.