Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Vrt za  dušu by Free
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Vrt za dušu by Free

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 251>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 4,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 20:35
Prvo da vam cestitam godisnjicu braka,i da se (bar)sljedecih 30 godina slazete i volite

A sto se tice vrta, ,o takvom vrtu sanjam ,a vjerovatno cu ga nocas i sanjati...i ne znam sta bi vise rekla,a da,pohvali TM za fotografije
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 22:19
prelijepo,zaista se vidi da iza svega ovog stoje ljudi koji su puni  međusobne ljubavi kao i za sve što ih okružuje,iskreno divljenjesmile79
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2010 u 22:30
Draga freeland sve pohvale za tvoj vrt! smile58
Sviđa mi se jako puno detalja.....na puno toga sam bacila oko..........kao na one prekrasne perunike   ..........mljac, mljac.........
Ova panoramska mi je nešto posebno!
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2010 u 01:14
Nakon ovolikih lovorika i čestitki, jako sam happy,skoro na imam veće perje od noja i pauna zajedno, hvala, hvala!!!!

A i MM će sigurno procvasti, jer sve pregleda  i pročita prije mene, tako da je iz prve ruke obaviješten o fotografskim pohvalama!

Tija, netrebam ti ni reči, dobrodošla!!!

Hoya, umjesto krupnog pijeska na slici ti je šljunak, slikat ću da vidiš veličinu, jako je udoban za šetnju ali samo dok sunce ne priprži, e onda je kao hodanje po žeravici.

Smail, ako je to za vidjeti cijela Hrvatska i šire, kaj bi se reklo za ostale vrtove koje sam vidjela tu, a kaj s onima koji još nisu došli na red. Kada vidim nešto što mi se sviga, samo smišljam kamo da to stavim, mislim da me čeka burna jesen, danju vani kod mene-noću kod vas u vrtovima, a pitam se od čega mi dlanovi bride!!!

Bergenija, mislim da sam jako sretna ako si ti na nešto kod mene bacila oko jer svako malo cijeli dan jurim nutra van, malo radim vani pa kad vidim da je komp slobodan šetam tvojim vrtom, jednom rječju ludilo.....prekrasan vrt imaš do ludila. Kod tebe sam našla nešto što imam, donijela u 4 mjesecu sa Lošinja-Acantus longfolius, imam 6-7 komada, staro lišće je ostalo ali tjeraju mladi listići, daj reci trebam li to skloniti preko zime unutra, zato sam nešto posadila u tegle za unutra preko zime a ostalo ću ostavit vani da vidim kako reagira na niske temperature.
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Rujan 2010 u 07:00
Najprije čestitke za 30 godina brakasmile169,a onda čestitke za 20 god uložene ljubavi na taj komad zemlje gdje je nastao tvoj vrt i to predivan vrtsmile120
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 11:40


Moja ruža penjačica, nije frizirana za slikanje jer me nije bilo za vrijeme fotkanja

Uploaded with ImageShack.us



Anđeoska truba-roza, mirisna, mmmmmm
Uploaded with ImageShack.us




Hibić vanjski, u ovoj boji imam za dijeliti komada mnogo, htjela bih bijeli, ma nije uopšte bitna boja samo da je različit
Uploaded with ImageShack.us



Još jedan za 100kn, ja ga zovem Australija jer preokrenit izgleda kao  dotični kontinent

Uploaded with ImageShack.us



Vatreni grm, svježe jesenje boje, da još malo  i tu je!!!!

Uploaded with ImageShack.us



Još jedanod 100kn, ali kultiviran, kako jA VELIM


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Agava na travnjaku od kamenja

Uploaded with ImageShack.us



Ako neka od mojih riječkih sirena zaluta na ovaj forum, Jelica,Sanela, Lelica i Divna, ova  mala ikebana krasi moj stol u vrtu, svaki dan vas se sjetim sa sjetom, palmica, zelena travica, grančica, školjkice, to je iz kruga bolnice KB Rijela, Kostrene i Opatije

Uploaded with ImageShack.us


Mladi acantus longfolius, S Lošinja, ali  nema ni jednog kamena s tog otoka, neznam kako sam to propustila
Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Moje velike ljubavi, korjenje, panjevi, kamenje sa svojim čuvarom

Uploaded with ImageShack.us



Kala procvala u kamenu sa svojim prijateljicama

Uploaded with ImageShack.us


Riječka travica sa oblucima, netko se na tu travu u KBC Rijeka ni ne ogledne, ali ja se zaljubila na prvi pogled, a travica raste ispod previsokih magnolija grandiflora, starih možda 100 godina

Uploaded with ImageShack.us

Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 12:02
Krasno koristiš kamenje.
A kad je već acantus iz Lošinja, je li i koji kamen sa mog otoka?
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 12:26


Veliki filodendron monstera, bio je skoro pa na streljani, a ja ga drage volje udomila, ali imam dva tri viška

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



A ovo su moje ljubavi, orhidejice


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Zigokaktus, ako bolje pogledate, ispod ručke košarice, naziru se dva cvijeta, da to nisam vidjela, nebih znala da on može cvate
Uploaded with ImageShack.us




U ovome najviše uživam, ne umoriš se jako a efektno izgleda,

Uploaded with ImageShack.us



Za kaktuse neznam kako se koji zove, ali ima ih dosta, A sa godišnjeg iz Bala donijela 4 komada velikih, opuncije ali i neki sa milion bodljica

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us





Za ovo znam da je aloa vera, nabavila ga za susjedu, za napitak za podizanje organizma  nakon  kemoterapije ali nažalost neuspješno, susjeda nije izdržala dok smo nabavile dovoljnu količinu svježe aloe
Uploaded with ImageShack.us



Neka  ogromna vrsta spatifiluma, visoka skoro pa metar ali cvijetovi su ogromni

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Procvali flamingo a uzet sa kompostišta,

Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 13:07
Nisam bila nakon prve strane i sad sam krenula opet ispočetka.
Pa da čovjek ne povjeruje da je to vrt a da nije park koji uređuje četa vrtlara!
Posebno su mi krasne panoramske slike. Ja inače tvrdim da one zapravo pokazuju svu ljepotu nečijeg vrta.
Kažeš dvadesetak godina je nastajao... ali smišljeno, maštovito, predivno!ClapClapClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 13:08
O "kućnim" biljkama posebno.I tu imaš cijeli "park".Prekrasni primjerci, orhideja, zelenila, kaktusa!ClapClapClap
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 16:45
 Evo da se i ja prvo pridružim čestitkama za  30-u godišnjicu braka.Neka ih bude bar još toliko!
Prošetala sam tvojim vrtom od početka do kraja. Što nakraju reći kad ne postoje riječi da opišu svu tu ljepotu. Ipak onošto me je ostavilo bez daha su tvoje čarobne perunike i panorama tvog vrta ClapClapClap i tako u nedogled. 
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 20:27
Ivrtno i kućno cviće ti je za svaku pohvalusmile55
Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 21:16
Imam jako puno cvijeća, moji mi vele pogotovo djeca da imam svo cvijeće svijate, ali kada svratim u koji od vaših vrtova vidim da nemam ni 10 posto!!!

Primam dobrovoljne priloge iz svih krajeva lijepe naše ali i šire, pa da bude pravi  Freeland arboretum !!!!
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 21:51


tegla u novoj kreaciji
Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:08


Šumska paprat u hladovini magnolije

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:12

ukrasni crnogorični grmić

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:19


Smokvica, prošle godine rodila sa 20-ak smokvica, zimus smrzla do amena, a proljetos potjerala, valjda će sljedeća zima biti blaža ali i oblačim je za zimu ove godine

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:22


Bijela oleandar i crna vrtlarica

Uploaded with ImageShack.us
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:26
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
Free View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 5914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Free Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Rujan 2010 u 22:29
Međimurje - Marijin cvetjak med dve vode



Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45678 251>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.