Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Trišino dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Trišino dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 243>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 22:47
Evo malo slikica iz mog dvorišta da me ne zaboravite.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 22:54
Prekrasno, nezna se što je ljepše.smile64Bila sam malo odsutna i svašta se ovdje događalo.

Za hortenziju bi stvarno netko morao svakodnevno brinuti dok se dobro neukorijeni. Ona može preživjeti zimu , ali svakodnevno zaljevanje prvo vrijeme je neophodno. Kad se ukorijeni onda je super biljka.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Svibanj 2009 u 23:01
Uvijek iste slike postavlja u 5 poza -ali eto --------prekrasno je živote mojsmile78smile96još 4 danasmile115eto moje Triške
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 00:24
Triša dvorište ti je super, a cvijeće stalno nešto novo i uvijek lijepo .Čitala sam postove i vidim da se spremaš kod Niha,mogu i ja nešto poslati makar koju malu pitosporu...Još se možemo čuti do vikenda...Čekala sam pola noći da ti mogu čestitati rođendan i poželiti puno sreće i zdravlja  i da još dugo možemo ovako svakodnevno komunicirati putem neta,a i na našim divnim kavicama.Sutrašnji dan provedi sa svojim najdražima jer tako dolikuje za rođendan....Još jedamput sretno ti bilo....smile73
sutra je novi dan
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 06:40
Jagoda je čekala da prođe pola noći, a ja sam ustala rano da ti mogu i ja čestitati.
Triša, sretan ti rođendan! smile73 smile78
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 07:48
Znaš šta Triša, s ovim prekrasnim vrtom sama si sebi priredila najljepši poklon za rođendan, budi mi sretna i vesela
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 08:09
Triša prekrasne slike ali ono čudo od cvijetnjaka na prvoj slici bi ti maznula da si bliže,tako mi dobro izgleda!Gje to ima za kupiti?
čovjek uči dok je živ
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 08:14
Prekrasno Trisa, pravi cvjetni ugodjaj u raznoraznim bojama.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 09:10
Prekrasno Triša i neka ti sve ovako cvijeta u vrtu i u životu.
Sretan rođendan smile73
život je more
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 19:45
divno, divno, divno  smile106
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 20:32
pridružujem se rođendanskim čestitkama smile169cvijeće je prekrasno, jedno pitanje smile226isusova kruna se kod tebe ne smrzne?
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 20:39
Ročkas?! Puno svega pozitvnoga na svim poljima želimsmile79
A cvijeće - kao i uvijek lijepo i prelijepo! Posebno ona žuta ruža - prekrasna!
 
P.S. Moj lupinus cvjeta - pogodi koje je boje? Kako tvoj kupljen u Vozilićima?
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 22:27
TRIŠA -------Sretan ti rođendansmile99--I budi mi takva kakva jesi-sretna i veselasmile83
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Svibanj 2009 u 22:31
Cure hvala svima na čestitkam, super sam se provela i dobila puno svega, a najviše cvijeća, pa ću sutra slikati da vidite.
 
Moj lupinus bergenija je roza, polako se otvara, oba su roze boje, moram vidjeti kakvi su hamarini, a tvoji su sigurno plavi.
 
Bromelija, moja pasiflora preživi zimu bez problema, ali ja sam ti u Rijeci, ako trebaš pelcer imam s korijenom - mogu ti dati.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 08:13
Triša vrt ti je prava "ludnica". Cvjeta svašta ali ruže.... one vode kolo!Thumbs%20Up
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 08:47
Hvala vam svima na pohvalama, na predivnim rođendskim željama, pravi ste prijatelji, divno je družiti se s vama, sretna sam što ste uz mene.
 
predstavljam vam cvjetni dio mojih rođendanskih poklona
 
Predivna hortenzija, amarilis, agave, kaktus, nešto domaće, nešto kupljeno, sve prekrasno.
 
 
kanarska palma, velika skoro kao ja, mali stan - velika palma, još je misterija kamo ću s njom, ali prekrasna je
 
 
Ovaj aranžman od bračkog kamena nešto je najljepše što sam vidjela, naravno skupa s kaktusima - MPK mlađa - od nje uvijek nešto posebno.
 
 
Ovaj ljepotan baš će se lijepo uklopiti u moju sukulentnu kolekciju - pogođeno jer ga nemam
 
 
Od familije sina mm - uvijek nešto originalno, uz palmu ovaj podložak - pogađate jastuk za koljena kad se čeprka po vrtu
 
 
Ostali pokloni nisu cvjetni, ali su predivni. MM pita što da ti kupim, a ja kao iz topa: "Dragi pa danas su u modi kuvertice" - naravno pozamašna sunma me i te kako razveselila. Ista je stvar MPK starija - praktičarka, uz kuverticu jedna prekrasna torba.
 
Bila je gužva kao i uvijek na mojem rođendanu, ali kako kažu stari ljudi, gdje čeljad nije bijesna ni kuća nije tjesna.
 
Nadam se da vas nisam udavila, ali morala sam ovo podjeliti s vama.
 
 
 
 
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 08:54
Triša, prekrasne si poklone dobila
 
(ja sam mislila da samo ja imam jastuk za koljena , pola posla obavim klečeći)
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 09:11
Triša pokloni su predivni,palma je wow,eto sad i ti imaš amarilis koji će cvjetati da nam se možeš pohvaliti sa slikom.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 09:32
uvijek kasnim Embarrassed Triša sretan ročkas ti od srca želim smile78pokloni su stvarno super,a i cvijećke u vrtu Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2009 u 10:38
Još jednom hvala cure, jutros sam presadila novu hortenziju i našla mjesto u dvorištu mom novom amarilisu - baš mu se veselim, a palma za sada stoji na termici, morta ću i njoj napraviti neki viseći vrt, ali u kući.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5859606162 243>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,527 sekundi.